Küçük Evler İçin Öneriler

Küçük Evler İçin Öneriler

Küçük evler, metre karesi küçük olan ve genellikle kalabalık eşya görünümünü ortaya çıkartmakta olan ortamlardır. Giderek kalabalıklaşan şehir ortamlarında daha küçük evlerde daha çok kişinin bir arada yaşamasına doğru bir yönelme gerçekleşmektedir.

Küçük alanlara sahip evler için özel olarak düşünülmüş mobilyalar, çeşitli dekoratif objeler, daha ferah ve kullanışlı ortaların ortaya çıkması için tasarlanmaktadır.

Küçük ev dekorasyonları için hummalı bir çalışma içerisine girmekte olan mimarlar ve mühendisler küçük alanları çok daha kullanışlı alanlara dönüştürmek için sürekli olarak yenilikçi çalışmalara imza atamaktadır.

Sizlerde küçük alanlara sahip evlerde yaşantınızı sürdürüyorsanız ve evinizi daha ferah ve geniş görünümlü mekanlara dönüştürebilmek için çözümler arıyorsanız bu yazımız tam olarak size göre diyebiliriz.

Küçük evler için öneriler;

Küçük metre karelere sahip odalarda eşya yerleşiminin en doğru şekilde yapılması, büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Birbirinin içine girmiş birçok farklı eşya, odanızı olduğundan çok daha fazla dar ve bunaltıcı gösterebilmektedir. Oda içerisinde mutlaka bulunması gerek koltuklar ve mobilyalar bulunuyorsa; gereksiz yere fazladan aksesuar ve yemek masası gibi farklı eşyalar bu ortamdan farklı ortama alınmalıdır. Ya da mutfakta bir yemek masası bulunuyorsa oda içerisinde yer alan masa takımı iptal edilmelidir.

Dolaplar İle Daha Düzenli Olun

Dolaplar, günümüzde çok kullanışlı düzenleyicileri içerisinde barındırmaktadır. Küçük bir evin olabildiğince ferah ve geniş bulunabilmesi için ortamda gereksiz hiçbir eşya ve dağınıklık bulunmamalıdır. Çok amaçlı dolap üniteleri ile ortamdaki tüm eşyaları bu özel dolaplar içerisinde düzenli bir biçimde gizleyebilirsiniz. Sizlerde en kullanışlı dolap ve mobilyaya sahip olabilmek için Berrak Mobilya ürünlerine göz atabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Depolama

Depolama denildiğinde ilk akla gelmekte olan giyinme dolapları olsa da daha düzenli ve ferah alanlar için farklı yerlerde bulanan raflar, kitaplıklar ve antrelerde yer alan boşluklara özel saklama kutularını kullanılarak çok fonksiyonel bir depolama gerçekleştirilebilmektedir.

Çeşitli Aydınlatma Oyunları

Tek bir ortamda birden fazla mekânı bir arada barındırıyorsanız; bu gibi alanlarda farklı aydınlatma çeşitlerini kullanarak yemek yediğiniz bölüm, çalışma bölümünüz yada oturma bölümünüzü kendi arasında ışıklandırma ile farklılaştırarak çok daha geniş görünümlü alanlara kavuşturabilirsiniz.

Kullanışlı Mobilyalar Kullanın

Küçük evler için kenarı, köşesi, arkası ve önü gereksiz yere yer tutmayan akıllı mobilyaları tercih edin. Mobilya tercihleri yaparken kaplamakta olduğu alan kadar, özel depolama alanlarının varlığına da dikkat etmenizde fayda olacaktır. Nadir kullandığınız eşyalarınızı mobilya alt çekmecelerine gizleyerek görünen alanlardaki kalabalıklığı en aza indirgeyebilirsiniz.

Ortamı Farklı Alanları Bölün

Farklı alanları bir paravan ya da bir perde yardımı ile bölerek çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Oldukça düşük maliyetler sayesinde küçük evlerinizi çok ama çok kullanış bir duruma dönüştürmek mümkün olmaktadır.

Minimalist Dekorasyona Önem Verin

Küçük alanlarda büyük eşyalar ve aksesuarlar kullanmak alanı olabildiğinden dar göstermenize neden olabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek için daha minimalist ve ufak dekoratif ürünleri tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz geniş bir alan görüntüsüne sizlerde sahip olabilirsiniz.

