Blog

En Güzel Köşe Takımı Modelleri 2022

Oturma odalarının ve salonların tamamlayıcı rolüne sahip köşe takımları özellikle siyah, beyaz ve gri gibi tek renk olarak imal edilmektedir. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da köşe takımlarında aranan özelliklerin başında portatif olma ve konfor sunma gelmektedir. Çift minderler ile desteklenen ergonomik yapısı köşe takımlarını, sıradan oturma gruplarından ayırmaktadır. 2022 yılı itibari ile trendler listesine girecek birbirinden farklı modeller aşağıda yer almaktadır. Modeller ile ilgili detaylara ve modelleri nasıl kombin yapacağınıza aşağıdaki bilgiler sayesinde erişebilirsiniz.

Relax Corner Set with Sound System

Relax Corner Set with Sound System

Model sizler için kendine has bir estetik ve konfor sunmaktadır. Oturma odalarınızda geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli hale getirmek için üretilmiş olan Relax Corner Set with Sound System altı kademeli bir mekanizmadan meydana gelmektedir. Üründe yaslanmak için rahat süngerler kullanılır iken motor mekanizma sayesinde yatak da olabilmektedir. Gürgen ağacından meydana gelen ürün iskeleti, 35 dansite süngerler ile kaplanmıştır. Üründe yer alan silinebilir kumaş, rahat bir kullanım sunmaktadır. Yumuşak dolgulu kumaşın su itici özelliği bulunmaktadır. Belinizi saran özel dikişleri size ekstra bir konfor sunacaktır. Modelde USB şarj giriş yer almakta olup manuel mekanizmalı başlıklar bulunmaktadır. Modelde yer alan ahşap ayakların farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Arya Mekanizmalı Köşe Takımı

Ürün kullanıcılarına yüksek konfor sunmak amacı ile pedlerden meydana gelmektedir. Özen ile tasarlanmış kol detaylarına sahip olan Arya Mekanizmalı Köşe Takımı ahşap düz ayaklara sahiptir. Ürünün en spesifik özelliği kapitone detaylarıdır. Bu detaylar ürün üzerinde resto etkisi meydana getirmektedir. Oldukça kullanışlı olan köşe takımı ister oturmak için ister de yatmak amacı ile kullanılabilmektedir. Modelin oturma kısmında 35 dansite süngerlere yer verilmiştir. Bu sayede oturma rahatlığı sağlanmakta ve huzurlu sohbetlere imkân tanınmaktadır. Üründe sırtı kavrayan ergonomik bir tasarım yapılmıştır. Takımın kumaşı kolay temizlenebilmesi açısından su itici nubuktan meydana gelmektedir. Takımda farklı renk seçenekleri ve farklı boyutlar mevcuttur.

Relax Corner Set

Takım kendine has tasarımı ve rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Ürünün baş kısmında altı kademeden oluşan bir mekanizma ve yan kısımlarında da konfor artırıcı süngerler yer almaktadır. Ürün hem oturma amaçlı kullanılabilmekte hem de yatak formuna dönüştürülebilmektedir. Relax Corner Set gürgen ağacından imal edilmiştir. Bu ağacın üzerini ise 35 dansite konforunda süngerler kaplamıştır. Kolay silinebilir bir kumaş ile kaplanan ürün su itici özelliğe sahiptir. Eğer oturma odanızda rahatlığınızı şıklık ile bir arada istiyor iseniz bu köşe takımını tercih edebilirsiniz. Yeni nesil ihtiyaçları karşılaması için yapılan tasarımında şarj girişi bulunmaktadır. Üründe kullanılan ayaklar sizin isteğinize göre farklı renklerde üretilebilmektedir.

Moon Corner Set

Moon Corner Set

Kiremit ve lacivert olmak üzere iki farklı renkte kumaştan meydana gelebilen ürün ekstra konfor sağlaması açısından 35 HR süngerlerden meydana gelmiştir. Boncuk silikon sırt dolgusundan üretilen Moon Corner Set USB şarj girişine sahiptir. Takımda motor mekanizmasına sahip yatak olma özelliği bulunmaktadır. Standart olarak 325 x 325 ve 325 x 235 şeklinde üretilebilen takım isteğinize özel olarak farklı boyutlarda da üretilebilmektedir. Leke tutmayan kumaşı sayesinde kolay temizlenebilen ürün, 2 yıl garantiye sahiptir.

Nice Corner Set

Nice Corner Set sayesinde doğal ahşap tonlarını oturma odalarınıza yansıtabilirsiniz. Geleneksel yaklaşımı modern düşünce tarzı ile bir araya getiren köşe takımı, yalnızca standart ölçülerde değil aynı zamanda odalarınıza özel farklı ölçülerde de üretilmektedir. Oturma konforu düşünüldüğünde oldukça avantajlı olan ürün, mozaik desenli minderlerden meydana gelmektedir. Minderin iç kısmında silikon ve kaz tüyü karşımı yer almaktadır. İthal kumaşa sahip olan ürün kolayca silinebilmektedir. Ürün ile kullanmak üzere Nice Puf satın alabilir ve güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Ares Corner Set

Metal geçişleri bünyesinde barındıran Ares Corner Set zarafeti en üst derecede yansıtmaktadır. Nubuk kumaş ile sarılan takım, metal geçişlerin yanı sıra gold geçişlere de yer vermektedir. Takımda yer alan kapitone işçilik el emeğidir. Yatak haline gelebilen köşe takımı, oldukça kullanışlıdır. Modelde 35 DN süngerden yararlanılmış ve ekstra bir konfor sağlanmıştır. Modelin kumaş ve ayak rengi değiştirilebilir olup müşterilerden gelen talepler baz alınmaktadır.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.