Blog

En Şık Giyinme Odası Önerileri!

En Şık Giyinme Odası Önerileri!

Son yıllarda evlerin en çok ilgi çeken bölümlerinden biri haline gelen giyinme odası, hem kullanışlı hem de estetik bir şekilde dekore edilmesi gereken alanlardan biridir. Giyinme odasında fark yaratan çözümlere tek tıkla ulaşabilmek için siz de firmamızın geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. Her ihtiyaca özel olarak tasarlanan, farklı kullanım amaçlarına uygun şekilde dizayn edilebilen bu giyinme odası dolapları, size de keyifli ve işlevsel bir alan sağlamayı amaçlamaktadır. Yenilikçi modül yapısı sayesinde bu mobilyaların giyinme odanıza ayrı bir hava katacağını söylemek mümkündür.

Puzzle modüler giysi dolabı tasarımımız Berrak mobilya'da sizi bekliyor.

Puzzle modüler giysi dolabı krem rengi tasarımı ve şık tasarımı ile size hem kolaylık hemde şıklığı bir anda yaşatıcak Berrak Mobilya’da

Dressing Room Features

Dilediğiniz koşullara ve özelliklere sahip giyinme odası dekorasyonu için öncelikle ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri değerlendirmeniz tavsiye edilir. Örneğin giyinme odanız yeterince geniş değilse, dolap seçimlerinizi sayı ve kapladıkları alan bakımından gözden geçirmenizde fayda vardır. Bunun yanı sıra ışıklandırılmış giyinme odası dolapları sayesinde hem işlevsel bir kullanım avantajı sağlayabilir hem de dışarıdan bakıldığında çok şık ve göz alıcı bir oda dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Giyinme odalarının farklı ölçülerde tasarlanabilmesi için bu konuda müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üreten firmamız, her biri en iyi kalitedeki materyalden üretilen Puzzle raflı dolap modellerini satışa sunmaktadır. Bu kaliteli ve şık tasarıma sahip dolaplar, giyinme odanızda fark yaratan bir dekorasyon tasarımı sağlayacaktır. Özellikle işlevsel olması bakımından kendi giyinme odanızın ölçülerine ve tasarımına göre seçim yaparak kendi giyinme odası dolabınızı kendi ihtiyaçlarınıza göre oluşturabilme imkanı sunmaktadır.

Şık ve Kullanışlı Giyinme Odaları

Son yıllarda geniş bir kitlenin ilgisini çeken giyinme odası dolap modelleri, hem kullanışlı hem de şık tasarımıyla dikkatleri toplamaktadır. Kendi giyinme odanızı dizayn ederken kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kullanışlı bir giyinme odası dekorasyonu yaratabilirsiniz. Bunun dışında ışıklı ve cam kapaklı giyinme odası dolapları ile bu küçük boyuttaki odalarınızı evinizin en sevilen bölümlerinden biri haline getirebilirsiniz.

Giyinme odalarını kullanışlı hale getirdiği kadar, aynı zamanda şık ve estetik bir görünüm de kazandıran giyinme odası dolapları, birinci sınıf kalitedeki materyalden üretilmektedir. Bu sayede herhangi bir şekilde kullanım esnasında deformasyon yaşaması mümkün olmamaktadır. Uzun yıllar boyunca arıza veya deforme olmadan bu dolapları kullanabilmek için siz de güvenilir hizmet sunan firmamızın geniş ürün yelpazesi içindeki giyinme odası dolabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Puzzle Giysi Dolabı Modelleri

Mobilya sektöründe şık tasarımın ve işlevselliğin bir numaralı adresi haline gelen firmamızda, her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretebilmesi bakımından bölünüp birleştirilebilen özelliklere sahip Puzzle giysi dolabı modelleri imal edilmektedir. Her biri en iyi kalitedeki materyalden üretilen bu dolaplar, eşya kapasiteleri bakımından da tatmin edici seviyede eşya alabilmektedir. Puzzle giysi dolaplarının en küçük modülü olan raflı giyinme odası dolabı, 6 adet raftan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra giysi dolaplarında mutlaka olması gereken raflı modül sayesinde kazak ve tshirt gibi kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklamanıza olanak tanımaktadır.

Kullanışlı Puzzle Giysi Dolabı Avantajları

Giysi dolabının kullanışlılık bakımından sunmuş olduğu avantajlar oldukça fazladır. Öncelikle bu mobilyalar birleştirilebilen veya ayrılabilen modüllerden oluştuğu için birbirinden farklı ebatlardaki giysi odalarında bile isteğe göre dekorasyon yapabilme avantajı sağlamaktadır. Puzzle giysi dolaplarının bir diğer modülü de askılı giysi dolabı olarak kullanılmaktadır. Ancak askılı dolap olmasına rağmen yine iç mekandaki alanı daha verimli bir şekilde kullanabilmek adına özel olarak 3 rafla desteklenmiş bir modeldir. Bu dolabın işlevsel açıdan kullanıcılarına sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Dolayısıyla her giyinme odasında Puzzle askılı dolap gibi alternatif giysi dolabı modüllerinin bulunması gereklidir.

Askılı ve raflı giyinme dolaplarını tamamlayan bir diğer modülde de çekmeceli dolap tasarımları öne çıkmaktadır. Bu sayede tamamen kullanışlılık ve şık tasarım amacıyla üretilen giyim odası dolapları sayesinde çok avantajlı bir kullanım imkanı elde edilebilmektedir. Birinci sınıf kalitedeki materyalden özel olarak üretilen bu dolapların kapak tasarımları da en kaliteli cam materyalinden yapıldı için hem şık hem de dikkat çekici bir dekorasyon örneği sergilemektedir. Firmamızın özel tasarımı olan Puzzle giyinme dolaplarının en şık ve 4 kapaklı modülü de bulunmaktadır. Akordeon kapaklı giyinme dolabı olarak da öne çıkan bu modül içinde takı ve mücevherler saklayabilmek için aydınlatmalı tasarıma sahip takı çekmecesi de bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Puzzle Giysi Dolabı Tasarımları

Evinizin giyinme odası tasarımına göre farklı şekillerde konumlandırarak ihtiyaçlarınıza uygun olanları satın alabileceğiniz Puzzle giysi dolabı fiyatları da oldukça uygun seçeneklerle müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Geniş iç hacmi ve kullanışlı raf, çekmece, askı ile gizli bölmeleri sayesinde giysi dolabının oldukça fonksiyonel bir yapıda olduğunu söylemek mümkündür. Tasarım bakımından da ışıklı ve cam kapaklı seçenekleriyle göz alıcı bir görünüşe sahiptir. Siz de kendi ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz modülleri tek tıkla sipariş vererek bu şık giyinme odası dolaplarına hemen sahip olabilirsiniz.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.