Blog

2022 Koltuk Takımlarında En Çok Tercih Edilen Modeller Nelerdir?

2022 Koltuk Takımlarında En Çok Tercih Edilen Modeller Nelerdir?

2022 koltuk takımları söz konusu olduğunda birbirinden çeşitli dekorlara sahip olan pek çok model akla gelmektedir. Kol detaylarında kapitone işlemelere yer verilen modellerden ayak kısımları metal ile kaplı olan modellere kadar pek çok detay koltuk takımlarında kullanılmaktadır. Bir koltuk takımı içerisinde genel olarak bir adet berjere, iki adet ikili ya da üçlü kanepeye ve bir adet de sehpaya yer verilmektedir. Özellikle oturma odasını sıfırdan dizayn etme amacında olanlar koltukları takım şeklinde alarak işlerini kolaylaştırabilmektedir. Aşağıda seçim yapabileceğiniz 2022 yılına ait farklı koltuk modelleri yer almaktadır. Bu modeller sayesinde evinizin tasarımında çağın stilini yansıtabilirsiniz.

Moon Koltuk Takımı

Moon Koltuk Takımı bordo ve krem rengi tonlarını bir arada bulundurarak sizler için özgün bir renk tasarımı ortaya koymuştur. Nubuk kumaş ile kaplı olan kanepelerde leke tutmayan bir yapı bulunmaktadır. Kanepelerin oturum sertlikleri 35 HR olarak ayarlanmış olup oldukça rahat bir tasarıma sahiptir. Üründeki ahşap ayaklar sizlerin seçimine göre farklı renklerde tasarlanabilmektedir.

Efes Koltuk Takımı

Efes Koltuk Takımı

Koyu renk tonları ile açık renk tonlarını bir araya getirerek özgün bir stil ortaya koyan Efes Koltuk Takımı iki tane üçlü kanepeden ve bir tane berjer mobilyadan oluşmaktadır. Takım, nubuk ile kaplanmış olup su tutmama özelliğine sahiptir. Kanepelere dökülen herhangi bir malzeme silinerek kolayca çıkarılabilmektedir. Üründe üstü ahşap detay ile kaplanmış olan ayaklar kullanılmıştır.

Ares Koltuk Takımı

Ares Koltuk Takımı ile şıklığı ve sadeliği bir arada yakalayabilirsiniz. Özellikle koyu renk duvara sahip olan odalarda şık bir görünüm yakalayan bu takım, içerisinde bir adet berjer bulundurmaktadır. Açık gri rengine sahip olan berjerin ayaklarında 2022 stilini yansıtmak amacı ile gold rengine yer verilmiştir. Takımın mobilyalarında 35 dansite hyper sünger bulunmaktadır.

İcon Koltuk Takımı

Hardal tonları ile krem rengini bir araya getirerek güzel bir görünüm ortaya koyan İcon Koltuk Takımı hem süngerleri hem de kol detayları ile rahat bir oturum payına sahiptir. Ürün içerisinde yer alan ikili kanepelerin ikisi de yatağa dönüştürülebilen pratik bir mekanizmaya sahiptir. Yumuşak bir kumaş dokusu ile dikkatleri üzerine çeken ürün, sizi aldığınıza pişman etmeyecek türdendir.

Smart Koltuk Takımı

Alt kısmında koyu kahve tonlarına yer veren bu takımın üst kısmı tamamen açık bir ton ile kaplanmıştır. Eğer odanızda klasik bir görünümden ziyade daha modern bir hava yakalamak istiyor iseniz Smart Koltuk Takımı tam size göredir. Üründe sırt atlamalı mekanizma sayesinde yatak olma özelliği söz konusudur. Derinleşebilen oturum ise ekstra oturum rahatlığı sunmaktadır.

Relax Koltuk Takımı

Hem yatağa dönüştürülebilen hem de yatağa dönüştürülemeyen iki kanepeyi bünyesinde barındıran bu takım sizlerin kullanışlı bir oturma odasına sahip olması için tasarlanmıştır. Relax Koltuk Takımı içinde yer alan kanepelerde ve berjerde 35 HR süngere yer verilerek oturum rahatlığı artırılmıştır. Ürünün ayakları farklı renk seçeneklerine sahip olup sizden gelecek taleplere göre üretilmektedir.

Prada Koltuk Takımı

Prada Koltuk Takımı

Takım içerisinde berjer ve kanepeye yer verilerek pratik bir kullanım sunulmuştur. 32 HR süngeri sayesinde ekstra yumuşak bir dokuya sahip olan mobilyalar hem ailenizin hem de misafirlerinizin keyifli sohbetlerinde herkesi rahat ettirecektir. Nubuk türevi kumaşın sahip olduğu özellik sayesinde kolayca temizlenebildiği bilinmektedir. Ürünün ayaklarında hem ahşaba hem de metale yer verilmiştir. Prada Koltuk Takımı mobilyalarında özel İtalyan intes kolon bulunmaktadır.

Ghost Koltuk Takımı

Ketenden üretilen yapısı ile rahat bir kullanım sunan Ghost Koltuk Takımı 32 eksforta sünger içermektedir. Bu nedenle oldukça ergonomik bir yapıya sahiptir. Takımda yer alan mobilyaların hem sırt mekanizması hem de boyun mekanizması özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca ergonomik olması açısından koltukların sırt detaylarında dikişler bulunmaktadır.

Zeus Koltuk Takımı

Zeus Koltuk Takımı yatağa kolayca dönüşebilme özelliğine sahip kanepelerden oluşmuştur. Takımda yer alan ayaklar temizlik açısından kolaylık sağlaması için uzun bir yapıda tasarlanmıştır. Hem kanepelerde hem de berjerde ekstra rahat süngerler kullanılarak konforlu bir oturum amaçlanmıştır. Koyu ve açık tonları bir araya getiren ürünü büyük salonlarınızda ya da çok güneş alan odalarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.