Blog

En Güzel Yatak Odası Modelleri 2022

blank

Evini 2022 yılına uygun olarak dekore etmek isteyen kişilerin her odayı ayrı ayrı değerlendirmesi gerekmektedir. Oturma odası için ayrı yatak odası için ayrı bir dekorasyon fikri, odaların kullanım amacı için ideal olacaktır. Yatak odalarında dekorasyon yapılır iken her eşya birbirini tamamlamalı ve eşyalarda kullanılan renkler gözü yormamalıdır. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan şifonyer, komodin ve karyola doğru modellerde seçilmiş olmalıdır. Bu sayede yatak odasında gereksiz herhangi bir detay söz konusu olmamaktadır. Sade tasarımları inovatif fikirler ile süsleyen ve sizlere özgün bir yatak odası tasarımı sunan modeller aşağıda yer almaktadır. Bu modelleri kullanarak 2022 yılında güzel bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Lexus Bedroom Set

Lexus Bedroom Set

Takım içerisinde bir adet dolap, bir adet bazalı karyola ve 2 adet komodin yer almaktadır. Bunlara ek olarak şifonyer ve ayna da bulunmaktadır. Takımda yer alan ürünlerde gold geçişler hakimdir. Kıyafet dolabı 3 çekmeceden oluşmaktadır. Pantolon askılığı sepet tarzındadır. Lexus Bedroom Set müşterilerden gelen taleplere uygun olarak özel ölçülerde tasarlanabilmektedir. Kapitone başlığa sahip yatak, dokunmatik led aydınlatmalara sahiptir.

Diamond Yatak Odası Takımı

Gümüş detayları ile dikkat çeken Diamond Yatak Odası Takımı bir adet komodin, bir adet dolap ve karyola içermektedir. Ayrıca takımda şifonyer ve aynası da mevcuttur. Dolabın içinde 4 çekmece yer almaktadır. Askılı ya da raflı olarak kullanılabilen kıyafet dolabı, özel ölçümlerde üretilebilmektedir. Hareket edildiğinde açılan aydınlatmalar sayesinde model, yeni nesil yatak odası takımı olmaya adaydır. Fren sistemi ile entegre olmuş kapak, nikel kulptan üretilmiştir. Ayna ise cliar bizotelidir.

Creo Krem Bazalı Yatak Odası Takımı

Creo Krem Bazalı Yatak Odası Takımı yatak odasında sadelik arayanların bir numaralı tercihidir. Modern yaklaşım ile tasarlanmış model, reflekte camlara sahiptir. Bazalı karyolası, kıyafet dolabı, şifonyeri ve komodinleri ile dikkat çeken model; aksesuarlarınız için takı dolabı bulundurmaktadır. Dolabın çevresi hareket ile açılan aydınlatmalar ile kaplanmıştır. Komodinler geniş hacimleri ile rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır. Modelde kullanılan çekmecelerin her biri sessiz çalışma özellikleri ile yatak odanızda gereksiz gürültü oluşmasını engellemektedir. Ayrıca tüm çekmece ve kapaklarda yavaşlatıcı özelliği aktiftir.

Creo Siyah Bazalı Yatak Odası Takımı

Yatak odasının her şeyden önce rahat kullanılabilmesini isteyen kişiler Creo Siyah Bazalı Yatak Odası Takımı tercih edebilir. Geniş yatak odalarınızda kreatif bir görünüm yaratmak amacı ile kullanılan siyah, bu takımda yoğun olarak kullanılmıştır. Siyahın yanı sıra gold rengine de takımda rastlanmaktadır. Takım içerisinde bazalı karyola, dolap ve mermer desenli şifonyere yer verilmiştir. Ayrıca yine mermer desenlere sahip iki adet komodin de takım içerisinde bulunmaktadır. Dolap kapakları CNC işlemelere sahiptir. Dolap kulplarında ise gold rengi kullanılmıştır. Modelde yer alan baza, rahat bir uyku sunmak amacı ile geniş bir hacme sahiptir.

Assos Bazalı Yatak Odası Takımı

Assos Bazalı Yatak Odası Takımı

Modelde, zamansızlığı temsil eden gri tonlarında karyola ve altıgen desenler ile işlenmiş şifonyer bulunmaktadır. Assos Bazalı Yatak Odası Takımı içerisinde reflekte cam kapaklar, hareket algılayıcı led ışıklar, özel tasarım komodinler de yer almaktadır. Odalarınızın köşe kısımlarında kullanabileceğiniz köşe dolapları sayesinde yatak odalarınızı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Modelde yer alan kapaklar boyalı olup gri renge sahiptir. Boyanın bazı kısımlarında ise mermer desenlerden yararlanılmıştır. Modelde yer alan dolap 3 çekmeceden oluşmaktadır. Çekmeceler yavaşlatıcı sisteme sahiptir.

Berrak Walnut Bedroom Set

Berrak Walnut Bedroom Set sayesinde yatak odalarınızda hem şık hem de sade bir görünüm yakalayabilirsiniz. Modelde yer alan eşyaların her biri son teknoloji ile üretilmiş olup ergonomik bir tasarıma sahiptir. İnsan sağlığına zararlı olan herhangi bir kimyasal maddeye üretim esnasında yer verilmemiştir. Yatak odası üretiminde kullanılan malzemelerin her biri birinci sınıf kalitededir. Dolap içinde 5 adet çekmece yer almaktadır. Çekmeceler sessiz çalışmakta ve gereksiz gürültüye sebep olmamaktadır. Fren mekanizmalı sürgü sistemi rahat bir kullanım sunmaktadır. Şifonyerde kullanılan kapaklar bas aç mekanizması ile entegre çalışmaktadır. Modelde bir adet makyaj aynası ve bir adet de flok kaplamalı aksesuar dolabına yer verilmiştir

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.