Blog

Giysi Dolapları Çeşitleri Nelerdir?

Giysi Dolapları Çeşitleri Nelerdir?

Özellikle son yıllarda oldukça popülerlik kazanan giyinme odaları, evde konforlu bir yaşam alanı elde etme açısından önemli bir yere sahiptir. Giyinme odalarında veya yatak odasında bulunan giyinme köşesinde tercih edilebilecek en önemli mobilya ise giysi dolapları olmaktadır. Giysi dolapları, giyinme odasının boyutlarına ve kullanım özelliklerine göre farklı ebatlarda üretilir. Bununla birlikte kullanışlılık özelliklerinin artması için giysi dolaplarında farklı tasarımlar ve ek özellikler görülebilir. Birbirinden farklı materyallerden ve farklı boyutlarda üretilen giysi dolabı çeşitleri bir hayli fazladır.

Assos Giysi Dolabı

Assos Giysi Dolabı

Assos giysi dolabı, sakinlik ve huzur veren renk tonları ile özel olarak tasarlanmış giyinme odalarının vazgeçilmezidir. Altıgen biçimli tasarımı kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda daha fazla giysi taşıma kapasitesine ulaşmasına yardımcıdır. Yatak odasında dikkat çekici bir tasarım ve dekorasyon yaratmak isteyenler için bu giysi dolabının oldukça şık bir görünüme sahip olduğunu söylemek gerekir. Farklı tasarımlara özgü olması açısından 3 çekmeceli dolap alternatifi bulunan Assos giysi dolabı, raflı dolap alternatifi tercih edilebilir. Çekmeceli giysi dolabı arayanlar için uygun boyutlarda ve birinci sınıf kalitedeki malzemeden özel olarak üretilir.

Ceviz Puzzle Giysi Dolabı

Ceviz Puzzle Giysi Dolabı

Giyinme odasının tasarımına uygun olarak tercih edilebilecek giysi dolapları çeşitleri arasında puzzle modeller öne çıkmaktadır. Bu modellerin en büyük özelliği, giyinme odasının boyutları baz alınarak dolabın kullanım alanının artırılmasıdır. Örneğin geniş giyinme odalarında veya yatak odalarında, puzzle giysi dolaplarının bölme sayısı ihtiyaçlara uygun olacak şekilde arttırılabilir. Ceviz puzzle giysi dolabı da son dönemde en çok ilgi gören mobilya çeşitleri arasındadır. Özel ölçü, renk ve kapak seçenekleri ile siparişe özel olarak üretilebilen bu giysi dolaplarının kullanışlılık seviyesi bir hayli yüksektir. Her türlü iç mekanda ve giyinme odasında dekorasyon zevklerine göre konumlandırılabilir.

Puzzle Antrasit Giysi Dolabı

Puzzle Antrasit Giysi Dolabı

Puzzle antrasit giysi dolabı ile giyinme odasının dekorasyonu kullanıcının isteğine bağlı olarak şekillendirilebilir. Özel üretim multi antrasit pantolonluk bölümüne ve cam ya da alüminyum çerçeveli kapağa sahip olan tasarımlarıyla bu tür giysi dolapları popülerlik kazanmıştır. Son yıllarda en çok tercih edilen giysi dolabı modelleri arasında puzzle antrasit giysi dolabı da yer alır. Birinci sınıf kalitedeki materyalden üretilen bu giysi dolapları kullanışlılık bakımından tatmin edicidir. Aynı zamanda şık ve estetik görünümü sayesinde de giyinme odası tasarımında en çok tercih edilen mobilya çeşitlerinin başında gelir.

Assos Köşe Giysi Dolabı

Assos Köşe Giysi Dolabı

Giyinme odasının küçük boyutlarda olması, bu alanın en iyi şekilde değerlendirilerek kullanılmasını gerektirir. Daha küçük alanlarda etkili ve şık bir dekorasyon yaratabilmek için köşeli dolap tasarımları tercih edilebilir. Assos modele sahip köşe giysi dolabı da en çok tercih edilen mobilyalar arasındadır. Dikdörtgen yapısı ve köşeli tasarımı sayesinde giysilerin daha rahat yerleştirilmesini ve alınmasını sağlar. Askılı dolap alternatifi ile isteğe bağlı olarak giysi dolabı dekorasyonu için en ideal şekilde tercih edilebilir.

Ceviz Puzzle Köşe Giysi Dolabı

Ceviz Puzzle Köşe Giysi Dolabı

Birinci sınıf kalitedeki materyalden üretilen Ceviz puzzle köşe giysi dolabı da kullanışlılık bakımından son derece şık ve konforludur. Raflı dolap alternatifi, askılı dolap alternatifi ve daha pek çok özelleştirilebilir detayı ile giyinme odasında etkili bir mobilyadır. Giyinme odası dekorasyonu yapmak isteyen kişiler, köşeli modeller arasında puzzle giysi dolaplarını tercih ederek kullanım avantajı elde edebilirler. Köşede bulunan giysi dolabı, size daha konforlu ve ferah bir giyinme alanı sunmada etkilidir.

Assos 45’lik Raflı Dolap

Assos 45’lik Raflı Dolap

Son yıllarda giyinme odası tasarımında en çok tercih edilen mobilyalardan biri de 45’lik raflı dolap tasarımlarıdır. Temperli cama sahip bu modeller çekmeceli dolap alternatifi ile siparişe özle olarak üretilebilir. Harekete duyarlı LED aydınlatması ile gece gündüz demeden her zaman giyinme işini keyifli hale getirir. Assos modeliyle son derece şık ve göz alıcı tasarıma sahip giysi dolabı çeşidi, raflı olduğu için de giysilerin ideal bir şekilde saklanmasını sağlar.

Puzzle Antrasit 45’lik Raflı Dolap

puzzle antarsit 45lik rafli dolap

En kaliteli malzemeden üretilen giysi dolaplarını araştıranlar puzzle antrasit 45’lik raflı dolap modellerini tercih edebilir. Çekmeceli dolap alternatifi ile satışa sunulan bu modelde raflar kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra maksimum giysi kapasitesi için özel olarak üretilir. Özel üretim multi antrasit pantolonluk bölümü ile tasarlanan raflı dolabı, giyinme odasında istediğiniz yere rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Bu sayede ferah ve kullanışlı bir giyinme alanı elde ederken şık dekorasyon beklentilerinizi de karşılayabilirsiniz.

Ceviz Puzzle 5 Kapaklı Giysi Dolabı

ceviz puzzle 5 kapakli giysi dolabi

Daha geniş giyinme odaları için tercih edilebilecek giysi dolabı çeşitleri arasında 5 kapaklı modeller öne çıkar. Geniş ve uzun bir alanda konumlandırılan 5 kapaklı giysi dolabı, son derece kullanışlı ve aynı zamanda şık bir görünüme sahiptir. Raflı ve askılı dolap alternatiflerine sahip bu mobilyanın kapakları cam ve alüminyum çerçeveli olduğu için estetik görünüm elde etmenize yardımcıdır.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.