Blog

Salon Köşe Takımları Ne Tip Salonlarda Kullanılabilir?

Salon Köşe Takımları Ne Tip Salonlarda Kullanılabilir?

Salon köşe takımları 2022 yılına damga vuran oturma grupları arasında yer almaktadır. Özellikle normal salonda olması gerekenden çok daha küçük en ve boy oranına sahip olan salonlarda, dar alanlarda ve minimalist bir yaşam stili belirlenen alanlarda köşe takımları sık tercih edilmektedir. Köşe takımı seçimi söz konusu olduğunda akla birbirinden farklı renge ve birbirinden farklı desene sahip olan modeller gelmektedir. Eğer siz de eviniz için yeni bir köşe takımı alma amacında iseniz aşağıdaki modellerden birini tercih ederek evinize mükemmel uyum sağlayan bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Modeller arasında hem köşe takımlarına hem de sehpa ve puf gibi aksesuarlara yer verilmiştir.

Relax Corner Set with Sound System

Relax Corner Set with Sound System kendine has bir estetiğe sahiptir. Hoş görünüm ile rahat kullanımı bir araya getiren bu takım, yaşam alanlarınızda sizlere mutluluk katacaktır. Takım modellerinin baş kısmında altı kademeden oluşan bir mekanizma hakimdir. Yaslanma konforu sağlaması için ise yastıklar kanepelerde yer almaktadır. Kanepelerde mevcut olan motor mekanizması, kanepelerin kısa süre içerisinde yatağa dönüşmesini sağlamaktadır. Takımın kanepelerinde kullanılan minderler uzun ömürlü olup, 35 dansite süngere sahiptir. Takımda yer alan mobilyaların iskeleti ise gürgen ağacından imal edilmiştir.

Arya Corner Set

Arya Corner Set

Arya Corner Set sizler için ince pedli olarak tasarlanmıştır. Ancak bu ince pedler rahatlığa engel değildir. Takımda yer alan tüm mobilyaların özel tasarım kol detayları bulunmaktadır. Ürünün ahşap ayak yapısı, kendine özgü bir görünüm oluşturmaktadır. Kapitone tasarımları retro etkisi ile bir araya getiren ürün, kemer detayları ile göz kamaştırmaktadır. 35 dansite süngeri ile konforu garanti altına alan ürün, sıvı tutmayan bir kumaşa sahiptir. Bu nedenle köşe takımınızın üzerine herhangi bir şey döker iseniz kolay bir şekilde temizleme imkanı bulabilirsiniz. Üründe yer alan nubuk kumaş, şıklığın göstergesidir.

Relax Köşe Koltuk Takımı

Standart ölçülere sahip olan Relax Köşe Koltuk Takımı hem tasarımı hem de konforu ile göz kamaştırmaktadır. Ürünün sahip olduğu mekanizma yatak olmaya elverişlidir. Üründe farklı kısımlarda motor mekanizmasına sahip manuel başlıklar yer almaktadır. Köşe takımının USB şarj girişi ile telefonlarınızı ya da diğer cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Köşe takımının sırt geçişleri belinizi kavramakta ve sizlerin rahat bir oturma pozisyonuna sahip olmanızı sağlamaktadır. Mat siyah görünümüne sahip olan bu üründe 6 kademeden oluşan bir mekanizma bulunmaktadır.

Moon Yataklı Köşe Koltuk Takımı

Moon Yataklı Köşe Koltuk Takımı farklı kumaş alternatiflerine sahiptir. Bu nedenle ister nubuk kumaş isterseniz de kadife kumaşı seçebilir ve odanızı bu şekilde dizayn edebilirsiniz. Modern stilde tasarlanan bu koltuk, yüksek dansite süngeri sayesinde sizlerin rahat etmesini sağlamaktadır. Köşe takımında yer alan USB girişler, evin elektriği ile bağlanmaktadır. Bu nedenle ayağa kalkmadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. %100 boncuk silikon kullanılarak üretilen bu üründe kol kısımları dolgulu yapılmıştır. Ürünün açılıp kapanabilir olması ve yatak şeklinde getirilebiliyor olması oldukça kullanışlıdır.

Nice Sehpalı Köşe Koltuk Takımı

Nice Sehpalı Köşe Koltuk Takımı

Nice Sehpalı Köşe Koltuk Takımı sayesinde doğal görünümü evlerinize ya da iş yeri lobilerinize taşıyabilirsiniz. Duruş itibari ile eskimeyen bir modernlik kazandıran bu takım, standart ölçülerde üretilebileceği gibi sizden gelen ölçü talepleri doğrultusunda da üretilebilmektedir. Oturma konforu düşünüldüğünde minderin mozaik yapısı sayesinde oldukça rahat olan bu takım, kırpıntı ve kaz tüyleri bir araya getirilerek oluşturulmuştur. İthal kumaştan üretilen bu ürün, kolayca temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Ürünü kendi pufu ile kullanarak alanlarınıza fonksiyon kazandırabilirsiniz.

Ares Chester Köşe Koltuk Takımı

Ares Chester Köşe Koltuk Takımı metal geçişleri sayesinde hem şık hem de zarif olmayı başarmaktadır. Yumuşak bir dokuya sahip olan nubuk kumaş sayesinde köşe takımının kolayca silinebileceği görülmektedir. Gold renginde metal ayaklar 2022 kreasyonuna uyum sağlamaktadır. Modelde kol çevresi ile ayak detayları aynı renk olacak şekilde tasarlanmaktadır. Özel kapitone işlemeleri el işçiliği olup kopyasını bulmak mümkün değildir. Özellikle Chester model koltuk arayanlar için ideal bir tercih olan bu model, sırt mekanizmasına sahiptir. Takımda yer alan minderler 35 dansiteye sahiptir. Bu nedenle kullanıcılarına ekstra bir rahatlık sunmaktadır.

Armi Corner Set

Armi Corner Set fonksiyonelliği ile sadeliği bir arada bulundurmaktadır. Bu koltuk takımında oldukça kullanışlı bir yapı söz konusudur. Gerçek bir stil ikonunu yansıtan bu model, 180 santimetrelik ikili koltuklar içermektedir. Son derece naif bir duruşa sahip olan bu oturma odası, 17 farklı kumaş alternatifi ile piyasaya sunulmuştur.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.