Modüler TV Üniteleri ile Hayatınıza Renk Katın

TV üniteleri yalnızca televizyonu taşıyan bir mobilya parçası değildir. Ünitenin ev içerisinde daha pek çok farklı görevi bulunmaktadır. Ünitelerin oturma odasında dışardan gelen insanların görmek istemediği ürünleri depolamak ya da üst kısımlarda fotoğrafları sergilemek gibi görevleri vardır. Üniteler ayrıca oturma odası ya da misafir odası dekorasyonunuza renk katmaktadır. Ünitelerde yer alan özgün renk geçişleri sizleri büyüsü altına alacaktır. TV üniteleri ile aradığınız şıklığı ve trend görünümü yakalayabilirsiniz. TV ünite modelleri her yıl değişiklik göstermektedir. 2022 TV ünite modellerine ait detaylar aşağıda yer almaktadır. Bu detaylardan yola çıkacak kendinize en uygun oturma odası dekorasyonunu yaratabilirsiniz. TV ünitelerini yalnızca oturma odalarınızda değil salonlarınızda da güvenle kullanabilirsiniz.

Continue Reading

En Kullanışlı Giysi Dolapları

Günümüzün vazgeçilmez ihtiyaçları arasında giysi dolapları bulunmaktadır. Giysi dolapları, yalnızca içerisinde kıyafet barındıran bir mobilya olmaktan uzaklaşarak daha fonksiyonel bir işleve bürünmüştür. Ayakkabıları, yastıkları, yorganları ve daha pek çok ev eşyasını düzenleyen giysi dolabı oldukça kullanışlıdır. Farklı modellere ve renklere sahip olan giysi dolaplarının pek çoğunda temperli cam kullanılmıştır. Temperli cam kullanımı kıyafetlerin dayanıklı bir malzeme içerisinde saklanmasını sağlayacaktır. En kullanışlı malzemelerden elde edilen giysi dolapları modelleri aşağıda yer almaktadır. Bu farklı model dolaplardan yola çıkarak evinizde kullanmak isteyeceğiniz bir dolaba sahip olabilirsiniz. Ayrıca dolaplar hakkında detaylı bilgilere de bu yazı sayesinde ulaşabilirsiniz.

Continue Reading

En Keyifli Sohbetlerde Kullanılabilecek Yemek Odası Takımları

En Keyifli Sohbetlerde Kullanılabilecek Yemek Odası Takımları

Her evin ihtiyaç duyduğu mobilyalar arasında yemek odaları yer almaktadır. Yemek odası takımları hem renk hem de desenleri ile dikkatlerinizi çekecek bir yapıya sahiptir. Takımın içerisinde sandalyeden yemek masasına kadar pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Bazı yemek odası takımlarında vitrin ve komodin de yer almaktadır. İsteğinize en uygun mobilyaları bir yemek odası takımı içerisinde bulabilir ve kendinize özgü bir yemek odası tasarımı yaratabilirsiniz. Yemek odası takımlarında modern dokunuşlardan kreatif çizgilere kadar farklı desenler sizleri beklemektedir. Aşağıda 2022 yılında ön plana çıkan bazı yemek odası modelleri yer almaktadır. Bu modeller arasından tarzınızı en çok yansıtacak olan modeli seçebilir ve yeni yıla özgü dekorasyonu evinizde barındırabilirsiniz. Yemek odalarınızda her ihtiyacınızı karşılayacak mobilyalar yer almaktadır. Renk ve desen seçenekleri ise sizin zevklerinize bağlıdır.

Continue Reading

En Güzel Geçişlere Sahip Koltuk Takımları

En Güzel Geçişlere Sahip Koltuk Takımları

Ev dekorasyonu yapmak dendiğinde pek çok insan işe oturma odası ile başlamaktadır. Oturma odasına yerleştirilen sehpalardan ünitelere kadar pek çok mobilya göz kamaştırmaktadır. Oturma odasının olmazsa olmazı arasında oturma grupları yer almaktadır. İçerisinde çoğu zaman berjer, ikili ve üçlü gibi koltukların yer aldığı takımlar evlerin başköşesinde konumlandırılmaktadır. Misafirlerin ağırlandığı bu mobilyaların üzerinde çay içilmekte ve sohbet edilmektedir. 2022 ve öncesinde sık kullanılan modellere aşağıda yer verilmiştir. Bu modelleri inceleyerek evinize ve kendinize yakışacak bir tarz ortaya koyabilirsiniz. Modellerde yer alan kreatif detaylar sizleri kendi içine doğru sürükleyecek ve unutulmaz anılarınıza eşlik edecektir.

Continue Reading

2022 Koltuk Takımlarında En Çok Tercih Edilen Modeller Nelerdir?

2022 Koltuk Takımlarında En Çok Tercih Edilen Modeller Nelerdir?

2022 koltuk takımları söz konusu olduğunda birbirinden çeşitli dekorlara sahip olan pek çok model akla gelmektedir. Kol detaylarında kapitone işlemelere yer verilen modellerden ayak kısımları metal ile kaplı olan modellere kadar pek çok detay koltuk takımlarında kullanılmaktadır. Bir koltuk takımı içerisinde genel olarak bir adet berjere, iki adet ikili ya da üçlü kanepeye ve bir adet de sehpaya yer verilmektedir. Özellikle oturma odasını sıfırdan dizayn etme amacında olanlar koltukları takım şeklinde alarak işlerini kolaylaştırabilmektedir. Aşağıda seçim yapabileceğiniz 2022 yılına ait farklı koltuk modelleri yer almaktadır. Bu modeller sayesinde evinizin tasarımında çağın stilini yansıtabilirsiniz.

