blank
blank

Dressing Room Cabinets

Giyinme odası dolapları için ilk etapta giysilerin asıldığı dolap olarak düşünülse de kıyafet dışında birçok kişisel eşyanın koyulabileceği dolaplardır. Ayakkabı, yastık, yorgan gibi farklı boyutlarda ve farklı amaçlar ile kullanılan eşyalara uygun dolap seçebilmek ise pek kolay değildir. Berrak Mobilya olarak her müşterimizin hem kafasının içindeki giysi dolabına sahip olabilmesini hem de ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir dolap satın almış olmasını sağlamak için geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunmaktayız. Farklı modelleri, tasarımları ve fiyatları karşılaştırarak kendiniz için en avantajlı giysi dolabı modelini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Bütçenize, odanızın ölçülerine, renk ve malzeme tercihinize göre size sunduğumuz giysi modellerini filtreleyebilirsiniz. Uzun ömürlü ve ergonomik özelliklere sahip giysi dolaplarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı ve Fonksiyonel Giysi Dolaplarını İnceleyin

Gardırop modellerine baktığımızda; iki, üç, dört ya da altı kapaklı gardırop seçenekleri sunmaktayız. Bazı giysi dolaplarımız sürgülü kapağa sahip oldukları gibi bazıları da açık raf dizaynlarına sahiptir. Giysi dolabı modellerimizde farklı giysi asma kısımları bulunmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre kendiniz için en kullanışlı giysi dolabı modelini size sunduğumuz tasarımlar içerisinden seçebilirsiniz. Sürgülü kapaklı modellerimiz geniş iç hacme sahip oldukları için daha kullanışlı olmakta ve aynı zamanda pratik kullanıma imkan tanımaktadır. Çekmeceli, modüler raf dizaynlı giysi dolapları sayesinde çok daha fazla sayıda kıyafetinizi dolabınıza yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda aksesuarlarınızı, kıyafetlerinizi ve çantalarınızı dolabın uygun bölmesine yerleştirerek daha düzenli bir dolaba sahip olabilirsiniz. Köşeli dolap modelleri ile alandan kazanabilir ve giysi dolabını koyacağınız odanızdaki bir köşeyi doldurabilirsiniz. Bu sayede odanıza farklı bir görünüm de katabilirsiniz. Giysi dolabı modellerimizin kullanışlı olmalarının yanı sıra estetik olmalarına da özen göstermekteyiz. Farklı malzemelerden yapılmış olan giysi dolaplarımızın bazılarının kapaklarında eşsiz renk geçişleri ve bazılarının kapaklarında da ayna bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda en kullanışlı modeli seçerek sipariş verebilirsiniz.

Odanızın Ölçülerine Uygun Giysi Dolapları İle Düzeninizi Sağlayın

Gardırop modeli seçerken dolabın koyulacağı odanın ölçülerinin de dikkate alınması gerekmektedir. Her oda boyutuna uygun giysi dolabı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kullanım alanlarınızı ferah gösterecek, odalarınıza sığacak dolap çeşitlerini satışa sunduğumuz giysi dolapları içerisinde bulabilirsiniz. Her giysi dolabı için ölçü ve derinlik farklılık göstermektedir. Özellikle küçük odalara giysi dolabı koymak istediğinizde yerden kazanmak amacı ile köşe giyinme dolapları çok daha avantajlı olmaktadır. Açılır kapanır, sürgülü ve açık modellerin ölçülerinin duvar ölçüleri ile örtüşmediği durumlarda köşe giysi dolapları kurtarıcı olmaktadır. Tercih ettiğiniz renkte ve istediğiniz malzemeden yapılmış olan giysi dolapları sayesinde kişisel eşyalarınızı bir arada düzenli şekilde tutabilmeniz mümkün olmaktadır. Sitemiz üzerinden giysi dolaplarının özelliklerine ve ölçülerine ulaşabilir ve kullanım alanınızın durumuna göre size en uygun giysi dolaplarını tespit edebilirsiniz.

Zevkinize Uygun Giysi Dolapları İle Odanızı Dekore Edin

Aynalı, camlı, kapaklı ve sürgülü gibi pek çok giysi dolapları modelleri bulunmaktadır. Zevkinize ve tarzınıza göre bu modeller arasından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca giyinme odanızın, yatak odanızın dekorasyonuna göre de giysi dolabınızın nasıl olması gerektiğine karar verebilirsiniz. Evinizde benimsediğiniz tek bir tarz var ise; bu doğrultuda giysi dolabı seçiminizi de aynı tarz üzerinden yapabilirsiniz. Zevklerinize uyduğunu düşündüğünüz dolap tercihlerinizde dolabın yapıldığı malzemenin kalitesine ve kalınlığına bakmanız, buna göre alım yapmanız gerekmektedir. Ayrıca eğer dolap satın almadan önce dolabı yerleştireceğiniz alanın ölçüsünü alırsanız, dolabın sığmaması gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Açık dolaplarda ceviz rengi, kapaklı dolaplarda beyaz renk ve daha modern giysi dolabı arayışında olanlar temperli camlı gardrop tercih edilebilmektedir.

Giysi Dolabı Tercihlerinizde Yeni Trendlere Uyum Sağlayın

Giysi dolabı tercihlerinde yeni trendlere bakıldığında; 4 kapılı gardrop veya 6 kapılı gardırop modelleri son zamanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle üzerinde cam ve ayna detayı olan giysi dolapları odaya çok daha şık bir görüntü katmaktadır. Berrak Mobilya olarak sipariş ettiğiniz giysi dolaplarını demonte olarak göndermekteyiz ve isterseniz kendiniz parçaların montajını yapabilir veya bizden ürünün montajının yapılmasını talep edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile ahşap veya ceviz malzemeden yapılmış dolaplar için sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz. Modüler giysi dolabı modellerimizi tercih etmeniz halinde, seçtiğiniz dolabı istediğiniz gibi sökebilmeniz ve sonrasında başka şekilde tekrar kurabilmeniz mümkün olmaktadır. Hem dolabınızı hem de dolabınızın içindekileri isteğinize ve ihtiyacınıza göre düzenleme şansınız olmaktadır.

Düşük Bütçe İle İhtiyacınıza Uygun Giysi Dolapları Satın Alın

Uygun fiyatlı kıyafet dolabı alımı yapmak isteyenler, firmamız Berrak Mobilya aracılığı ile istedikleri tarzdaki dolaplara oldukça düşük ücretler ödeyerek ulaşabilmektedirler.  Her bütçeden kişinin bütçesine uygun giysi dolapları bulabilmesini sağlamaktayız. Dolapların yapımında kullanılan malzemeye, dolapların modellerine ve boyutlarına göre fiyatlarda değişiklik olmaktadır. Oldukça şık ve estetik ürün çeşitlerimiz bulunmaktadır ve uygun fiyatlar ile ödeme yaparak şık giysi dolaplarınızla yatak odalarınızı ve giyinme odalarınızı daha ışıltılı hale getirebilirsiniz.

Showing all 30 results