Ferah Alanlar İçin Beyazdan ve Gün Işığından Yararlanın

Beyaz, adeta küçük ev dekorasyonları için mucizevi bir ayrıcalıktır. Küçük evleri, olduğundan çok daha fazla geniş ve ferah görünmesi için büyük faydalar sağlamaktadır. Özellikle duvar ve zemin rengi seçiminde beyazın gücü azımsanamayacak kadar fazla olmaktadır. İç mekân mobilya seçimlerinde de beyaz renginden yana tercih yapmakta olan kişiler, küçük evleri daha büyük göstermek için büyük bir başarıya imza atabilmektedir. En güzel kumaşlardan tasarlanan kullanışlı mobilyalar Berrak Mobilya farkıyla sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Küçük ev dekorasyonunda beyaz mobilya, duvar ve parke seçimleri kadar gün ışığının da faydası oldukça etkilidir. Evin ışık alması bu yönden oldukça önem arz etmektedir. Kat kat perdeler ile çamları kapatarak gün ışığını engellemek yerine imce tüller kullanılarak daha ferah ortamların oluşmasına katkı sağlanmalıdır.

Dikey Mobilyalar Tercih Edin

Zemin üzerinde yer tutan yatay mobilyalar yerine; daha çok dikey bir şekilde kullanabileceğiniz mobilyalar ve dolapları tercih etmeniz küçük ev ortamlarını olduğundan çok daha ferah görünmesine yardımcı olabilmektedir.

Aynaların Gücünü Kullanın

Küçük ev dekorasyonların adeta bir mucize oluşturan duvar aynaları, hem modern bir ev dekorasyonunu oluşturmakta hem de daha ferah odalara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Küçük bir salonuna sahip kişiler için ayna gibi yansıtıcı aksesuarların kullanılması daha ferah ve geniş ev görünümlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Katlanır Mobilyaları Tercih Edin

Kullanımı ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilen ihtiyaç dışında ortamdan kolayca yok olabilen bu sihirli katlanabilir mobilyaları tercih ederek evinizi olduğundan çok daha geniş göstermeye özen gösterin. Günümüzde çok fazla çeşidin bir arada bulunduğu katlanır mobilya türleri, sizler için özel şekilde tasarlanarak hayata geçirilmektedir.

Katlanır yatak odası takımı, katlanır masa, katlanır mobilya gibi çok amaçlı seçeneklerin her biri Berrak mobilya farkıyla ortaya çıkmaktadır.

Küçük Dokunuşlar İle Evinizi Yenileyin

Küçük Dokunuşlar İle Evinizi Yenileyin

Ev dekorasyonları zaman içerisinde sürekli olarak değişikliğe uğrayan durumların başında gelmektedir. Özellikle uzun süre aynı renklerden oluşan mobilyaları kullanmak insanların sıkılmasına ve evleri içerisinde mutsuz yaşamalarına neden olabilmektedir.

Ev dekorasyonlarında yepyeni yaşam alanlarına sahip olabilmek için bazı küçük tüyolardan yararlanmak gerekmektedir

Bütçenize büyük bir yük getirmeden sadece birkaç küçük dokunuş ile yepyeni görünüme sahip ortamlara kolayca sahip olabilirsiniz.

Eğer yeni bir koltuk takımı almaya maddi gücünüz bulunursa; zevklerinize hitap eden tasarımlardan birini Berrak Mobilya seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Yenilenen mobilyalarınız, kolayca ortamın havasını değiştirmeye ve sizleri mutlu etmeye yetecektir.

Fakat mobilya yenilemek için bir bütçeniz bulunmuyorsa belki koltuklarınızın kumaşlarını yenileyerek aradığınız farklı görüntüyü kolay bir şekilde ortaya çıkartabilirsiniz. Oda içerisinde büyük bir yer tutan mobilyaların duruşu, rengi ve şekli ev dekorasyonlarına büyük katkılar sağlamaktadır. Koltuk kumaş yenileme işlemleri için ayrılmış bir bütçeniz bulunmuyorsa farklı tüyolara başvurmalısınız.

Koltukları farklılaştırmak için son dönemlerde oldukça tercih edilmekte olan koltuk örtülerini kullanabilirsiniz. Koltuğunuzun bir köşesine attırdığınız koltuk şalı ile ev dekorasyonlarınızda bir farklılığa kolayca imza atabilirsiniz.

Yine renkli ve zevklerinize hitap etmekte olan koltuk kırlentlerini yenileyerek de bir anda mobilyalarınıza çok farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Koltuk şalı ve kırlent eklentileri ile eski koltuklarınızdan sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Her devasında bu küçük detaylar ile oynayarak sizlerde odalarınızda bambaşka duruşlara sahip olabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken küçük ödemeler yapmanızda yeterli olacaktır.

