Blog

Modüler TV Üniteleri ile Hayatınıza Renk Katın

blank

TV üniteleri yalnızca televizyonu taşıyan bir mobilya parçası değildir. Ünitenin ev içerisinde daha pek çok farklı görevi bulunmaktadır. Ünitelerin oturma odasında dışardan gelen insanların görmek istemediği ürünleri depolamak ya da üst kısımlarda fotoğrafları sergilemek gibi görevleri vardır. Üniteler ayrıca oturma odası ya da misafir odası dekorasyonunuza renk katmaktadır. Ünitelerde yer alan özgün renk geçişleri sizleri büyüsü altına alacaktır. TV üniteleri ile aradığınız şıklığı ve trend görünümü yakalayabilirsiniz. TV ünite modelleri her yıl değişiklik göstermektedir. 2022 TV ünite modellerine ait detaylar aşağıda yer almaktadır. Bu detaylardan yola çıkacak kendinize en uygun oturma odası dekorasyonunu yaratabilirsiniz. TV ünitelerini yalnızca oturma odalarınızda değil salonlarınızda da güvenle kullanabilirsiniz.

Lexus TV Ünitesi Modeli

Lexus Berrak TV Ünitesi Modeli

Lexus TV Ünitesi Modeli ile hayatınızda farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Gösterişli yapısı, zarif tasarımı ve şık detayları ile sizleri etkisi altına alacak bu model uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. Yaşam tarzınızda farklılaşmaya neden olacak bu model, benzersiz bir atmosfer ortaya çıkarmaktadır. Farklı zevklere kolayca uyum sağlayan modeli, çeşitli renkler ile kombin yaparak mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Çok yer kaplamayan tasarımı sayesinde modeli minimal alanlarınızda da kullanabilirsiniz. TV ünitesi modelinin karakteristik yapısı sizleri özgün bir tasarıma sürüklemektedir. Yemek odanızda özgün bir ambiyans arıyor iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz. Cam kapaklı tasarımı ve led aydınlatmalar ile sizleri etkisi altına alacak model, raflı bir tasarıma sahiptir. Modelde dekoratif bir kitaplık yer almaktadır.

Diamond TV Ünitesi Modeli

Kaliteli bir MDF ile kaplı olan bu model, uzun yıllar sizlere eşlik etmesi için tasarlanmıştır. Modelde kullanılan ayak detayları oldukça özgün bir tasarıma sahiptir. Hem zamansız renkleri hem de trend yapısı ile dikkat çeken bu üründe altının doğal tonlarına yer verilmiştir. Samimi geçişlere sahip olan ürün doğal yapısı sayesinde her odaya uyum sağlayacak bir yapıdadır. Hem fonksiyonel hem dekoratif tasarımı ürünü benzersiz yapmaktadır. Salon dekorasyonunda önemli bir paya sahip olan ürün, stil konusunda sizleri şaşırtacaktır. Sıradanlıktan uzaklaşarak özgün bir oda tasarımı ortaya çıkarmak isteyen insanlar Diamond TV Ünitesi Modeli tercih edebilmektedir. Evin havasını etkisi altına alan ürün, salonunuza ayrı bir ruh katacaktır.

Creo TV Ünitesi Modeli

Creo TV Ünitesi Modeli kaliteli boya ile kaplıdır. Sade tasarımı sizlere benzersiz bir atmosfer yaratacaktır. Duvar ünitesinde aşırı komplike renklerden hoşlanmayan insanlar bu modeli tercih etmektedir. Doğal renk tonlarına sahip olan model sayesinde hem aile hem de misafirleriniz ile kaliteli bir sohbet geçirebilirsiniz. Huzurlu ortamlarınız için yapmanız gereken şey odalarınızı güzel bir şekilde dizayn etmektir. Bu konuda sizlere yardımcı olacak duvar üniteleri, televizyonunuza da daha kolay adapte olmanızı sağlamaktadır. Aksiyon filmlerinizde ya da aşk filmlerinde odak noktanızı televizyon ekranı yapmak için bu modelde yardım alabilirsiniz.

Creo Siyah Duvar Ünitesi Modeli

Creo Siyah Duvar Ünitesi Modeli standart ölçülere hesap edilerek tasarlanmıştır. Modelin üst kısmında farklı aksesuarları ya da süs eşyalarını kullanabilirsiniz. Led aydınlatması yalnızca sizi görünce açılmaktadır. Modelde yer alan camlı üst blok, küçük bir raf tasarımına sahiptir. Konforlu kullanım için ideal olan bu model, geniş bir depo alanına sahiptir. Modeli evinizde yer alan farkı eşyalar ile kolayca kombin yapabilirsiniz. Lake boyalı bir tasarıma sahip olan ürün şık tasarımı ile evinizde fark yaratacaktır. Kısa raflı kitaplığına hem kitap hem de biblo yerleştirebilirsiniz.

Assos Duvar Ünitesi Modeli

blank

Fren çekmeceli sistemi ve yavaşlatıcı mekanizması ile oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan model, her eve uygundur. Sıradan modellerin aksine yalnızca doğal kaynaklardan elde edilen modeli çok severek kullanacaksınız. Assos Duvar Ünitesi Modeli sayesinde evlerinize yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.

Berrak TV Üniteleri Modeli

Berrak TV Ünitesi Modeli hem oturma odalarınızda hem de yemek odalarınızda kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Modelde yer alan kitaplık oldukça kullanışlıdır. Kitaplığa hem farklı boy kitapları yerleştirebilir hem de biblolar ile süsleyebilirsiniz. Cam kapaklı tasarım sayesinde şık bir görünüme evlerinizin farklı odalarında kolay bir şekilde yer verebilirsiniz.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.