Seating Groups

Oturma grupları ile günün yorgunluğu atılabilmekte ve stresten arınılabilmektedir. Ev yenilerken özellikle hem fonksiyonel hem de kullanışlı oturma gruplarına sahip olabilmeniz için size renk, desen ve malzeme farklılıkları ile çok sayıda seçenek sunmaktayız. 2022 oturma grubu modelleri seçerken içinize sindiğinden emin olmanız gerekmektedir. Bu sayede odanızın atmosferi hoşunuza gidebilmekte, odada kendinizi daha rahat hissedebilmektesiniz. İç dünyanızı ve tarzınızı yansıtan koltuklarınız ile kendinize daha ferah ve aydınlık bir yaşam alanı oluşturabilmektesiniz.

Günlük Yaşamın Stresini Atabileceğiniz Rahat Oturma Gruplarını Tercih Edin

Günlük hayatta kendinizi en fazla rahat hissetmek istediğiniz yer, oturma grupları olmaktadır. Bu nedenle oturma gruplarında aranan en önemli kriter rahatlıktır. Farklı renk ve tasarım modelleri ile satışa çıkarttığımız oturma grupları ikiye ayrılmaktadır. Standart oturma gruplarına ek olarak bir de köşe takımları bulunmaktadır. Seneler geçtikçe koltuk modellerimizde de tasarımlar yenilenmektedir. Mekanizmalı köşe koltuk takımı satın almanız durumunda; koltuk takımının mekanizması sayesinde koltuğu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde belinize bir destek alabilmekte veya istediğiniz zaman koltuklarınızı yatağa dönüştürebilmektesiniz. Rahat köşe takımları ile hem alandan kazanmakta hem de oturma odalarınızda daha modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Modern görüntüden ziyade oturma odasında daha klasik bir atmosfer oluşmasını isteyenler; chester köşe takımı kullanarak odalarına klasik bir hava katmaktadırlar. Özel tasarım köşe koltuk takımlarımız sayesinde içinize sinecek ve tarzınızı yansıtacak rahat modeller ile günlük hayatın stresini atacağınız bir rahatlığı deneyimleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Koltuk Modellerini Keşfedin

Kafanızdaki kullanım amacına yönelik koltuk takımı alabilmenizi sağlamaktayız. Tekli, ikili ve üçlü koltuk seçeneklerimiz kaliteli malzemelerden elde edildikleri için uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Bazen tekli bir koltuğa oturup kitap okumayı veya kahvenizi yudumlamayı tercih edebilirsiniz ve böyle durumlar için size tekli berjer koltuk modellerimizi sunmaktayız. Özel tasarım berjer modelleri ile diğer eşyalarınızın tarzına uygun berjer modellerini sitemizden bulabilirsiniz. Oturma odanızda ilgi çekici ve modern bir tarz benimsemiş olmanız halinde; gold metal ayaklı yeşil berjer gibi odanıza farklı bir hava katabilecek berjerleri tercih edebilirsiniz. Klasik ve alışılagelmiş koltuk modellerine bakmanız durumunda; chester berjeri değerlendirebilirsiniz. Hem daha az yer kapladığı hem de odalara daha modern bir hava kattığı için köşe takımları standart koltuk takımlarına göre daha kullanışlı olmaktadır.

Fonksiyonel Detaylar İle Zenginleştirilmiş Oturma Grupları

Evde geçirilen vaktin büyük bir çoğunluğu, oturma odası takımı üzerinde geçirilmektedir. Kimi zaman sadece televizyon izlenmekte kimi zaman ise sıcak bir kahvenin lezzetine doyulmaktadır. Oturma grupları modellerinin daha cazip hale gelmesi için ise; farklı model ve işlev seçenekleri ile üretilmektedirler. Kullanım alanınızın daha dar olduğu odalarınızda köşe takımı ile köşelerden de yararlanarak mevcut alanı daha verimli kullanabilirsiniz. Ayrıca L koltuk modelleri sayesinde satın aldığınız koltuğu her daim farklı şekillerde kullanabilme imkanınız olmaktadır. Modüllere ayrılabiliyor olması sebebi ile eğer koltuğun mevcut hali artık cezbetmez ise; L koltuk parçaları istenen şekilde konumlandırılabilmektedir. Çift kişilik yatak konforu ile eşdeğer bir konfor sunan ve misafir ağırlayacak olanlar için kolaylıkla yatağa dönüştürülebilen bu model, kullanım açısından oldukça rahattır. Kimi zaman salon oturma grubu modellerinin yanları sehpa gibi kullanılabilmekte ve kimi zaman da koltuk kenarlarındaki bölmelere dekorasyon eşyaları yerleştirilerek daha şık bir görüntü elde edilebilmektedir.

Estetik Tasarımları İle Sizi Kendine Hayran Bırakacak Oturma Gruplarını İnceleyin

Konforu ve estetiği ortak paydada buluşturan modellerimiz ile şık koltuk takımları sahibi olmanızı sağlamaktayız. Tercih ettiğiniz her tarz ve modele dair koltuk çeşidimiz bulunmaktadır. Modern koltuk takımları ile oturma odanızın daha modern bir havaya sahip olmasının sağlamanızın yanı sıra odanızın enerjisini de yükseltebilmektesiniz. Zümrüt yeşil koltuk takımı gibi sevdiğiniz renklerde üretilmiş olan takımları kullanarak kendinizi ait hissedebileceğiniz ve zevkinize uyan oturma grupları seçebilirsiniz. Kapitoneli koltuk takımları ile modern tarzı klasik tarz ile harmanlayıp ortaya hem şık hem gösterişli bir görüntü çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri İle Geniş Yelpazede Oturma Grubu Alımı Yapın

Berrak Mobilya olarak satışa sunduğumuz her ürün için uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Tercih ettiğiniz ürünün yapıldığı malzeme ve modeline göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak fiyat performans olarak değerlendirildiğinde; bütçenizi zorlamayacak fiyat aralığında oturma grupları bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Koltuk takımları konusunda oldukça geniş seçenekler ile koltuk satışı yapmaktayız. Modern tasarım köşe koltuk ve L koltuk modellerinin yanı sıra klasik koltuk modellerini de sitemizde bulabilirsiniz. Kanepelerin yapıldıkları malzemeler doğrultusunda dayanıklılıkları ve ücretleri de değişmektedir. Berjerleri ister ikili ya da üçlü koltuk renkleriniz ile aynı tonlarda ya da zıt renklerde tercih edebilirsiniz. Böylece uygun fiyatlar ile oda içerisinde havalı bir görüntü yaratabilirsiniz. Oturma grupları fiyatlarını öğrenmek, fiyatlara göre filtreleme yapmak ve istediğiniz koltuk modellerini bulmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Showing all 11 results