Mobilyalarınızı Boyayın

Yıllardır kullanamaya alıştığınız fakat vazgeçemediğiniz mobilyalarınız için dekorasyon değişimleri için boyama fikirleri oldukça akıllıca olmaktadır. Severek kullanacağınız mobilya boyalarını tercih ederek bir anda kolayca farklı yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Ahşap mobilyaların havasını daha spor ve modern hale getirmek için en gelişmiş boyama yöntemlerini sizlerde araştırarak bir an önce uygulamaya başlayabilirsiniz.

Aksesuarsız Asla!

Ev dekorasyonlarında aksesuarların önemi oldukça büyük olmaktadır. Kusursuz bir görüntünün ve oda içerisindeki uyumun bütünleşmesi adına aksesuar seçimleri oldukça büyük bir öneme sahip olabilmektedir.

Odanızda yer alan aksesuarların yerine yapmış olduğunuz yeniliklere daha uyumlu  dekoratif ürünleri tercih etmeniz odanızın yeni bir nefese kavuşmasına yardımcı olacaktır.

Salonda kullanmakta olduğunuz masa örtünüzün rengini değiştirerek, buna uyumlu bir vazo ya da çiçek tercihleri yapmanız; şık ve uyumlu evlere kavuşmanızı sağlamaktadır.

Aydınlatma Ürünlerini Yenileyin

Aydınlatma ürünlerinin özellikleri ortamın görüntüsünü son derece değiştirmektedir. Özellikle yeni çıkan ve oldukça ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmakta olan sarkıt modelleri ile sizlerde kolayca yaşam alanlarınızı daha dekoratif hale dönüştürebilirsiniz.

Duvar Renklerinizi Yenileyin

Bir evin bambaşka görünmesini sağlayan kuşkusuz ki duvar renkleri olmaktadır. Özellikle uzun yıllardır kullanmakta olduğunuz renklerin dışında mobilyalarınız ile kolayca uyum sağlayan farklı alternatiflere yönelmeniz, göze çarpan bir ev dekorasyonunun ortaya çıkmasına destek olmaktadır.

Duvar rengi seçerken evinize en çok yakışacak modeli tercih ederken aynı zamanda pratik temizleme özelliğine sahip olması da uzun  yıllar severek kullanmanıza imkan sunmaktadır.

Tablo ve Aynaları Kullanın

Tablo ve aynalar, duvar dekorasyonu için olmazsa olmaz aksesuarlar arasında en başta bulunmaktadır. Mekânın daha geniş ve ferah görünmesine imkan tanıyan bu özel eşyalar, duvarlarınızda yer tutarken aynı zamanda kusursuz bir dekorasyonunda tamamlayıcı parçası olarak görev almaktadır.

Dekorasyonda Çiçeklere Yer Verin

Dört dörtlük ev dekorasyonlarına imza atmakta olan kişilerin çalışmalarında mutlaka yemyeşil yapraklardan oluşan canlı çiçekler yer almaktadır. Evinizin havasını değiştirebilecek ve adeta ortama renk katabilecek bir dekorasyon için sizlerde evlerinizde salon çiçeklerine yer verebilirsiniz.

Özellikle iri yapraklardan oluşan ve çok fazla gün ışığına ihtiyaç duymayan seçenekleri tercih ederek; küçük dokunuşlar ile yaşam alanlarınızda fark yaratan görüntüye imza atabilirsiniz.

Duvar Raflarından Yararlanın

Duvar rafları, göze çarpan bir dekorasyon için oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle üzerinde yer alan tablolar küçük sarkan canlı çiçekler, pampaslar ya da şamdanlar ile göz kamaştıran bir görüntünün ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Etkileyici tasarımları ortaya çıkarırken bu özel eklentileri dikkate almanız ve doğru noktalarda uygulamanız büyük öneme sahip olmaktadır.

