Blog

Salon Koltuk Takımlarında En Gözde Renkler Hangileri?

blank

Salon koltuk takımlarında kullanılan çarpıcı renkler her sene değişiklik göstermektedir. Koltuk takımlarında tercih edilen renkler ile oturma odasında yer alan diğer eşyalarda kullanılan renklerin uyumu bir hayli önemlidir. Eğer oturma odanızda her şey tamam ise ve siz sadece yeni bir koltuk takımını satın alacak iseniz aşağıdaki örnek modellerden yararlanarak eviniz için en ideal renkte koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Aşağıda yer alan modeller 2022 yılında ön planda tutulan oturma gruplarındandır.

Lexus Sofa Set

Lexus Sofa Set içerisinde 5 parça ürün barındırmaktadır. Bu ürünler; 3’lü kapitoneli düğme, 3’lü kapitoneli yarma, berjer, metal ayaklı c berjer ve orta sehpadır. Bu takımda ağırlıklı olarak iki farklı renk kullanılmaktadır. Odanın şıklığını tamamlaması adına siyahın mat görünümüne yer verilir iken, oturma odasında modern bir görünümü yansıtması amacı ile krem rengi de kullanılmıştır. Koltukların kenar kısımları ile minder kısımları ayrı renktedir. Berjerde ise paslanmaz metal ayaklar gümüş renkte imal edilmiştir.

Zeus Sofa Set

Zeus Sofa Set

Zeus Sofa Set iki adet yatağa dönüştürülebilen ikili kanepe ile bir adet berjer içermektedir. Üründe kahve tonları ile krem rengi hâkimdir. Takımda yer alan berjerin sırt kısmı uzun olup dinlenme amacı ile tasarlanmıştır. Üründe yer alan ikili kanepelerin ayak kısmı ise ahşap bir görünüme sahiptir. Bu takımı krem rengi oturma grubu aksesuarlarınız ile kombin yapabilirsiniz.

Arya Mekanizmalı Koltuk Takımı

Retro tarzı ile döşenmiş Arya Mekanizmalı Koltuk Takımı kenar kısımlarında kapitone detaylara hâkimdir. Şık bir görünümü konforlu yapı ile buluşturan ürün, yatağa da dönüşebilmektedir. Ürünün kadife dokusu hem kiremit hem de yeşil tonları ile kaplanmıştır. Bu iki ton oturma odanızda geleneksel bir görümün elde etmenizi sağlayacaktır. Kanepe kenarlarında USB girişi mevcuttur.

Ghost Keten Koltuk Takımı

Ghost Keten Koltuk Takımı bünyesinde 2 adet üçlü kanepeyi ve bir adet berjeri içermektedir. Konforun her şeyden daha ön planda tutulduğu üründe derinleşebilen bir minder yapısı bulunmaktadır. Modern tasarıma sahip bu oturma grubunu modern eviniz için satın alabilirsiniz. Gri ve krem rengini bir araya getiren ürün, zamansız bir kullanım sunmaktadır. Ürün kaburgasında boyun desteği bulunmaktadır.

Prada Seating Set

Prada Seating Set hem modern hem de konforlu bir görünüm ortaya koymaktadır. Üründe sırt atlamalı yatak olabilmesi için gerekli olan mekanizma hâkimdir. Ürünün kolları değiştirilebilmekte ve derinleştirilebilmektedir. Yumuşak bir kumaşa sahip olan üründe kullanılan renk mat gridir. Bu nedenle ürünün asil bir görünüme sahip olduğu söylenebilmektedir.

Relax Seating Set

Relax Seating Set hem mekanizmalı hem de mekanizmasız üçlü kanepelerden oluşmaktadır. Takımlarda olmazsa olmaz berjer, gri tonları ile kaplanmıştır. Takımda kullanılan minderler ekstra rahat olup oturdukça derinleşmektedir. Takımda yer alan mobilyaların kenarlarında USB şarj girişleri ve özel sırt dikişleri bulunmaktadır.

Smart Seating Set

Smart Seating Set

Açık tonlarda renklerin ağırlıklı olarak yer aldığı Smart Seating Set kolay temizlenebilen kumaş yapısı sayesinde evlerde sık sık tercih edilmektedir. Üründe temizliğin daha kolay olmasını sağlamak amacı ile yüksek ayak yapısına yer verilmiştir. Ayak detayları kahve tonlarında olan ürünün berjer koltuğunda da kahve tonları hâkimdir. Hem kanepelerde hem de berjerde ekstra oturma rahatlığı söz konusudur.

İcon Seating Set

Krem rengini ve hardalı bir araya getiren bu model oldukça çarpıcı bir görünüme sahiptir. Takımda yer alan mobilyaların hem sırt kısımları hem de berjerler ekstra rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Kanepelerde kullanılan ayaklar yüksek bir yapıya sahip olup paslanmaz metal üretimdir.

Ares Sofa Set

Ares Sofa Set lacivert ve gri tonlarının buluştuğu sınırlı oturma gruplarındandır. Takımda yer alan berjerde 2022 yılına damga vuran gold ayaklar söz konusudur. Takım içerisinde chester model iki adet ikili koltuk vardır. Koltukların ayak detayları metal olup uzun bir yapıya sahiptir. Takımda yer alan berjer dönme mekanizmasına sahiptir.

Efes Sofa Set

Diğer koltuklardan daha marjinal bir görünüme sahip olan Efes Sofa Set oturma odalarınızda yakalamak istediğiniz özgün havada yanınızdadır. İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından olan bu ürün, 32 dansite süngere sahiptir. Ürünün ayak detayları ahşaptan oluşmaktadır. Eğer odalarınızda kahve tonları ve krem renginin birleşimi bir renge sahip olmak istiyor iseniz bu oturma grubunu satın alabilirsiniz.

Moon Sofa Set

Moon Sofa Set içerisinde kırmızının hem açık hem de koyu tonlarını bulabilirsiniz. Özellikle koltuk takımını koymayı planladığınız odanızda yer alan duvarlar kırmızı tonlarında ise bu model tam size göredir. Modelde derinleşen minderlere ve silikon sırta yer verilmiştir.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.