En Güzel Yatak Odası Modelleri 2022

Evini 2022 yılına uygun olarak dekore etmek isteyen kişilerin her odayı ayrı ayrı değerlendirmesi gerekmektedir. Oturma odası için ayrı yatak odası için ayrı bir dekorasyon fikri, odaların kullanım amacı için ideal olacaktır. Yatak odalarında dekorasyon yapılır iken her eşya birbirini tamamlamalı ve eşyalarda kullanılan renkler gözü yormamalıdır. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan şifonyer, komodin ve karyola doğru modellerde seçilmiş olmalıdır. Bu sayede yatak odasında gereksiz herhangi bir detay söz konusu olmamaktadır. Sade tasarımları inovatif fikirler ile süsleyen ve sizlere özgün bir yatak odası tasarımı sunan modeller aşağıda yer almaktadır. Bu modelleri kullanarak 2022 yılında güzel bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

En Güzel Sehpa Modelleri 2022

Oturma odası dekorasyonu sağlanır iken her türlü eşyaya dikkat etmek gerekmektedir. Yalnızca oturma grubu ya da TV ünitesi değil orta sehpa ya da yan sehpa modellerine de dikkat edilir ise dekorasyon tam anlamı ile sağlanabilecektir. 2022 kreasyonuna uygun olarak yapılacak oturma odası dekorasyonunda farklı sehpa modellerinden yardım alabilirsiniz. Kendi hoşlandığınız renk ve modellere uygun sehpa seçimi yaparak hoş bir oturma odası yaratabilirsiniz. Aşağıda size yardımı olacak farklı sehpa modelleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Devamını Oku

En Güzel Köşe Takımı Modelleri 2022

Oturma odalarının ve salonların tamamlayıcı rolüne sahip köşe takımları özellikle siyah, beyaz ve gri gibi tek renk olarak imal edilmektedir. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da köşe takımlarında aranan özelliklerin başında portatif olma ve konfor sunma gelmektedir. Çift minderler ile desteklenen ergonomik yapısı köşe takımlarını, sıradan oturma gruplarından ayırmaktadır. 2022 yılı itibari ile trendler listesine girecek birbirinden farklı modeller aşağıda yer almaktadır. Modeller ile ilgili detaylara ve modelleri nasıl kombin yapacağınıza aşağıdaki bilgiler sayesinde erişebilirsiniz.

Devamını Oku

En Güzel Koltuk Takımı Modelleri 2022

Ev dekorasyonunu 2022 yılına uygun olarak yapmak isteyenler trend koltuk takımı modellerinden birini satın alarak işe başlayabilmektedir. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan modeller içlerinde berjerleri, koltukları, kanepeleri ve orta sehpaları barındırmaktadır. Aşağıdaki seçenekler arasından yapmak istediğiniz oturma odası dekorasyonu için en çok hoşunuza giden modele karar verebilir ve 2022 yılına güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Artırılmış Gerçeklik İle Ürünümüzü Satın Almadan Önce Evinizde Görün Web AR Nedir? (Öğrenin)

Web AR; bir uygulamaya gerek duymadan bir web tarayıcısı ve mobil cihazınız üzerinden (örn: Chrome, Safari) üzerinden Artırılmış Gerçeklik deneyiminden faydalanmanızı sağlayan bir teknolojidir. Web AR, satın almak istediğiniz ürünü harici bir mobil uygulama indirmenize gerek kalmadan, satın alma işleminden önce evinizde deneyimleyebilmenizi sağlar. Web AR ile uyumlu bir web sitesine girdiyseniz ve oradan ürün satın almak istiyorsanız işte tam da o sırada sizin kurtarıcınız olacak olan teknolojidir Web AR. Günümüzde sanal deneyimlerin giderek arttığı düşünülürse, Web AR’ı deneyimlemek için sizin yapacağınız işlem çokta büyük sayılmaz. Teknoloji ile paralel yaşamak artık yalnızca bir fikir değil, gördüğünüz gibi bir gerçek.

Web AR kullanarak bunu daha da iyi anlayabilirsiniz

Devamını Oku

Küçük Yatak Odaları İçin Takım Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Küçük Yatak Odaları İçin Takım Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Küçük boyutlara sahip yatak odaları için yatak odası takımı seçerken daha dikkatli olunması gerekir. Nihayetinde bir yaşam alanı olan yatak odasının sadece mobilya ile doldurulması, hareket ve kullanım kabiliyetlerini olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden yatak odalarında boyutları mutlaka göz önünde bulundurarak mobilya ve yatak odası takımı seçilmelidir. Yatak odası takımı seçerken, en büyük öncelik yatak odasının tasarımını tamamlayacak modellere ve tasarımlara talep göstermektir. Aksi halde yatak odasının dizayn ve şekline uygun olmayan takımların çok güzel görünmesine rağmen kullanışlılık açısından dezavantaj yaratacağı unutulmamalıdır.

Devamını Oku

Giysi Dolapları Çeşitleri Nelerdir?

Giysi Dolapları Çeşitleri Nelerdir?

Özellikle son yıllarda oldukça popülerlik kazanan giyinme odaları, evde konforlu bir yaşam alanı elde etme açısından önemli bir yere sahiptir. Giyinme odalarında veya yatak odasında bulunan giyinme köşesinde tercih edilebilecek en önemli mobilya ise giysi dolapları olmaktadır. Giysi dolapları, giyinme odasının boyutlarına ve kullanım özelliklerine göre farklı ebatlarda üretilir. Bununla birlikte kullanışlılık özelliklerinin artması için giysi dolaplarında farklı tasarımlar ve ek özellikler görülebilir. Birbirinden farklı materyallerden ve farklı boyutlarda üretilen giysi dolabı çeşitleri bir hayli fazladır.

Devamını Oku

En Doğru Giysi Dolabı Düzenleme İpuçları

En Doğru Giysi Dolabı Düzenleme İpuçları

Evinizde giysi dolabınız varsa ihtiyaç duyacağınız şeylerden birisi giysi dolabı düzenleme ipuçları olacaktır. Giysi odası olması elbette şart değil. Evinizde yatak odalarında yer alan giysi dolaplarının doğru biçimde düzenlenmesi çok önemlidir. Bunun için ise belirli ipuçlarının kullanılması yeterli etkiyi sağlayacak unsur olacaktır.

Devamını Oku