Perdeleriniz ile Oynayın

Küçük dokunuşlar ile büyük fark yaratan bir eve sahip olabilmek için normal korniş ile çalışan perdelerinizi akustik askı aparatlarını kullanarak çok daha cazibeli bir duruşa kavuşturabilirsiniz. Tüm dikkatleri üzerine çeken bu özel perde takma yöntemi, sizlerin de salonundaki havayı kolayca değiştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Sehpa Seçimlerinizi Doğru Yapın

İster orta sehpa isterseniz zigon sehpa olarak tabir edilmekte olan küçük mobilyalarınızı seçerken oldukça seçici davranın. Daha farklı çizgilerden oluşan ve görüntülü ile dikkat çekmekte olan ürünleri tercih edin. Üzerinde yer alan özel dekoratif tepsiler, mumlar ve oda parfümleri ile göz kamaştıran bir şıklığa kavuşturabilirsiniz

Küçük dokunuşlar ile ev dekorasyonunda büyük farklar ortaya çıkarmak için sizlerde makalemizdeki detayları uygulayabilirsiniz. En özel mobilyaları göz atmak ve ekonomik fiyat ayrıcalıkları ile satın alabilmek için Berrak Mobilya ürünlerine göz atabilirsiniz

Tarzınıza Uygun Kumaş Stili Sunuyoruz!

Tarzınıza Uygun Kumaş Stili Sunuyoruz!

Mobilyalar, yaşam tarzımızı ve zevklerimizi ortaya çıkartmakta olan tasarımlardır. Seçkin modeller, spor tasarımlar, klasik çizgiler ya da modern stilleri üzerinde barındıran her bir parça; doğru kumaş seçimleri ile hayal edilen görüntüye kavuşabilmektedir.

Evin farklı noktalarında farklı amaçlar için tercih edilmekte olan mobilyaların kumaş seçimleri de olabildiğince önemlidir. Sıklıkla kullanılmakta olan bir oturma odasında kullanılan mobilya kumaş özellikleri oldukça önemlidir.

Sıklıkla kullanılan mobilya kumaş özellikleri nasıl olmalı?

  • Yoğun şekilde kullanılan oturma odaları için kullanışlı kumaş seçimi gerekmektedir. Kirlenme oranı daha yüksek olan oturma odası mobilya kumaşları, kolay temizlenebilir olmalıdır.
  • Kolay temizlenebilme özelliğinin yanı sıra yine kolay kolay deforme olmayan bir dokuya sahip olmalıdır. Üzerinde geçen uzun t-yılların beraberinde kumaşa incelme, tüylenme gibi sorunlar yaşanmamalıdır.
  • Defalarca temizleme işlemlerinin ardından kumaş, ilk günkü görüntüsünü sunabilmelidir.
  • Renklerde değişim oluşmamalıdır. Çeşitli sebeplere bağlı olarak mobilya kumaşlarının renklerinde akma solma gibi istenmeyen renk değişimleri yaşanmamalıdır.

Berrak mobilya olarak çok uzun yıllardan bu yana mobilya sektöründeki yerimizi almaktayız. Profesyonel personellerimiz aracılığı ile piyasaya bambaşka dokulardan oluşmakta olan kumaş modellerini sunmakta ve mobilyalara farklı bir anlam kazandırmaktayız.

Farklı stillerin buluşma noktasını oluşturmakta olan firmamız, zevklerinize özel kumaşlar ile beğendiğiniz mobilyalarımızı hayal ettiğiniz farklı görüntüye ulaştırabilmektedir.

Firmamız geçmişten bugüne stil sahibi mobilyalar üreterek sektördeki yerini almaktadır. En popüler seçenekleri, mobilya ürün yelpazesine dahil ederken yenilikçi çizgileri  ile tüm yaşam alanlarınıza şıklık kazandırmaktadır. Oldukça sağlam mobilya iskeletlerini tasarlıyor en kaliteli süngerler ile yumuşacık dokuları mobilyalara dahil ediyoruz

Çok zengin ürün çeşitliliğine sahip kumaş kartelasından sizlerin zevklerine hitap edebilen mobilyalara hayat veriyoruz.

Mobilya seçeneklerinin arda arda sıralanmakta olduğu firmamız çatısı altında yüksek kaliteye sahip kumaş türleri kullanılmaktadır. Dokusu ile kolayca fark edilebilir bir kumaş türünü sunarken uzun yıllar sorunsuz kullanıma sahip koltuk kumaşlarını kullanıyoruz.

Firmamız bünyesinde sizler için satışa sunulmakta mobilyaların kumaşlarını değiştirmek  ve beğenilerinize daha uygun bir hale getirmek için sizlere özel bir hizmet sunabilmekteyiz.

Etkili dokuları içine alan ve farklı zevklerin dünyasına ön ayak olan mobilya kumaş koleksiyonumuz ile seçmiş olduğunuz berrak mobilyaları sizler yeni kumaşlar ile hayal ettiğiniz hale getiriyoruz.