Continue Reading

2022 Sehpa Modeli Önerileri Nelerdir?

2022 Sehpa Modeli Önerileri Nelerdir?

Oturma odası, koridor ya da salon gibi alanlarda dekorasyonu belirleyen mobilyalar arasında sehpa da yer almaktadır. Orta sehpa ve yan sehpa olarak farklı iki grup altında toplanan bu ürün, odanızın dekorasyonu açısından kullanılabileceği gibi depolama alanı olarak kullanılmaktadır. Sehpalar modeline göre değişiklik gösterse de genel anlamı ile kullanımı benzerdir. Gelen misafirlerin önüne yiyecek ve içecek koymak için çekilen sehpalar, kahve tonlarında siyaha zamansız griden altın sarısına kadar farklı renk seçeneklerinde üretilebilmektedir. Sehpa seçiminde satın alınacak olan ürünün odadaki diğer aksesuarlar ile uyumlu olması önemlidir. Koyu tonlarda mobilyalarınız var ise bunu daha açık tonlardaki krem sehpa ile kombin yaparak güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Continue Reading

2022 TV Ünitesi Modeli Önerileri Nelerdir?

2022 TV Ünitesi Modeli Önerileri Nelerdir?

2022 yılında adından oldukça fazla söz ettiren TV üniteleri gerek oturma odalarında gerekse de salonlarda gösterişin simgesidir. Eski zamanlarda yalnızca televizyonları yerleştirmek için kullanılan bu mobilya, zaman içerisinde daha kapsamlı bir hal alarak depolama alanı ya da sergileme alanı gibi işlevlerde de kullanılabilir olmaktadır. Fonksiyonelliği ve dekoratifliği bir araya getiren farklı renk ve desende TV ünite modelleri aşağıda derlenmiştir. Bu modellerden yola çıkarak salon ya da oturma odalarınızda kullanmak üzere mevcut mobilyalarınıza uyum sağlayacak bir TV ünitesi seçebilir ve aradığınız stili odalarınızda yakalayabilirsiniz. Aşağıda hem gümüşün zamansızlığını hem de altının popülerliğini kullanarak tasarlanan özgün modeller yer almaktadır.

Continue Reading

2022 Yemek Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

Hem diğer odalar ile uyumlu hem de şık bir çizgi yakalayan yemek odası takımları geçmiş yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da sıklıkla tercih edilmektedir. Ailenin özellikle yemek saatlerinde bir araya gelmesi için yemek odaları idealdir. Bu nedenle sık kullanılan bu yaşam alanlarının en iyi şekilde dekore edilmesi önem arz etmektedir. Metal ayaklı konsollardan beyaz renk konsollara farklı tasarım aynalardan büyük boy yemek masalarına kadar pek çok detay aşağıdaki yemek odası modelleri içlerinde yer almaktadır. Bu modeller içerisinde ailenizin zevkine en çok uyum sağlayanı seçebilir ve yemek odanızı 2022 yılının trendlerine uygun olarak döşemeye hemen başlayabilirsiniz.

Continue Reading

Salon Köşe Takımları Ne Tip Salonlarda Kullanılabilir?

Salon Köşe Takımları Ne Tip Salonlarda Kullanılabilir?

Salon köşe takımları 2022 yılına damga vuran oturma grupları arasında yer almaktadır. Özellikle normal salonda olması gerekenden çok daha küçük en ve boy oranına sahip olan salonlarda, dar alanlarda ve minimalist bir yaşam stili belirlenen alanlarda köşe takımları sık tercih edilmektedir. Köşe takımı seçimi söz konusu olduğunda akla birbirinden farklı renge ve birbirinden farklı desene sahip olan modeller gelmektedir. Eğer siz de eviniz için yeni bir köşe takımı alma amacında iseniz aşağıdaki modellerden birini tercih ederek evinize mükemmel uyum sağlayan bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Modeller arasında hem köşe takımlarına hem de sehpa ve puf gibi aksesuarlara yer verilmiştir.

Continue Reading

Salon Koltuk Takımlarında En Gözde Renkler Hangileri?

Salon koltuk takımlarında kullanılan çarpıcı renkler her sene değişiklik göstermektedir. Koltuk takımlarında tercih edilen renkler ile oturma odasında yer alan diğer eşyalarda kullanılan renklerin uyumu bir hayli önemlidir. Eğer oturma odanızda her şey tamam ise ve siz sadece yeni bir koltuk takımını satın alacak iseniz aşağıdaki örnek modellerden yararlanarak eviniz için en ideal renkte koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Aşağıda yer alan modeller 2022 yılında ön planda tutulan oturma gruplarındandır.

Continue Reading