Gelin Şimdi Birlikte Puzzle Giysi Dolaplarını Tanıyalım.

Farklı kullanım amaçlarına yönelik tasarlanmış modül yapısı ile dilediğiniz ölçülerde Giyinme Odası tasarlayabilirsiniz.

Köşe modülün sağ ve sol duvarda kapladığı genişlik

1

Puzzle 45 cm ‘lik Raflı Dolap

Puzzle giysi dolaplarının en küçük 1. Modülü olan Raflı dolap 6 adet raftan oluşmaktadır. Bir giysi dolabının olmazsa olmazlarından olan raflı modül kazak ve T-shirt gibi ürünleri saklamanıza büyük katkı sağlayacaktır.

2

Puzzle 45 cm ‘lik Askılı Dolap

Puzzle giysi dolaplarının en küçük 2. Modülü olan Askılı dolap 3 adet raf ve 1 adet askılıktan oluşmaktadır. Hem gömlek, ceket gibi askı kullanılması gereken giysiler hem de rafları sayesinde kazak, T-shirt ya da ayakkabı gibi eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

3

Puzzle 90 cm ‘lik Çekmeceli Dolap

Puzzle giysi dolaplarının 2 kapaklı modellerinden 1. Si olan çekmeceli modül sahip olduğu 3 çekmece ve askılık sayesinde geniş bir depolama alanı sunmaktadır. Çekmecelerinde iç çamaşırı, çorap, eşarp, şal vb. eşyaları saklarken; bluz, etek, gömlek gibi eşyalarınızı askılığına asabilirsiniz.

4

Puzzle 90 cm ‘lik Pantolon Askılı Dolap

Puzzle giysi dolaplarının 2 kapaklı modellerinden askılıklı dolabın 1 adet özel tasarım şık pantolon askısı ve 1 adet normal askılığı bulunmaktadır. Pantolon. Ceket, gömlek ve takım elbiselerinizi asabileceğiniz çok kullanışlı harika bir dolaptır.

5

Puzzle 180 cm ‘lik Dolap

Puzzle giysi dolaplarının 4 kapaklı ve en şık olanıdır. Özellikle bayanların vazgeçemediği, tercihlerinde mutlaka yer verdikleri bir dolaptır. Akordeon kapakları sayesinde kolay ve tek seferde açılarak tam bir kullanım alanı sağlamaktadır. İç tasarımında 3 adet çekmecesinin yanında led aydınlatmalı takı ve mücevherlerinizi yerleştireceğiniz bir de takı çekmecesi bulunmaktadır. Sağına ve soluna uzun elbise ve manto gibi giysileri asabiliyorken orta bölümde daha kısa etek, bluz, gömlek gibi elbiselerinizi asabilirsiniz. İki bölümden oluşan üst raflarda yastık yorgan gibi az kullanılan eşyalarınızı yerleştirmenizi sağlar.

6

Puzzle 55 cm ‘lik Köşe Dolap

Puzzle giysi dolapları ailesinin en kilit ürünü olan köşe dolap sağ ve sol duvarda 100’er cm ‘lik bir alan işgal etmektedir. Evinizde köşe bir giyinme dolabı olmasını istiyorsanız mutlaka sahip olmanız gereken bir modüldür. Geniş iç tasarımı sayesinde rahat bir kullanım alanı sunmaktadır. Sağ tarafında 5 adet raf bulunmaktadır. Sol tarafında ise mont, palto uzun elbiseler vb. eşyalarınızı asabileceğiniz bir askılık bulunmaktadır. En üstteki tek raf ise az kullanılan eşyalarınızı depolamak için ideal bir alandır. Geniş iç hacmi ve görünmeyen kısımları sayesinde evinizde koymak için yer bulamadığınız elektrikli süpürge ve ütü masası gibi büyük eşyaları saklamanıza da yardımcı olmaktadır.

Şimdi de çeşitli ölçülerde oluşturulmuş giyinme odası ya da
yatak odası mimari yerleştirmelerine bakalım.