Bazı müşterilerimiz Berrak Mobilya seçkin koltuk takımlarını çok beğenirken bazen ev konseptine uygun olabilmesi adına kumaş renkleri ve türlerinde bazı değişimler talep edebilmektedir. Firma olarak çok zengin bir kumaş türünü bünyemizde bulundurarak müşterilerimiz tarafından tercih edilen yeni kumaşlar ile mobilyalar yeniden tasarlanmaktadır.

İstenilen kumaş türleri ile yeniden hayata geçirilen berrak mobilyalar, en kısa süreler içerisinde istenilen adres bilgisine sorunsuz olarak ulaştırmaktadır.

Yaşam sitilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan kumaş türüne karar vermenizin hemen ardından istenilen renk ve desen üzerinden satışa sunmakta olduğumuz koltuk modellerini sizler için yeni baştan oluşturmaktayız.

Yılın popüler renklerini içine almakta olan koleksiyonumuz içerisinden farklı doku ve desene ait birçok mobilya alternatiflerini sizlerde kolayca bulabilirsiniz.

Hayal edilen koltuk modellerine sahip olurken aynı zamanda bütçenize uygun seçenekler de siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Köşe Koltuk Takımı Yenileme

Köşe takımı modelleri, genellikle oturma odası için sıklıkla tercih edilmekte olan tasarımlardır. Evin en çok kullanılan bölümlerini oluşturan bu odalarda zaman geçirirken köşe takımları kısa sürede kolayca deforme olabilmektedir. Özellikle üzerinde zaman geçirilmekte olan kumaş, ilk günkü görüntüsünü kaybedebilmektedir. Çeşitli sebeplere bağlı olarak köşe takımlarını yenilemek isteyen müşterilerimiz için çok özel modellerden oluşan yepyeni modelleri satışa sunmaktayız. Hem çizgileri hem de sahip olduğu özel kumaş türleri ile severek uzun yıllar Berrak Köşe takım modellerine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz hali hazırda satışa sunmakta olduğumuz bir köşe takımını satın alabilir dilerseniz de seveceğiniz farklı renkli kumaşlar ile aynı modeli yeniden tasarlamaktayız.

Sizlerin zevklerini tamamlayan seçkin köşe takımlarını yaşam alanlarınıza dahile edebilmek için çabalamaktayız.

Farklı amaçlara uygun çözümleri bir arada bulundurmakta olan firmamızdan sizlerde memnun müşteriler şeklinde ayrılabilirsiniz.

En modern kumaş türlerinden tutunda; en klasikleşen ve modası hiçbir türlü geçmek bilmeyen kumaşları kullanarak beğendiğiniz köşe takımlarını tasarlayarak satışa sunmaktayız.

Salon Mobilyası Yenileme

Salon mobilyaları, en değerli misafirlerimizi üzerinde büyük bir memnuniyet içerisinde ağırlamakta olduğumuz tasarımlardır. İlk gün beğenerek almakta olduğumuz salon mobilyaları, zamanın geçmesiyle birlikte hepimize oldukça demode gelebilmektedir. Her geçen gün yenilenerek kumaş koleksiyonumuza eklenmekte olan seçeneklerden yararlanarak sizlerde salon mobilyalarınızı istediğiniz görüntüye kolayca kavuşturabilirsiniz. Berrak salon mobilyalarına sizlerde göz atarak en beğendiğiniz modele ekonomik ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz dilerseniz istediğiniz modelin kumaşını değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Deneyimli personellerimiz ve en gelişmiş ekipmanlarımız ile beğendiğiniz salon mobilyalarını en kısa sürede istediğiniz şekilde tasarlayarak istenilen adreslere teslim edebiliriz. Başka yerde bulamayacağınız kaliteli ve seçkin kumaş türlerini firmamız çatısı altında bulurken ekonomik fiyat ayrıcalıklarından da kolayca yararlanabilirsiniz.

2021 Trend Mobilya Renkleri

2021 yılına damga vuracak olan trend mobilya renkleri arasında krem tonlarından, daha koyu tonlara kadar uzanan geniş bir skala hakimdir. Kendinizi en rahat hissettiğiniz yerlerin başında gelen evleriniz, huzuru hissetmeniz gereken alanlardır. Bu bağlamda baktığınızda içinizi açacak renk tonlarında mobilya trendleri, vazgeçilmez niteliklere sahiptir. Klasik veya modern mobilya dekorasyonu fark etmeksizin ruhunuzu dinlendirecek olan geniş renk yelpazesiyle evlerinizin atmosferini değiştirmeniz mümkündür. Yenilikçi tasarımların asla kesintiye uğramayacağı 2021 mobilya trendlerinde naturel veya bohem her türlü tarza hitap edebilecek renk seçenekleri bulunur.

