Blog

En Güzel Koltuk Takımı Modelleri 2022

Ev dekorasyonunu 2022 yılına uygun olarak yapmak isteyenler trend koltuk takımı modellerinden birini satın alarak işe başlayabilmektedir. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan modeller içlerinde berjerleri, koltukları, kanepeleri ve orta sehpaları barındırmaktadır. Aşağıdaki seçenekler arasından yapmak istediğiniz oturma odası dekorasyonu için en çok hoşunuza giden modele karar verebilir ve 2022 yılına güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Lexus Sofa Set

Lexus Sofa Set

Lexus Sofa Set siyahın ve beyazın eşsiz uyumunu bir arada barındırmaktadır. Koltuk takımı içerisinde yer alan berjer modeli, siyah olup arka ve yan kısımlarında baklava desenleri hakimdir. Ayrıca ergonomik açısından iyi olması için modelin minderleri geniş imal edilmiştir. Modelde bir adet Lexus C berjere bir adet de siyah berjere yer verilmiştir. Oturma odanızda şık bir dokunuş arıyor iseniz koltuk takımında yer alan Lexus orta sehpa tam size göredir.

Zeus Sofa Set

Beyaz ve açık kahve renklerini bir arada bulunduran Zeus Sofa Set oturma odalarınızda sade bir görünüm yaratacaktır. İki adet yataklı Zeus kanepe ve 1 adet de Zeus berjer içeren takım, ahşap aksesuarlar ile hoş bir kombin sağlayacaktır. Modeli Zeus orta sehpa ile kullanabilir ve oturma odalarınızda doğal bir atmosfer yaratabilirsiniz. Koltuk takımında yer alan berjer rahatlık açısından oldukça avantajlı bir yapıya sahiptir.

Arya Sofa Set

3 farklı renk tonunda üretilebilen Arya Sofa Set sizleri kadifenin büyüleyici dünyası ile baş başa bırakmaktadır. Takımda hem berjerde hem de ikili kanepelerde ahşap ayak detaylarına yer verilmiş olup bu ayaklar uzun üretilmiştir. Ayakların uzun olması oturma odası temizliği yapılır iken avantaj sağlamakta ve kolay bir temizlik sunmaktadır. Modelin kanepelerinde sırt ve kol kısımlar rahatlık açısından baklava desenli olarak üretilmiştir.

Ghost Keten Koltuk Takımı

Modern yaklaşımı lüks ile buluşturarak özgün bir tasarım yakalayan Ghost Keten Koltuk Takımı salonlarınızda hoş bir aura yaratacaktır. Oturum rahatlığı açısından orta sertlikte minderlere sahip olan bu model, hareketli sırt mekanizmasına sahiptir. Modelde yer alan her bir koltuk aynı zamanda yatak olarak da kullanılabilmektedir. Modelin boyun mekanizması sayesinde fonksiyonellik ön plandadır. Oturum istenirse derinleştirilebilmekte ve boya göre ayarlanabilmektedir. Modelde kullanılan ayaklar iki farklı ren seçeneğine sahiptir. Bu renkler metal ve ahşap tonlarındadır.

Prada Seating Set

Prada Seating Set

Sakin renk tonlarında tasarlanan Prada Seating Set nitelikli bir tasarıma sahiptir. Model özellikle dar oturma odalarında geniş alanlar ortaya çıkarabilmek için tasarlanmıştır. Bu model, pratik düzenlemeler için oldukça kullanışlıdır. Bir alanı hem oturma odası hem de yatak odası olarak kullanmak isteyen kişiler için ideal olan model, nötr renkleri sayesinde oldukça avantajlıdır. Modelde yer alan koltuklarda kol atlama özelliği, oturum derinleştirme özelliği ve sırt atlamalı yatak özelliği mevcuttur. Tüm bunlara ek olarak modelin yumuşak dokusu sayesinde ekstra bir rahatlık sunduğu da bilinmektedir.

Relax Seating Set

Modern tasarımı sayesinde modern oturma odası dekorasyonları için söz sahibi olan Relax Seating Set 35 dansite sünger kalınlığına sahiptir. Modelde konfor mekanizması ve sırt desteği bulunmaktadır. Modelde ayrıca USB ile şarj etme özelliği de mevcuttur. Modelde yer alan koltuklarda bel kavrama özelliği sayesinde ergonomik bir duruş hakimdir. Bu koltuk takımı su itici nubuktan imal edilmiştir. Bu sayede kolay bir temizlik imkânı sunmaktadır. Farklı renk seçeneği olan koltuk desenleri sizlerin hoşunuza gidecek renkte imal edilmektedir. Yalnızca kumaşın rengi değil kanepelerin ayakları da farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Smart Seating Set

Bir koltuk takımından beklenen tüm özellikleri eksiksiz olarak karşılayan Smart Seating Set uygun fiyat etiketi ile sizleri beklemektedir. Ürün hem şık hem de fonksiyoneldir. Bu özellikleri itibari ile oturma odanıza tam anlamı ile uyum sağlayacaktır. Üründe kullanılan tarz gerek modern gerekse de sportif bir oturma odası için uygundur. Üründe yer alan kanepeler sırt atlamalı bir mekanizmaya sahip olup yatak haline getirilebilmektedir. Üründe derinleştirilebilen oturum ve kolay temizleme özelliği söz konusudur. Tüm bunlara ek olarak ekstra konfor sağlaması için ürüne fazladan minder ilave edilmiştir. Smart takımda farklı renk ve kumaş seçenekleri mevcuttur.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.