Blog

En Güzel Sehpa Modelleri 2022

Oturma odası dekorasyonu sağlanır iken her türlü eşyaya dikkat etmek gerekmektedir. Yalnızca oturma grubu ya da TV ünitesi değil orta sehpa ya da yan sehpa modellerine de dikkat edilir ise dekorasyon tam anlamı ile sağlanabilecektir. 2022 kreasyonuna uygun olarak yapılacak oturma odası dekorasyonunda farklı sehpa modellerinden yardım alabilirsiniz. Kendi hoşlandığınız renk ve modellere uygun sehpa seçimi yaparak hoş bir oturma odası yaratabilirsiniz. Aşağıda size yardımı olacak farklı sehpa modelleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Lexus Coffee Table

Lexus Coffee Table

Lexus Coffee Table sizleri klasik çağın atmosferine taşımaktadır. Yalnızca klasik tarzdan oluşmayan bu sehpada modern geçişler de hâkimdir. Sehpanın diğer orta sehpalardan daha karakteristik olan yanı kenar kısımlarının baklava desenleri ile kaplanmış olmasıdır. Sehpanın ayakları kısa olup 5 farklı kademeden meydana gelmiştir. Sehpanın boyutları ise 70 × 130 × 30 cm şeklindedir. Üzeri parlak cam ile kaplı olan bu orta sehpa modeli dikdörtgen bir yapıya sahiptir. Modeli koyu renkli oturma odası gruplarınız ile kombin yapabilirsiniz.

Nero Mermer Desenli Orta Sehpa

60 × 120 × 42 cm boyutlarına sahip olan bu model oval bir üst tabakaya sahiptir. Şık oturma odaları için vazgeçilmez haline gelen Nero Mermer Desenli Orta Sehpa portatif yapısı sayesinde kolay yer değiştirilebilmektedir. Modelde kullanılan ayaklar kelebek şeklinde olup estetik açıdan oldukça hoş bir görüntüye sahip olmaktadır. Üst tabakası mermer desenlerinden elde edilen ürün koyu tonlardan imal edilmiştir. Bu nedenle ürünü oturma odası dekorasyonuna katarken açık renk oturma grupları ile kombin yapmak en doğrusu olacaktır.

Assos Middle Coffee Table

Assos Middle Coffee Table petek desenindeki spesifik yapısı itibari ile oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Sehpanın tablasında açık renk mermer desenler kullanılmış olup toplamda 4 adet eş altıgenin birleştirilmesi ile özgün bir tasarım oluşturulmuştur. Sehpa ayrılarak da kullanılabilmektedir. Ayrılarak kullanıldığında 4 farklı altıgen sehpa meydana gelmektedir. Sehpaların her birinde 3 ayak bulunmaktadır ve bu ayakların tamamı siyah ile kaplanmıştır. Sehpalar yan yana kullanılabileceği gibi yer kaplamaması istenir ise üst üste de kullanılabilmektedir.

Bubble Middle Coffee Table

Ahşap renginden oluşan Bubble Middle Coffee Table toplamda 4 adet düz ayaktan meydana gelmektedir. Model üzerinde mermer desenler hâkim olup bu desenler odaya farklı bir aura katacaktır. Sehpa oldukça sade bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle temizlik açısından zora sokmamakta, kir ve leke tutmamaktadır.

Berrak Walnut Coffee Table

Ahşabın doğal görünümü şık bir tasarım ile bir araya getiren Berrak Walnut Coffee Table oturma odalarınızda bir vazgeçilmez olacaktır. Ürünü Berrak Duvar Ünitesi ile bir arada kullanabilir ve dekorasyon için daha az zaman harcayabilirsiniz. Model tasarım ödülüne sahip olup ceviz ağacı ile kaplanmıştır. Modern bir tasarıma sahip olan ürün açık kahve tonlarında koltuk takımları ya da berjerler ile kombin yapılabilmektedir.

Creo Middle Coffee Table

Creo Middle Coffee Table sade tasarımı ile oturma odası ya da salonlarınızda sizlere huzur verecektir. Beyaz boyaya sahip olan ürün, gözü yormaması nedeni ile de tercih sebebidir. Üründe lake boya MDF üzerine kaplanmıştır. Yalnızca sehpa özelliği göstermeyen üründe iki adet sandık çekmece yer almaktadır.

Creo Black Coffee Table

Creo Black Coffee Table

Ağırlıklı olarak siyah renk kullanılan ürünün üst kısmında mermer desenler hâkimdir. Şık ve sade olmayı bir arada barındıran Creo Black Coffee Table MDF malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle uzun yıllar eskimeden kullanım imkânı sunacaktır. İki taraflı çekmecesi bulunan modelin çekmeceleri geniş iç hacme sahiptir.

Berrak White Coffee Table

Beyaz rengi sayesinde pek çok farklı oturma grubuna uyum sağlayan Berrak White Coffee Table saflığın sembolü haline gelmiş bir üründür. Bu orta sehpayı Berrak TV Ünitesi ile bir arada kullanabilir ve mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Tasarımı açısından ödül almış ürün, beyaz lake ile boyanmıştır. Kullanılan alanlarda şık bir hava yaratan ürün, modern bir görünüme sahiptir. Birinci sınıf lake ile kaplanan sehpada MDF kullanılmıştır.

Berrak Ecru Walnut Coffee Table

Berrak Ecru Walnut Coffee Table birinci sınıf ekru malzemeden imal edilmiştir. Üründe ceviz renk tonu hâkimdir. Modelde adet beyaz ayak söz konusudur.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.