 

Evlerinizin Hakimi En Popüler Mobilya Renkleri

Sabit renklerden hoşlananların vazgeçilmez renkleri arasına adını yazdırmış olan beyaz, hayatın her alanında olduğu gibi mobilya trendlerinde de karşımıza çıkar. Modern, klasik fark etmeksizin her türlü tarza uyum sağlayabilecek olan eşsiz renklerden oluşuyla asaletin simgesi niteliğindedir. Sadeliği ve huzuru yansıtması ile en favori mobilya renkleri arasında yerini almaya hazırdır. Beyaz ve tonlarından oluşan mobilya kombinleriyle rahatlığı ve huzuru evlerinize taşıyabilirsiniz.

Beyazla tam bir zıtlık oluşturan siyah ise şık ve zarif görünümden hoşlananların tercihlerindendir. Zerafet açısından pek çok noktada tercih edilen siyah rengi mobilyalara yansıtarak göz alıcı kontrastlar yakalamak mümkün hale gelir. Duvar ve perde gibi en önemli dokularla renk uyumu içerisinde kombinlenen siyah veya antrasit renk tonlarıyla hayalinizdeki dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Geometrik tasarıma sahip olan mobilya detaylarını siyah ve gri tonlarıyla kullanarak estetik oturma odalarına kavuşabilirsiniz. 

Ev Dekorasyonunuza Renk Katan Tonlar 

Bordo ve tonlarındaki pek çok mobilya takımıyla evlerinizde şık bir görünüm yakalamanız mümkündür. İddialı ve şık dokunuşlar sevenlerin vazgeçilmezlerinden olan bordonun klasik mobilya çizgileriyle buluşması en çok tercih edilenler arasındadır. Sonbahar ve kış ruhunu tam anlamıyla yansıtan bordo ve toprak tonları her tarz mobilyada şık bir görünüm yakalamanızı sağlar. Oturma odalanıza şıklık katan tonlardan olan bordo ile mükemmel renk kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

Berrak Mobilya ile gri mavi tonlarının baskın olduğu mobilya kombinlerinden kahve yeşil birlikteliğinin uyumuna kadar pek çok alternatif bulmanız mümkündür. Doğada bulunan renklerden ilham alınarak hazırlanan mobilya koleksiyonlarıyla yaşam alanlarınız güzelleşecektir. Soft ev dekorasyonu ürünleri arasında yer alan kahve ve tonlarıyla yaşam alanlarınızı daha huzurlu hale getirebilirsiniz. 

Zümrüt yeşili kapitoneli koltuk takımı modelimiz şık tasarımıyla sizlerleDoğal Atmosferin Vazgeçilmezi Naturel Renkli Mobilyalar 

Doğallıktan yana olanların tercih ettiği krem ve toprak tonlarıyla konfor ve huzur bir aradadır. Yeşil, krem ve kahve tonlarının mükemmel birlikteliği sayesinde göz alıcı mobilya uyumları elde edilebilir. Zerafetin simgesi haline gelmiş renklerden olan zümrüt yeşili kullanılarak dizayn edilen rahat ve şık koltuk takımlarıyla oturma odalarınızı güzelleştirebilirsiniz. Göz alıcı şıklığın tercih edilen renklerinden olan zümrüt yeşilini evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

Çağdaş yaşam alanlarınıza etkili dokunuşlar yapmanıza olanak tanıyan mobilya trendleri, sunmuş olduğu renk alternatifleriyle tüm zevklere hitap eder. Estetik ve konfor anlamında uyumlu bir birliktelik sunan koltuk takımları, antrasit, yeşil ve kahverengi tonlarının vazgeçilmezliğiyle etkili dokunuşlar gerçekleştirmenizi sağlar. Kendinizi en huzurlu hissetmeniz gereken ortam olan evlerinize değer katmak için birbirinden farklı kumaş alternatifleriyle mobilya uyumu yakalamanız mümkün olur.

Sade ve Şık Oturma Odalarını Renk Dokunuşlarıyla Canlandırın

Zariflik ve sadelikten vazgeçemeyenlerin tercih etmiş olduğu mobilya seçenekleri, ev dekorasyonunuzla en uyumlu renklerden oluşmalıdır. Minimal olarak dizayn edilen koltuk takımlarından daha gösterişli modellere kadar gri ve kremin tonları vazgeçilmezler arasında yerini alır. Antrasit rengin turuncu ve sarı renklerle olan uyumu salonlarınıza özel bir hava katmanızı sağlar.