Puzzle Dolap Renk Seçenekleri

Antrasit Puzzle

Kum Beji Puzzle

Giyinme Odası Tamamlayıcı Ürünler

Güzelliğinize güzellik katan takı ve aksesuarlarınızı koyabileceğiniz vitrin görünümlü Ada İkili Çamaşırlık; Sade olmasının yanı sıra harekete duyarlı led sistemi ile şık bir görünüme sahiptir. 111 cm genişliğinde iki sıralı 5’er çekmecesi ile geniş bir depolama alanı oluşturur. 4 çekmecesi bas-aç sitemi ile çalışırken takı çekmecesi çekilerek açılmaktadır. Led aydınlatmaların takılı olduğu camlı kısımlar sabittir hareket etmez. Çekmecelerin derinlikleri 45’er cm olup toplam derinlik 90 cm dir. Çamaşırlığın yüksekliği ise 87 cm dir. İhtiyaca göre farklı ölçülerde çalışılmış çamaşırlık modelleri 111 cm genişlik 46 cm derinlik ve 87 cm yüksekliğinde tek sıralı çamaşırlık ya da 64 cm genişliğinde dar çamaşırlık modellerimizde mevcuttur. Renk alternatifi olarak sadece dar çamaşırlık modelinin antrasit rengi de mevcuttur.

Tekli Ada Çamaşırlık

İkili sıra, tekli sıra ya da tekli sıra dar çekmeceli modelleri ile de her türlü Yatak Odası ile uyumludur. Ayrıca Puzzle Köşe Dolap  ile birlikte bir giyinme odasından beklediğiniz performansı tam olarak almanızı sağlar.

Creo Beyaz ve Siyah Dar Çamaşırlık

Puzzle Giyinme Odasının Tamamlayıcı Diğer Ürünler:

Puzzle giysi dolaplar Creo model yatak odaları ile aynı renk kombinasyonuna sahip olduğundan karyola, şifonyer ve komodinleri birlikte kullanıma uygundur.

Sıkça Sorulan Sorular

1

Duvarımın ölçüsüne göre özel ölçü dolap yaptırabilir miyim?

Puzzle giysi dolapları modül modül yapısı sayesinde alternatif çok sayıda ölçü ile yapılabilmektedir. Ancak yine de bazen standardın dışında farklı ölçülerde talepler almaktayız. Örneğin 30 cm lik ya da 70 cm lik ilave özel ölçülü dolaplara ihtiyacımız olabiliyor. Bu tip durumlarda özel olarak istenen ölçüye en yakın üst ölçü standart dolap fiyatları baz alınarak özel ölçü dolap fiyatı hesaplanmaktadır. Bu şekilde genişlik ya da yükseklik ölçülerinde özel üretim yapılmaktadır. Ancak dolapların derinlik ölçülerinde bir değişiklik dolabın dengesini bozduğundan derinlik değişiklikleri yapılmamaktadır.

2

Dolap kapaklarında değişiklik yapabilir miyim? Alternatifler nelerdir?

Dolap kapaklarında standart bronz reflekte temperli cam kapak kullanılmaktadır. Ayrıca line desenli cnc kesim MDF kapak ya da ayna kapak alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Mağazalarımızda numuneleri bulunmaktadır.

Cam, Ayna ve MDF kapak alternatifleri:

Cam

Ayna

MDF

3

Dolapların iç tasarımı ile ilgili değişiklik isteyebilir miyim?

Farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik tasarlanmış modülleri bir çok ihtiyacı karşılamaktadır. Yine de bazı müşterilerimizin bu yöndeki makul taleplerini karşılamaktayız. Örneğin rafların veya askıların yerlerini değiştirmek gibi. Burada talep edeceğiniz değişiklikleri müşteri temsilciniz ile konuşarak karara bağlayabilirsiniz.

4

Eve gelip ölçü alıyor musunuz?

Firmamız seri üretim fabrikasyon imalat yaptığından evlere gelip özel ölçü almak durumunda değildir. Özel ya da standart ölçü dolap taleplerinizde sizlerden gelen ölçüler doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Bu yüzden doğru ölçü aldığınızdan emin olmanız sizlere doğru ürünleri teklif etmemiz için çok önemlidir.

Not: Ölçü Alırken dikkat edilmesi gerekenler:
> Ölçüyü duvardan duvara alın.
> Süpürgelik paylarını dikkate almayı unutmayın.
> Kiriş, Kapı, Pencere, Kartonpiyer ve çıkıntıların ölçülerini dikkate almayı ve bize bildirmeyi unutmayın.

5

Ürünler ne zaman elime ulaşır?

Siparişiniz onaylandığı tarihten itibaren 21 işgünü (yaklaşık 1 ay) içinde siparişiniz eline ulaşır. Siparişinizde yaşanacak herhangi bir gecikmede birkaç gün önceden size haber verilmektedir. Aşağıda yazılı iller dışında bütün Türkiye’ye 2500 TL üzeri ürünlerde kapı önü adrese ücretsiz teslimat hizmetimiz mevcuttur. Montaj hizmeti için fiyat alabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, İzmit (Kocaeli), Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova İllerinden gelen 2500 TL üzeri siparişler kendi servis araçlarımız ile ücretsiz teslimat ve montajı yapılır.