Blog

Mekanizmalı Koltuk Nedir?

Mekanizmalı Koltuk Nedir?

Salon ve oturma odalarında kullanılan koltuk modelleri arasında, mekanizmalı koltuk tasarımlarına da büyük ilgi duyulmaktadır. Motor mekanizmalı koltuklar sayesinde zahmetsiz bir şekilde koltuğun yatak formatını alması sağlanabilmektedir. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde kendine ayrı bir yer edinen bu mekanizmalı koltuk tasarımları arasında siz de kendi ihtiyaçlarınıza ve estetik anlayışınıza uygun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden imal edilerek özenli bir şekilde el işçiliği ile üretilen mekanizmalı koltuk modeli arayışınızda siz de firmamızın satışa sunmuş olduğu modellere bir göz atabilirsiniz. Bu tür mobilyaların tüm ahşap aksamının dışında motor mekanizması da 2 yıl garantili bir şekilde müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Mekanizmalı Koltuk Özellikleri Nelerdir?

Motor mekanizmalı koltukların en büyük özelliği, kısa sürede zahmetsiz bir şekilde yatak formuna dönüşebilme özelliğidir. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulan ahşap ayaklı motor mekanizmalı koltuk tasarımları, özellikle düzenli olarak evinde misafir ağırlayan kişiler için çok ideal ve kullanışlı bir mobilya türüdür. Birinci sınıf kalitedeki materyalden özenle imal edilen bu koltukların oturma kısımlarında 35 HR (danste) sünger kullanıldığı için hem konforlu hem de kaliteli bir kullanım imkanı elde edilebilmektedir.

Eğer siz de evinizde sık sık yatıya kalan misafirler ağırlıyor ve onlara konforlu bir şekilde uyku çekebilecekleri hem koltuk hem de yatak olabilen mobilya sunmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Motor mekanizmalı koltuk tasarımlarında kumaş ve renk seçenekleri isteğe göre farklılaşabilmektedir. Sıvı itici özelliği bulunan ve pratik bir şekilde temizlenebilen nubuk kumaştan üretilen bu koltuklar oldukça kullanışlı yapıdadır. Motor mekanizmanın 2 yıl garantisi olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Motor Mekanizmalı Koltuk – Yatak Avantajı

Dik oturuş pozisyonunda daha kaliteli ve konforlu bir deneyim yaşamak için özel olarak ince pedli dokuya sahip olan bu koltukların pek çok kullanım avantajı bulunmaktadır. Sırt destekleri için özel kapitone uygulanmış olan sırt bölümü, sıvı itici özelliği bulunan yumuşak lamineli kumaşı ile oldukça konforlu bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Bütçenize en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bu koltuklarda misafirlerinizi uzun süreli ağırlayabilir, onlara kendi evlerinin ve yataklarının konforunu sunmayı başarabilirsiniz.

Özellikle gürgen iskeleti ve kaliteli hyper süngeri ile çok kaliteli bir tasarıma sahip olan bu koltukların görsel açıdan da beklentileri karşıladığını söylemek gerekmektedir. Sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en keyifli sohbetleri yapabileceğiniz rahat ve şık tasarıma sahip koltuk takımı aradığınızda, firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan özel mekanizmalı koltukları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Misafirlere Özel Mekanizmalı Koltuk Tercihi

Evinde sık sık misafir ağırlayan kişilerin ihtiyacı olan misafir koltuğu modelleri, firmamızın en çok satılan mobilya çeşitleri arasında yer almaktadır. Motor mekanizmalı yatak özelliği sayesinde bu koltuklar çok kısa sürede ve tamamen zahmetsiz bir şekilde konforlu bir rahat haline geçmektedir. oturum genişliğini istediğiniz gibi ayarlayarak misafirlerinizin kendi evlerinde ve kendi yataklarındaki rahatlığını yaşatabilirsiniz.

Yatıya kalan misafirlerinize rahat bir uyku deneyimi yaşatmak için motor mekanizmalı misafir koltuğu modellerine göz atabilirsiniz. USB bağlantılı şarj mekanizması sayesinde bu yatak ve koltukların kullanımı oldukça pratiktir. Herhangi bir şekilde mekanik arıza çıkarmayan basit yapısı ve ince düşünülmüş mekaniği ile mekanizmalı koltuğu dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. En çok satılan koltuk modelleri arasında yer alan bu mobilyalar, son yıllarda ev dekorasyonunda teknolojik tasarımlara önem veren kişilerin de bir numaralı adresi haline gelmeye başlamıştır.

En Şık ve Kullanışlı Mekanizmalı Koltuk Modelleri

Şık görünüme sahip olan bu mobilyaların, kendine has çalışma mekaniği mevcuttur. Dolayısıyla herhangi bir kuvvet uygulamadan ve zahmet gerektirmeden en kısa sürede dilerseniz koltuk dilerseniz de yatak olarak kullanım avantajına sahiptir. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden satın alabileceğiniz bu mobilyaların 2 yıl boyunca mekanizma garantisi bulunmaktadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan ve endişe duymadan mobilyanızı her iki biçimde de keyifle kullanabilirsiniz.

Kumaş ve renk seçenekleri bakımından mekanizmalı koltuk modeli tasarımlarında farklı estetik özellikler öne çıkmaktadır. Kendi evinizin iç mekan tasarımına ve tematik renklerine bağlı kalarak özel renk seçimleri yapmak istediğinizde firmamızın deneyimli ekibi ile iletişime geçerek size özel renklere sahip koltuklarınıza hemen kavuşabilirsiniz.

Arya Mekanizmalı Koltuk Tasarımı

Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan Arya mekanizmalı koltuk çeşitlerinin büyük ilgi görmeye devam ettiği bilinmektedir. Tamamen birinci sınıf kalitedeki ahşap, sünger ve kumaş materyalleri kullanılarak üretilen bu koltuklar ile hem şık hem de konfor odaklı bir kullanım avantajı elde etmek mümkündür. Başka bir yerde bulamayacağınız özgün ve orijinal tasarımlar ile kaliteli işçilik prensiplerine bağlı kalınarak üretilen mekanizmalı koltukları web sitemiz aracılığıyla sipariş edebilirsiniz. Motor mekanizmalı yatak modelleri arasında da yer alan bu mobilyaya en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.