Farklı kumaş seçeneklerinin bir arada bulunduğu mobilyalar, evinizin genel havasıyla uyumlu olmalıdır. Mavi ve yeşilden gelen doğal tonlarla içinizi rahatlatacak bir atmosfer oluşturarak oldukça etkili bir dokunuş yapmanız mümkündür. Yumuşak dokulu nubuk kumaşlarla ve dokuya uygun renklerle dizayn edilen mobilya seçenekleri, sezonun vazgeçilmezleri arasında olacaktır. 

Tüm Renk Zevklerine Hitap Eden Mobilya Trendleri

Güncel mobilya trendleri, gerek kullanılan kumaşların kalitesi gerekse renklerin uyumuyla her zevke hitap edebilecek niteliklere sahiptir. Seçtiğiniz mobilyalar, genel ruh haliniz üzerinde psikolojik anlamda büyük bir etkiye sahip olacaktır. Bohem tarzın ön planda olduğu mobilya modellerinde bordo, mavi ve toprak tonlarıyla sıklıkla karşılaşılmaktadır.

Döşeme kumaşları bakımından birinci kalite ürün kullanımından ödün vermeyen mobilya alternatiflerini mükemmel renk uyumlarıyla tamamlamanız mümkündür. Mavi tonları sevenlerin tercihlerinden olan petrol mavisi, en trend olan renk alternatifleri arasındadır. Perdeler ve oturma odanızda yer alan diğer dekoratif ürünlerle maksimum uyum yakalayacak olan mavi ve tonlarıyla şık ve rahat bir görünüm elde etmek mümkün hale gelir.

Berrak Mobilya bünyesinde yer alan ve trend renk alternatiflerinden oluşan mobilya modelleri, her bakımdan beklentilerinizi karşılayacak niteliklere sahiptir. 2021’in en trend renklerinden oluşan mobilya alternatifleriyle evlerinize şık ve estetik dokunuşlar yapabilirsiniz. Zevklerinize ve tarzınıza hitap eden popüler renklerle vaktinizin büyük bölümünü geçirdiğiniz alanlara canlılık katabilirsiniz.

Tv Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tv Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evinizin oturma odasında veya salonunda televizyon keyfi yapabilmek için ihtiyacınız olan TV ünitesi modellerini satın alırken bazı noktalara dikkat etmeniz gereklidir. Hem işlevsel hem de şık bir tasarıma sahip Tv ünitesi satın almak için detaylı bir araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir. Özellikle Tv üniteleri, her yıl birbirinden farklılaşan tasarımlarıyla müşterilerin önüne çıktığı için, doğru seçimi yaparak kolay kolay demode olmayan tasarımlara yönelmek en mantıklı çözüm yolu olacaktır. Tv ünitesi modelleri arasında firmamızın birinci sınıf kalitedeki materyalden üretmiş olduğu çok sayıda seçenek yer almaktadır. Bu seçenekler arasından da seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalara önem vermeniz tavsiye edilir.

Tv Ünitesi Seçiminde Önemli Kriterler

Evinizin iç mekan dekorasyonunda öne çıkan Tv ünitesi modellerinin seçiminde kolay kolay demode olmayan, yenilikçi tasarıma sahip mobilyaları satın almak önemli kriterler arasındadır. Ancak sadece tasarım odaklı bakmak ve kullanışlılık açısını es geçmek mantıklı bir hareket olmayacaktır. Bu sebeple Tv ünitesi seçiminde bu mobilyaların işlevsel özelliklerinden ne şekilde yararlanabileceğinizi ve maksimum verim alarak kullanabileceğinizi de düşünmeniz gerekir.

Örneğin Tv izlerken, her zaman göz önünde bulundurmak istediğiniz biblo veya çeşitli dekoratif aksesuarlarınızı sergilemek istediğinizde Tv ünitesinin raflı bölümlerinden faydalanabilirsiniz. Bu yüzden Tv ünitesi satın alırken mutlaka rafları ve eşya koyma gözleri bulunan modelleri tercih etmeniz sizin açınızdan faydalı bir hamle olacaktır. Aynı şekilde eğer daha sade bir görünüm istiyorsanız ve gereksiz eşya kalabalığından sıkılan biriyseniz Tv ünitesi tasarımları arasından daha minimal ve sade tasarımlara sahip modellere ağırlık vermeniz doğru olacaktır. Bu şekilde iç mekan dekorasyonundaki kişisel ihtiyaç ve taleplerinizi de göz önünde bulundurarak Tv ünitesi satın almaya karar vermeniz gerekmektedir.

