Blog

En Kullanışlı Giysi Dolapları

blank

Günümüzün vazgeçilmez ihtiyaçları arasında giysi dolapları bulunmaktadır. Giysi dolapları, yalnızca içerisinde kıyafet barındıran bir mobilya olmaktan uzaklaşarak daha fonksiyonel bir işleve bürünmüştür. Ayakkabıları, yastıkları, yorganları ve daha pek çok ev eşyasını düzenleyen giysi dolabı oldukça kullanışlıdır. Farklı modellere ve renklere sahip olan giysi dolaplarının pek çoğunda temperli cam kullanılmıştır. Temperli cam kullanımı kıyafetlerin dayanıklı bir malzeme içerisinde saklanmasını sağlayacaktır. En kullanışlı malzemelerden elde edilen giysi dolapları modelleri aşağıda yer almaktadır. Bu farklı model dolaplardan yola çıkarak evinizde kullanmak isteyeceğiniz bir dolaba sahip olabilirsiniz. Ayrıca dolaplar hakkında detaylı bilgilere de bu yazı sayesinde ulaşabilirsiniz.

Assos Hanging Wardrobe

Assos Hanging Wardrobe

Assos Hanging Wardrobe içerisinde kullanılan gri tonları sizleri etkisi altına alacaktır. Modelde altıgen içine işlenen yıldız motifler kullanılmıştır. Boyalı olan reflekte camlardan kapak kısımlarında yararlanılmıştır. İnsanları gördüğünde ya da hareketi algıladığında yanan led ışıklar evinizin ışıltısını ortaya çıkaracaktır. Modelde köşe dolap alternatifi de yer almaktadır. Köşe dolap, odanızın ölçülerine göre ayarlanabilmektedir. Modelin dolap kapaklarında gri boyadan yararlanılmıştır. İç kısımlarda ise kullanım kolaylığı sağlamak açısından askılıklar yer almaktadır. Raflı bölüm sayesinde kıyafetlerinizi katlayarak dolaba yerleştirebilirsiniz. Dolabın genel özellikleri arasında 3 farklı boyda olabilmesi yer almaktadır. Bu boylar 180 cm, 90 cm ve 45 cm şeklindedir. Geniş hacimlere sahip köşe dolap alternatifi sizleri etkisi altına alacaktır. Dolabın iç kısmı dilenir ise askılı dilenir ise de raflı olabilmektedir.

Walnut Puzzle Wardrobe

Fonksiyonel yapısı ve modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken dolap, ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Füme cam kapaklarda mini ışıklar yer almaktadır. Işıklar, sizleri gördüğünde yanacak şekilde tasarlanmıştır. Walnut Puzzle Wardrobe köşe dolabı şeklinde de kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Modelin tek kapaklı, iki kapaklı ve dört kapaklı alternatifleri bulunmaktadır. Modelin kapaklarında temperli cam kullanılmıştır. İç kısımda ise çekmeceler ve pantolon askılıkları yer almaktadır. Raflı bölümlere kırlent, çarşaf gibi eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Dolabın parçalarından biri 180 cm’lik akordeon kapaklı bir çekmecedir. Ayrıca dolapta yine akordeon kapaklı bir raf da bulunmaktadır. Tek kapak olan modelin için geniş ve raflı bir tasarıma sahiptir.

Puzzle Modüler Giysi Dolabı

Puzzle Modüler Giysi Dolabı kıyafetlerinizi toparlamakla kalmamakta evinizi de güzelleştirmektedir. Modern iç tasarımı, temperli cam tasarımı ve ahşap kapakları sizleri etkisi altına alacaktır. Dolap, reflekte kapak özelliği sayesinde şıklığı kalite ile bir araya getirmiştir. Harekete duyarlı ledleri giyinme odalarınızı renklendirecek kadar güzeldir. Modelde hem tek kapak hem de iki kapak alternatifi bulunmaktadır. Modelin köşe dolap seçeneği sayesinde giyinme odalarınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Modelde hem askılık hem de raf tasarımı bulunmaktadır. Bu sayede bir dolaptan beklenen tüm ihtiyacı yerine getirmektedir. Model, askılık ve pantolon takılma özellikleri sayesinde memurlar için de oldukça kullanışlıdır.

Siyah Modüler Giysi Dolabı

Siyah Modüler Giysi Dolabı mobilyalarınızı güzelleştirmek için hazırlanmıştır. Dolabın hem iç hem de dış tasarımı dikkatleri üzerine çekecek kadar güzeldir. Dolapta yer alan ahşap kapaklar oldukça estetik bir görünüm ortaya koymaktadır. Modelin kapakları temperli cam ile tamamlanmıştır. Modelin dış kısmında siz hareket ettikçe yanacak ışıklandırmalar yer almaktadır. Modelde tek kapak ya da dörtlü kapak şeklinde farklı seçenekler bulunmaktadır. Modeli hareketli parçalarınız ile kombin yaparak mükemmel bir uyum elde edebilirsiniz.

Assos 45’lik Askılı Dolap

Assos 45'lik Askılı Dolap

Assos 45’lik Askılı Dolap gri renk tonu ile yalnızca şimdinin değil gelecek yılların da gözdesi olacaktır. Altıgen içerisine özen ile işlenmiş detayları sayesinde dikkat çeken dolap, modern yatak odası tasarımınız için ideal olacaktır. Boyalı cam kapaklar sizleri farklı bir dünyaya sürüklemek için idealdir. Dolapta yer alan köşe dolap alternatifi, odalarınızı dekore etmeye yardımcıdır.

Assos 90's Cabinet with Drawers

Assos 90's Cabinet with Drawers gri tonları ve kapitone işçiliği ile göz kamaştıracak bir niteliktedir. Yıldız motifleri ve modern tasarımı sayesinde her eve lazım olan bu dolap oldukça hoş görünmektedir. Led ışıkları sayesinde sizleri aydınlatacak dolabın iç kısmında askılık yer almaktadır. Askılığın alt tarafında ise çekmece bulunmaktadır.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.