Blog

2022 Yemek Odası Takımı Önerileri Nelerdir?

Hem diğer odalar ile uyumlu hem de şık bir çizgi yakalayan yemek odası takımları geçmiş yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da sıklıkla tercih edilmektedir. Ailenin özellikle yemek saatlerinde bir araya gelmesi için yemek odaları idealdir. Bu nedenle sık kullanılan bu yaşam alanlarının en iyi şekilde dekore edilmesi önem arz etmektedir. Metal ayaklı konsollardan beyaz renk konsollara farklı tasarım aynalardan büyük boy yemek masalarına kadar pek çok detay aşağıdaki yemek odası modelleri içlerinde yer almaktadır. Bu modeller içerisinde ailenizin zevkine en çok uyum sağlayanı seçebilir ve yemek odanızı 2022 yılının trendlerine uygun olarak döşemeye hemen başlayabilirsiniz.

Lexus Dining Room Set

Lexus Dining Room Set içerisinde 4 parça eşyayı bir arada barındırmaktadır: masa, konsol, ayna ve sandalyeler. Toplamda 6 adet sandalye içeren bu takım, kumaşında ağırlıklı olarak krem tonlarına yer vermiştir. Takımda yer alan sandalyelerin ve masaların ayaklarında ise 2022 yılında göz kamaştıracak gold rengi işlenmiştir.

Diamond Yemek Odası Takımı

Diamond Yemek Odası Takımı

Diamond Yemek Odası Takımı hem sizin hem de sevdikleriniz için ideal modellerdendir. Kreatif duruşu ile göz kamaştıran takımda piramit görünümlü bir ayna mevcuttur. Takım içerisinde yer alan sandalyeler asil görünümleri ile rahat oturumu bir araya getirmesi ile bilinmektedir. Takımdaki sandalyelerin kumaşı ve rengi isteğe bağlı olarak değiştirilebilmekte olup ayakları paslanmaz metalden üretilmiştir.

Creo Dining Room Set

Creo Dining Room Set gümüşün zamansız tonlarını bünyesinde barındırarak yemek odalarınıza şıklık katmaktadır. Takım içerisinde 4 adet sandalyeye, 1 adet beache, bir adet yemek masasına ve bir adet de konsola yer verilmiştir. Bir yemek takımından beklenen her şeyi karşılayan bu ürün, beyaz boyalı MDF ile kaplanmıştır.

Creo Black Dining Room Set

Mat siyahın asilliğinden payını alan Creo Black Dining Room Set özellikle açık tonlarda duvara sahip olan geniş yemek odaları için tasarlanmıştır. 6 kişilik olan bu takımda yer alan mobilyaların ayak uçları gold ile kaplanmış olup paslanmaz bir yapıya sahiptir. Ürünün sahip olduğu masa hızlı bir şekilde açılıp kapanabilen bir mekanizma ile tasarlanmıştır.

Assos Dining Room Set

Beyaz ve siyahın bir arada kullanıldığı bu takım, odalarında sıradan bir görünümden ziyade daha özgün bir tasarım arayanların ilk tercihidir. Assos Dining Room Set içerisinde yer alan her bir mobilyada gümüş detaylara yer verilmiştir. Masasında özel mermer desen baskıları kullanılan bu takım, sıfır açılan bir masa mekanizmasına sahiptir.

Berrak Walnut Dining Room Set

Yemek odalarının ciddi bir duruştan ziyade daha doğal ve yumuşak bir geçişe sahip olmasını isteyenler Berrak Walnut Dining Room Set tercih etmektedir. Ürün içerisinde konsoldan masaya kadar pek çok detay yer almaktadır. Bordo bir berjer ile kombin yapılabilecek bu takım, mobilyaların ayaklarında ahşap malzemesini kullanmıştır.

Berrak White Dining Room Set

Berrak White Dining Room Set yemek odalarında sade bir görünüm arayanlar için idealdir. Takım içerisinde yer verilen açık renkler, küçük yemek odalarının aydınlatılması için bire birdir. Hem kollu hem de kolsuz beyaz sandalyelere yer verilen takımda rahat sandalye minderleri kullanılmıştır. Aynasında ise led ışıklandırma sistemi mevcuttur.

Berrak Ecru Walnut Dining Room Set

Berrak Ecru Walnut Dining Room Set

Berrak Ecru Walnut Dining Room Set içerisinde hem ahşabın koyu tonlarına hem de krem renginin açık tonlarına yer verilmiştir. 10- 12 kişilik bir grubu rahat bir şekilde ağırlayabileceğiniz bu takım, özellikle kalabalık aileler için idealdir. Takım içerisinde yer alan ahşap konsolda gizli kaşıklık ve depolama alanı bulunmaktadır.

Nero Table Set

İçerisinde zümrüt yeşili bir beach, siyah masa ve krem rengi sandalyeleri barındıran bu takım evlerinize şıklık katmak için hazırlanmıştır. Nero Table Set toplamda 4 adet sandalye içermektedir. Sandalyeler oturdukça derinleşen bir oturuma sahiptir. Sandalye ve masanın ayaklarında siyah renk kullanılmıştır.

Bubble Table Set

Bubble Table Set sadeliği kahve tonları ile buluşturarak ortaya doğal bir görünüm çıkarmıştır. Takımda 6 adet chester tipi sandalye ve bir adet ahşap masa yer almaktadır. Sandalyeler oldukça konforlu ve yüksek dansiteli süngerler kullanılarak tasarlanmıştır.

Back to list

Leave a Reply

Your email address will not be published.