Blog

2022 Sehpa Modeli Önerileri Nelerdir?

2022 Sehpa Modeli Önerileri Nelerdir?

Oturma odası, koridor ya da salon gibi alanlarda dekorasyonu belirleyen mobilyalar arasında sehpa da yer almaktadır. Orta sehpa ve yan sehpa olarak farklı iki grup altında toplanan bu ürün, odanızın dekorasyonu açısından kullanılabileceği gibi depolama alanı olarak kullanılmaktadır. Sehpalar modeline göre değişiklik gösterse de genel anlamı ile kullanımı benzerdir. Gelen misafirlerin önüne yiyecek ve içecek koymak için çekilen sehpalar, kahve tonlarında siyaha zamansız griden altın sarısına kadar farklı renk seçeneklerinde üretilebilmektedir. Sehpa seçiminde satın alınacak olan ürünün odadaki diğer aksesuarlar ile uyumlu olması önemlidir. Koyu tonlarda mobilyalarınız var ise bunu daha açık tonlardaki krem sehpa ile kombin yaparak güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Lexus Coffee Table

Şıklığı ile yalnızca bulunduğu odayı değil tüm evinizi kuşatacak olan bu sehpa oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Sehpada ağırlıklı olarak gri rengi tonları hâkim olsa da ayak kısımlarında 2022 trendlerine giren gümüş rengi kullanılmıştır. Ürünün üst kısmı cam ile kaplı olup geniş boyutları sayesinde pek çok yiyeceği üzerine alabilmektedir. Kolay bir şekilde temizlenen yapısı sayesinde özellikle temizlik sırasında çok fazla zaman kaybetmek istemeyenler için idealdir. Lexus Coffee Table özellikle chester model koltuk ve kanepeler ile kombin yapıldığında harika bir görünüm ortaya koymaktadır.

Nero Middle Coffee Table

Nero Middle Coffee Table

Paslanmaz metal ayaklarının iç içe geçmiş özgün bir tasarıma sahip olması ürünü, oturma odasında farklı bir sehpa arayanların tercihi yapmaktadır. Üst tabakasında siyah parlak bir cama yer verilen ürün nubuk ya da kadife oturma grupları ile kombin yapıldığında özgün bir atmosfer ortaya koymaktadır. Nero Middle Coffee Table üzerine bir yiyecek ya da içecek konabileceği gibi aynı zamanda dekorasyonu zenginleştirmek için farklı ürünler de konabilmektedir. Örneğin minik bir heykel ya da bir kitap ile oturma odanızı daha doğal bir havaya sokabilirsiniz.

Assos Middle Coffee Table

Assos Middle Coffee Table petek şeklinde tasarımı sayesinde iç içe geçmiş bir yapıda bulunmaktadır. 4 adet peteğin birleşmesi sonucu tek bir orta sehpa meydana gelmektedir. Bu 4 petek ayrı ayrı küçük sehpalar olarak da kullanılabilmektedir. Ürünün üst kısmında ağırlıklı olarak açık tonlara yer verilse de ayaklar daha koyu tonlardan elde edilmiştir. Orta sehpanın ayaklarında paslanmaz metal bir malzeme kullanılmıştır. Ürünü hem chester model koltuklar ile hem de nubuk kumaşa sahip berjer ile rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Ürünün üzerine küçük eşyaları rahatça koyabilirsiniz.

Bubble Middle Coffee Table

Ciddi görünüşü ile odalarınıza ayrı bir stil kazandıracak olan Bubble Middle Coffee Table sizlerin rahat bir kullanım alanına sahip olabilmesi için geniş bir tablaya sahiptir. Üründe ağırlıklı olarak ahşap tonlarına yer verilmiştir. Bu nedenle daha çok ahşap tonları ağırlıklı olan oturma odası ve salonlarda kullanımı önerilmektedir. Orta sehpanın yapısı oldukça dayanıklı olup pek çok ürünü aynı anda taşıyabilmektedir. Ürünün üst kısmı kahve tonlarında mermer desenler ile kaplanmıştır.

Berrak Walnut Coffee Table

Daha çok ahşap tonlarının yer aldığı Berrak Walnut Coffee Table sayesinde natural görünümün tadını evinizde yaşayabilirsiniz. Ürün özellikle Berrak Ceviz Oturma Grubu ile bir arada kullanıldığında mükemmel bir görünüm elde edilmektedir. Birden fazla tasarım ödülünü almaya hak kazanan bu sehpa, ceviz ağacı ile kaplanarak dayanıklı bir ürün meydana getirilmiştir. Berrak Ceviz Orta Sehpa’nın şık görünümü modern oturma odası stili ile bir araya getirildiğinde istenen dekorasyon elde edilebilmektedir.

Creo Middle Coffee Table

Creo Middle Coffee Table

Creo Middle Coffee Table misafirleriniz ile sohbetleriniz sırasında elinizdeki ürünleri koymak amacı ile kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Üründe yer alan beyaz boya, şık bir tasarım meydana getirmektedir. Beyazın ağırlıklı olarak kullanımı aynı zamanda odaların daha aydınlık görünmesine neden olmaktadır. Ürün, sıradan bir sehpa olmaktan uzaklaşarak iki yanında çekmece barındırmaktadır. Ürünün kaplamasında ise MDF malzemeden yararlanılmıştır.

Berrak Ecru Walnut Coffee Table

Hem ceviz renginin doğal tonlarını hem de beyazın açık tonlarını yansıtan bu ürün MDF kullanılarak tasarlandığı için oldukça sağlamdır. Ürünün bir adet tasarım ödülü bulunmaktadır. Birinci sınıf high gloss malzeme ile kaplı olan bu ürün, sizleri uzun yıllar yalnız bırakmayacaktır.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.