Blog

Minimalist Tarz Sahibi Olmak Lüksten Ödün Vermeyi Gerektirmez!

minimalist tarz

sizlere Minimalist tarz için dekorasyon sade, şık ama aynı zamanda özgün bir dizayn ile oluşturulur. Sadeliğin arkasındaki modern dizayn iç mekanda estetik bir atmosferin yaratılmasına olanak sağlar. Bu noktada seçilen mobilya ve tamamlayıcı mobilyalar önem arz eder. Doğru mobilyaları uyumlu bir şekilde kombinleyerek evinizde yalın ama bir o kadar şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Minimalist Tarz Dekorasyon Detayları

İç mekan dekorasyonu ve mobilya seçimi tamamen kişisel bir tercih olup ev sahibinin tarzını ve beğenilerini yansıtır. Bu noktada dekorasyon oluştururken seçilen mobilyalara  özen göstermek gerekir. Birbirileriyle ne kadar uyumlu olursa o kadar bütüncül bir estetik doku yakalayabilirsiniz.

Minimalizm günümüzde daha ziyade tercih edilen bir akımdır. İç mekan dekorasyonundan giyime, yaşam tarzından alışkanlıklara kadar bütün hayata yansıtılır. Esas olan minimalist dekorasyon için yalın ve sade bir görünüm ile birlikte kullanışlılığı ön plana çıkarmaktır. Ancak genel bir yargı sonucunda çoğu kişi için minimalizmi yanlış anlıyor. Minimalist tarz dekorasyon, modern ve lüks görünümden uzak bir çağrışım yapmaktadır. Bunun aksine en şık ve yenilikçi tasarımlar ile harika ve bir o kadar da sade dekorasyonlar yaratılabilir.

Hem Kullanışlı Hem de Şık Köşe Takımları

Minimalist salonlar için köşe takımı modelleri en sık tercih edilen parçalar arasında yer alır. Kullanışlılığın ve şıklığın ön plana çıktığı bu mobilyaları, evinizin ölçülerine, duvar rengine ve halılarınızın modeline göre uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Alan bakımından rahatlık sağlayan köşe takımlarını da değerlendirebilirsiniz. Salonlarda sade orta sehpa modelleri, açık renkli portre ya da tablolar, canlı ev bitkileri ile birlikte şık bir görünüm oluşturmak da çok iyi bir seçenek!

Evinizde kullanışlı ve yalın bir alan oluşturmak için Moon Köşe Takımı ideal seçenekler arasında yer alır. Farklı renk seçenekleri, her zevke hitap edebilme olanağı sunuyor. İyi bir tasarım ve yeni teknoloji ile oluşturulan dizaynı oturma odanızda zarif bir atmosfer yakalamanızı sağlar.

minimalist tarz

Daha baskın ve dikkat çekici bir alan yaratmak için ise Arya Köşe Takımı size eşsiz bir olanak sağlar. Arya, konforlu bir kullanım alanı sunuyor. Yanı sıra ince detayları ve çağdaş çizgileri sayesinde evinizdeki beğeni noktası haline gelir.

Modern TV Üniteleri İle Salonlarınızda Estetik Dokunuş

TV üniteleri, salonlar için tamamlayıcı mobilya niteliğindedir. Kullanım alanı yaratması bakımından işlevselliği öne çıkarken aynı zamanda dekorasyonu bütünleyen bir etkisi vardır. Salonunda minimalist bir atmosfer yaratmak isteyenler için Creo Siyah Duvar Ünitesi, çarpıcı bir şıklık yakalamanıza yardım eder. Siyah renkten yararlanarak koltuk takımı seçiminizi uyumlu bir tonda oluşturabilirsiniz. Ufak biblolar ve dekoratif eşyalar ile elde edeceğiniz salon dekorasyonu, şık bir atmosfer meydana getirir.

minimalist tarz

Dekoratif ve İşlevsel Orta Sehpa Modelleri

Çok sayıda çeşitlilik gösteren orta sehpa modellerini görmelisiniz! Minimalist tarzınıza ve stilinize en yakın hissettiğiniz tasarımları bir araya getirdik. Bununla birlikte size eşsiz dekorasyon önerileri sunuyoruz. İster ahşap orta sehpa modelleri ile klasik bir görünümü yakalayın; isterseniz siyah rengin asilliği sayesinde oturma odanızda şık minimalist tarzınızı yansıtın!

Nero Orta Sehpa modeli, hem açık hem de koyu renkli dekorasyonlar için ideal bir tamamlayıcı mobilyadır. Siyah rengin çarpıcı görünümü sayesinde yalın ama bir o kadar estetik şıklık sunar. Minimalist tarzı benimseyenler için ayrıca tercih edilebilirsiniz. Salon içerisinde akışkan ve özgün bir atmosferin önemli parçalarından birisidir.

minimalist tarz

Bench İle Evin Her Yerinde Konfor ve Şıklık

Uzun yıllardır kullanılan bench şimdilerde yeniden moda olmuştur. Üstelik farklı tasarımları ile her zevke hitap eder. Bench modelleri kendi içerisinde kullanım alanına ve tasarımına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kullanım alanının geniş olması bakımından evin neredeyse tamamında sade ve estetik bir duruş sergiler.

Nice Bench salon, yatak odası, giyinme odası gibi evin birçok alanında kullanılabilen nitelikli bir tamamlayıcı mobilyadır. Farklı renk seçenekleri ile birlikte hem konforu hem de modern tasarımı ortaya koyar. Özellikle minimalist tasarımlar için tercih edilebilirsiniz. Sade, bir o kadar da dikkat çekici bir üründür.

Curve Bench daha ziyade yemek odası guruplarında tercih edilir. Kumaş ve renk seçimi yapılabilmekte birlikte yemek odası takımı için konforlu bir kullanım sağlar. İşlevsel yönden bench modelleri evin tüm alanlarında estetik bir dokunuş yaratmanıza olanak sağlar.

minimalist tarz

Minimalist Tarz Evler İçin Doğru Giysi Dolabı Seçimi

Az ve öz ama kaliteli giyinmek minimalist tarz sahiplerinin ortak yaklaşımları arasında bulunuyor. Bu kapsamda giysi dolabı tercihi dikkat çeker. Günümüzde lüks bir ihtiyaçtan çıkıp gereklilik halini alan giysi dolapları, pek çok farklı seçenek sunar. Puzzle çekmeceli 2 kapaklı giysi dolabı, hem işlevsel yönden hem de yeterli bir kullanım alanı sunması bakımından tercih edilebilir. Aynı zamanda 4 kapaklı modelleri mevcuttaki ihtiyacı karşılamaya yöneliktir.

Evinizin her alanında arzu ettiğiniz mobilya takımlarına ulaşmak için siz de doğru adresi tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki kalite, şıklık, konfor ve kullanışlılık Berrak Mobilya ile sizler için eşsiz tasarımlarda buluşuyor. Sade ama çarpıcı; lüks ve ihtişamlı; hareketli ve canlı… Mobilya seçimlerinizi yaptıktan sonrası çok kolay! Size için arzu ettiğiniz minimalist tarzda mobilya takımlarını sunmak bizim işimiz. Kalite ve konforu hak ediyorsunuz. Kendiniz ve yaşam alanınız için en doğrusunu seçin.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.