Blog

2022 TV Ünitesi Modeli Önerileri Nelerdir?

2022 TV Ünitesi Modeli Önerileri Nelerdir?

2022 yılında adından oldukça fazla söz ettiren TV üniteleri gerek oturma odalarında gerekse de salonlarda gösterişin simgesidir. Eski zamanlarda yalnızca televizyonları yerleştirmek için kullanılan bu mobilya, zaman içerisinde daha kapsamlı bir hal alarak depolama alanı ya da sergileme alanı gibi işlevlerde de kullanılabilir olmaktadır. Fonksiyonelliği ve dekoratifliği bir araya getiren farklı renk ve desende TV ünite modelleri aşağıda derlenmiştir. Bu modellerden yola çıkarak salon ya da oturma odalarınızda kullanmak üzere mevcut mobilyalarınıza uyum sağlayacak bir TV ünitesi seçebilir ve aradığınız stili odalarınızda yakalayabilirsiniz. Aşağıda hem gümüşün zamansızlığını hem de altının popülerliğini kullanarak tasarlanan özgün modeller yer almaktadır.

Lexus Wall Unit

Chester tipi koltuklar ve sehpa ile rahat bir şekilde kombin oluşturulabilen Lexus Wall Unit içerisinde alt blok, kitaplık ve kutu blok olmak üzere toplamda 3 parça yer almaktadır. Ünite oldukça kapsamlı olup odalarında gösteriş arayan insanlar için tasarlanmıştır. Ünitenin alt blok kısmında yer alan saklama alanı, altın renginde kulp ile çevrelenmiştir. Ürünün üst bloğunda ise kenar detaylarında altın geçişlere yer verilmiştir. Hem kullanışlı olan hem de çok yer kaplamayan bu model, cam kapaklar ile tasarlanmıştır. Modelin kitaplığı ise dekoratif açıdan oldukça dikkat çekicidir.

Diamond Wall Unit

Diamond Wall Unit

Hem doğal hem de samimi görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Diamond Wall Unit sizleri aldığınıza pişman etmeyecek türdendir. Zarif gövdesini dikdörtgen kapaklar ile buluşturan modelde, her zevke uyum sağlayan geçişler bir arada kullanılmıştır. Trend listesinde yer alan bu zamansız parça, MDF malzeme ile üretilerek daha uzun ömür kullanılması sağlanmıştır. Üründe yer alan parçanın fren sistemli kapakları bulunmaktadır. Ünite kenarlarında ufak aydınlatmalara yer verilmiştir. Ürünün üst kısmında siyah renk hâkim iken kapaklı beyaz lake boya ile kaplanmıştır.

Creo Wall Unit

Farklı çizgiler ile özgün geçişleri bir arada bulunduran Creo Wall Unit özellikle koyu renk tonlarında duvar rengine sahip olan odalarda kullanıma uygundur. Ünitenin sade tasarımı sayesinde odalarınızda hem aileniz ile hem de misafirleriniz ile kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Ürün beyaz renk ile oluşturulmuştur. Buradaki amaç televizyona daha kolay adapte olmanızı sağlamaktır. Üründe yer alan sergileme alanı, küçük ledler ile aydınlatılmıştır. Ürünün üst bloğu cam ile kaplanmış olup şık bir görünüme sahiptir. Üründe yer alan çekmeceli sehpalar, konforlu kullanım için bire birdir.

Creo Black Wall Unit

Creo Black Wall Unit siyahın mat görünümünü gövdede, altın sarısının açık tonlarını ise kulplarda kullanarak şık bir hava yakalamıştır. Kulplar ile ayakların uyumlu olabilmesi için ayaklarda da gold geçişlere yer verilmiştir. Kaliteli boya ile kaplanan bu ürün, cam kapaklar kullanılarak asil bir hale getirilmiştir. Ürünün üst bloğunda ufak aydınlatmalar ile özgün bir hava yakalanmıştır. Duvar ünitesinde yer alan kitaplık, birden fazla kitabı alabilecek kapasiteye sahip olup oldukça dekoratiftir. Kitaplığa kitap dışında objeler yerleştirilerek ortama hoş bir aura kazandırılabilmektedir.

Assos Wall Unit

Assos Wall Unit

Assos Wall Unit gri tonların zamansızlığından faydalanarak şık bir görünüm yakalamıştır. Üründe yer alan üst blok kapak ile kapatılarak saklanmak istenen ürünlerin konulması için bir alan yaratmaktadır. Duvar ünitesinin kitaplığında dekoratif bir tarz hâkimdir. Ürünün tamamı kaliteli MDF ile kaplanmış ve lake ile boyanmıştır. Üründe yer alan çekmecelerin iç hacmi beklenenden daha geniş olup çekmece yavaşlatma mekanizması ile açılıp kapanmaktadır. Duvar ünitesinin tamamı CNC kesim ile ortaya konmuş olup özel desen çalışmalarına yer verilmiştir.

Berrak Walnut Wall Unit

Kahve tonlarından hoşlanan kişiler için özel olarak oluşturulmuş Berrak Walnut Wall Unit odalarınıza doğallık katacaktır. Tasarım ödülüne sahip olan bu üründe ceviz ağacından yararlanılmıştır. Hem şık hem de modern stili bir arada barındıran ürün, bas aç sistemli kapak mekanizmasına sahiptir. Kapaklı alanlarının yanı sıra raflı alanlara da yer verilen duvar ünitesinde hem uzun hem de kısa raflar hâkimdir. Duvar ünitesinin tamamı kaliteli boya ile kaplanmış olup MDF malzemeden imal edilmiştir. Ürünün üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kişilerden gelen renk taleplerine uygun olarak kahvenin farklı tonlarında üretim gerçekleştirilmektedir.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.