Kullanışlı ve Şık Tasarıma Sahip Tv Üniteleri

Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde her türlü estetik anlayışa ve aynı zamanda işlevsel beklentilere hitap eden özel tasarımlarda Tv üniteleri satışa sunulmaktadır. Tv ünitesi modeli arayışınızda kullanışlılık yönünden esnek seçenekler bulunmasına çok önem veriyorsanız, firmamızın satışa sunmuş olduğu çekmeceli Tv ünitesi modellerine göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı renklerde ve farklı materyal kullanılarak üretilen bu Tv üniteleri sayesinde salon ya da oturma odası dekorasyonunu istediğiniz seviyede tamamlayabilirsiniz. En çok kullanılan Tv ünitelerinde bulunan bütün faydalı özellikleri bünyesinde bulunduran bu mobilyalar aynı zamanda kaliteli materyalden yapılan tasarımlarıyla da göz alıcı bir özelliğe sahiptir.

 

Minimal Tasarımlı Creo Duvar Tv Ünitesi

Şirketimizin Türkiye’nin dört bir yanına satışını yaptığı Creo duvar Tv ünitesi modeli oldukça sade ve minimal tasarımı ile dikkat çekmektedir. Eğer siz de Tv ünitesi satın alırken sadelikten yana seçim yapmak istiyorsanız, evinizi daha ferah ve sakin gösterecek bu mobilyalara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Çok kullanışlı bölmeleri ve eşya saklama gözleri bulunan bu Tv ünitesinin duvar tasarımlı olması da modern mobilyalar arasında yer almasını sağlamaktadır.

Sade ve Şık Assos Duvar Tv Ünitesi

Daha modern ve aynı zamanda çok şık tasarıma sahip kapaklarla dizayn edilmiş dolaplı Tv ünitesi modeli arıyorsanız firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulunan Assos duvar Tv ünitesi mobilyalarına yoğunlaşabilirsiniz. Bu modellerde yenilikçi tasarım ve aynı zamanda kişiye huzur veren pastel renk tonları tercih edilmektedir. Kullanışlı olduğu kadar iç mekandaki dekorasyona da katkısı bulunan bir mobilya arayışındaysanız bu Tv ünitesi modellerinin sizin beklentilerinize karşılık vereceğini söylemek mümkündür.

Ahşap Tonlarında Berrak Ceviz Duvar Tv Ünitesi

Geleneksel veya doğal iç mekan tasarımları tercih ediyorsanız, Tv ünitesi modelinizin de ahşap dokulu olmasına özen göstermeniz tavsiye edilir. İç mekandaki donuk ve soğuk renklere karşıt olacak şekilde doğallık ve canlılık katan bu Tv ünitesi modellerine firmamızın kurumsal web sitesi üzerinden Berrak Ceviz duvar Tv ünitesi olarak ulaşabilirsiniz. Bu modelde de her zaman olduğu gibi işlevsel dolaplar, çekmeceler, eşya saklama gözleri ve aksesuar sergileme rafları yer almaktadır.

Modern Görünümlü Berrak Beyaz Duvar Tv Ünitesi

İç mekan dekorasyonunda koltuk takımı modellerinizi destekleyen ve modern görünümü ile ortama estetik bir detay katan Berray Beyaz duvar Tv ünitesi modelleri de yoğun ilgi görmektedir. Özellikle sık sık Tv ünitesi tasarımını değiştirmek istemeyen kişiler, tercihlerini bu modelden yana kullanarak uzun yıllar boyunca Tv ünitelerini demode olmadan, gönül rahatlığı ile kullanıp dekorasyon tasarımında öne çıkarabilmektedir. Siz de kendi ihtiyaçlarınıza göre duvar Tv ünitesi arayışınızda bu modelleri detaylı bir şekilde inceleyip satın alabilirsiniz.

Fonksiyonel Molten Tv Ünitesi

Birinci sınıf kalitedeki materyalden üretilen Molten Tv ünitesi modeli ise daha çok sade ve minimal tasarım sevenler için ideal mobilyalar arasında yer almaktadır. Son yıllarda sadelik akımının iç mekan dekorasyonunda etkisini arttırması ile birlikte minimal Tv ünitesi arayışında olan kişiler de firmamızın bu kaliteli mobilyalarını satın almaya devam etmektedir.