Blog

En Keyifli Sohbetlerde Kullanılabilecek Yemek Odası Takımları

En Keyifli Sohbetlerde Kullanılabilecek Yemek Odası Takımları

Her evin ihtiyaç duyduğu mobilyalar arasında yemek odaları yer almaktadır. Yemek odası takımları hem renk hem de desenleri ile dikkatlerinizi çekecek bir yapıya sahiptir. Takımın içerisinde sandalyeden yemek masasına kadar pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Bazı yemek odası takımlarında vitrin ve komodin de yer almaktadır. İsteğinize en uygun mobilyaları bir yemek odası takımı içerisinde bulabilir ve kendinize özgü bir yemek odası tasarımı yaratabilirsiniz. Yemek odası takımlarında modern dokunuşlardan kreatif çizgilere kadar farklı desenler sizleri beklemektedir. Aşağıda 2022 yılında ön plana çıkan bazı yemek odası modelleri yer almaktadır. Bu modeller arasından tarzınızı en çok yansıtacak olan modeli seçebilir ve yeni yıla özgü dekorasyonu evinizde barındırabilirsiniz. Yemek odalarınızda her ihtiyacınızı karşılayacak mobilyalar yer almaktadır. Renk ve desen seçenekleri ise sizin zevklerinize bağlıdır.

Lexus Klasik Yemek Odası Takımı

Lexus Klasik Yemek Odası Takımı

Lexus Klasik Yemek Odası takımında hem zarif geçişler hem de şık detaylar vardır. Yaşam alanlarınıza benzersiz bir aura katacak bu model, özgün bir şekilde yorumlanarak sizlerle kavuşturulmuştur. Modelde yer alan gösterişli detaylar odanızın atmosferini olumlu şekilde etkileyecektir. Şık ve modern tasarımın adresi olan detaylar ile her anı en güzel şekilde taşıyabilirsiniz. Takım içerisinde zarif renklerin bir arada kullanıldığını görebilirsiniz. Kapitone detaylar hem takımın sandalyelerinde hem de masasında yer almaktadır. Takımda yer alan sandalye kumaşı müşterilerin istediği renge göre ayarlanabilmektedir.

Diamond Yemek Odası Takımı

MDF boya ile kaplı masa ve sandalyeleri sayesinde şık bir görünüm yakalayan bu modeli severek kullanabilirsiniz. Gold ayakları ile gözlerinizi mutlu edecek bu model, fren sistemli kapaklara sahiptir. Modelde bronz bizoteli bir ayna yer almaktadır. Komple MDF ile kaplı masa, çok kolay bir şekilde silinebilmektedir. Bu sayede temizliğiniz çok daha kısa sürecektir. Masanın üst tablası siyah cam ile kaplanmıştır. Bu sayede şık detayları evinize bulabilirsiniz. Altın detaylara sahip Diamond Yemek Odası Takımı sayesinde misafirlerinizi en şık odalarda ağırlayabilirsiniz.

Creo Modern Yemek Odası Takımı

Şık sandalye tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken modelde özgün motiflerden yararlanılmıştır. Gri tonları ile gören herkesi büyüleyen bu model, yıldız gibi parlamaktadır. Güzelliği ile sizleri etkisi altına alacak model ile en özel misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Şık ve estetik tasarımı ile odalarınızı güzelleştirecek bu model yemek odalarınızın boş rolü olmak için adaydır. Modelde yer alan konsolun detayları mermer desenler ile kaplanmıştır. Konsolda masa çerçevesinde gri boya kullanılmıştır. Konsolun iç kısmı çekmece ile kaplanmıştır. Creo Modern Yemek Odası Takımı içerisinde yer alan mermer deseni evlerinize ışıltı katmak için kullanabilirsiniz.

Siyah Yemek Odası Takımı

Siyah Yemek Odası Takımı ile siyahın büyüleyici etkisine kendinizi kaptırabilirsiniz. Mat siyah tonlara sahip olan ürün mermer desenler ile kaplanmıştır. Üründe yer alan şifonyerde geniş ve rahat açılan çekmeceler yer almaktadır. Şıklığı arayanların tercih listesinde ilk sıralarda yer alan ürün ile ev dekorasyonunuzu baştan yaratabilirsiniz. Baskılı yüzeylere sahip olan ürün açılıp kapanabilen yemek masası ile sizleri memnun edecektir. Masanın bu mekanizması sizlere alandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Geniş saklama konsolu ile ürünü yemek yerken severek tercih edebilirsiniz.

Berrak Yemek Odası Takımı

Severek yemek yiyeceğiniz bu takım tasarım ödülüne sahiptir. Hoş sohbetler için ideal olan bu takım, lezzetli yemeklerinizde sizleri etkisi altına alacaktır. En keyifli anlarınızı ölümsüz hale getirecek bu takım sayesinde evlerinize gitmek için can atacaksınız. Konuklarınızın hafızasından silinmeyecek detaylara sahip olan ürün, 10 ile 12 kişi arasında insanı rahat bir şekilde ağırlayabilecek kapasitededir. Üründe yer alan konsol, yemek masası ve sandalyeler sizlere yemek anında yardımcı olacaktır. Büyük bir titizlik ile işlenen sandalye motifleri, 2022 yılını güzelleştirmek için hazırlanmıştır.

Nero Yemek Odası Takımı

Nero Yemek Odası Takımı

Nero Yemek Odası Takımları sayesinde aradığınız yemek yeme keyfine ulaşabilirsiniz. Ceviz rengi ile doğal bir görünümü odanıza taşıyacak model, en iyi enerjileri sizlerle buluşturacaktır. Duruluğu evinize yansıtan model doğanın en harika geçişlerini sizler için odalarınıza taşıyacaktır. Modelde farklı kumaş rengi seçenekleri mevcuttur. Müşteriler istedikleri renkleri üretim sırasında belirtebilmektedir.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.