Berrak Mobilya Garanti Koşulları

Berrak Mobilya ürünlerinin kullanımının ‘’olağan koşullarda’’ gerçekleşmesini dikkate alarak ürünleri için garanti verir. Garantinin geçerli olması için ürünün montajının doğru, eksiksiz olarak yapılması gereklidir.

Ürünün garanti kapsamında değerlendirilmek istendiği durumlarda, tüketici tarafından kullanılan ürünün kullanıcı hatalarından dolayı zarar görmemesi gerekmektedir. Kullanıcı tarafından hatalı olarak kullandığı tespit edilen ürünler için garanti süreci sona ermektedir.

Ürünün garanti süresi, mesafeli satış sözleşmesinde yer alan sürece uygun olarak başlar. (son ürün teslim alındıktan sonra)

Berrak Mobilya ürünleri için farklı garanti sürelerini sözleşme öncesinde belirterek tüketiciye sunabilir.

Garanti koşullarının geçerli olduğu ürün için Berrak Mobilya tarafından ‘’tamir’’ ‘’değişim’’ ‘’iade’’ seçenekleri sunulabilir. Bu seçenekler Berrak Mobilya tarafından yasal mevzuatlar takip edilerek sunulur.

Değişim yapılmasına karar verilen ürünün yer almaması durumunda Berrak Mobilya tarafından muadil ya da bir üst ürün ile değişimi tamamlanır.

Berrak Mobilya üzerinden aldığınız ürünlerin garanti sürecini başlatmak için ‘’berrakmobilya.com’’ web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.