ALIŞVERİŞTEN ÖNCE

Ürünlerimizi takım halinde alabileceğiniz gibi tek tek de satın alabilirsiniz.

Teslimat sürelerimiz dönemsel olarak farklılık göstermekle birlikte mobilya gurubu ürünlerde 15 iş günü, koltuk gurubu ürünlerde ise 21 iş günüdür.

Sevkiyatlarımızın yoğun olduğu aşağıdaki illerden olan siparişlerin teslimat ve montajı kendi servislerimiz ile yapılmaktadır. Diğer illerden gelen siparişlerde ise anlaşmalı servislerimizden, sizin adınıza montaj hizmeti alıyoruz.

Servisimizin olduğu iller : İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, Balıkesir, Bolu, Çanakkale, Düzce, Eskişehir, Gebze, Kütahya, Manisa, Sakarya, Uşak, Yalova

NOT:

  • Ücretsiz teslimat hizmetimiz, değeri 5000 TL üzerinde olan ürünler için geçerlidir.
  • Anlaşmalı servislerimizden montaj hizmeti almak istediğinizi, siparişiniz ile birlikte belirtmelisiniz. 

Yatak Odası, Yemek Odası, Duvar Ünitesi, Koltuk ve Köşe Takımı gruplarında üretim yapmaktayız.

Türkiye’nin her yerine kapı önü adrese teslim gönderim yapmaktayız.

Almanya Köln’de bir mobilya mağazamız bulunmaktadır. Her ay düzenli sevkiyatlarımız yapılmaktadır. Avrupa’nın herhangi bir yerinden sipariş vermeniz durumunda ürünüzü adresinize teslim ediyoruz.

NOT: Yurtdışı siparişlerinde nakliye ve gümrük giderleri alıcıya aittir. Dilerseniz nakliye ve gümrük işlemlerini bedeli mukabili sizin için biz de yapabiliriz.

ALIŞVERİŞTEN SONRA

Eğer ödemeyi Kredi Kartı ile yaptıysanız;

Müşteri temsilcimiz sizi arayıp siparişinizin onaylandığını söyleyip teslimat tarihi ve diğer detaylar ile ilgili size bilgi verecektir.

Eğer ödemeyi Banka Havalesi ile yaptıysanız;

WhatsApp hattımızdan banka dekontunu gönderdikten sonra müşteri temsilcimiz sizi arayıp teslimat tarihi ve diğer detaylar ile ilgili bilgi verecektir.

  • Siparişinizi oluşturduktan sonra seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine göre ödemeniz kontrol edilir.
  • Ödeme onayı muhasebe departmanı tarafından alındıktan sonra siparişiniz işleme alınır ve termin süreleri içinde sevkiyata hazır hale getirilir.
  • Sevkiyat planlaması yapıldıktan sonra ilgili personelimiz iletişime geçerek size sevkiyat tarihi ile ilgili bilgi verilir.
  • Son olarak planlanan tarihte sevkiyat gerçekleştirilir ve ürünler adresinize teslim edilir.

WhatsApp hattımızdan banka dekontunu göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde siparişinizin onaylanması gecikeceğinden, teslimat süreside gecikecektir.

Teslim edilmemiş siparişlerinizin iptali için iletişim kanallarını kullanarak tarafımıza yazılı bilgi vermeniz yeterlidir.

Siparişiniz teslim edildiyse 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanmak istiyorsanız yine iletişim kanalları üzerinden tarafımıza yazlı olarak cayma hakkınızı kullanmak istediğinizi beyan etmelisiniz.

  • 10 gün içinde paranız belirteceğiniz hesabınıza ya da kredi kartına iade edilecektir. (Kredi kartına yapılacak iadeler de bankaların uygulamalarından satıcı sorumlu tutulamaz)
  • Sonrasında ürünlerimizi en geç 20 gün içinde adresinizden eksiksiz bir şekilde teslim alacağız.

(Ürününüzün montajı servislerimiz tarafından yapıldıysa yine servislerimiz tarafından geri alınacaktır. Aksi durumda ürünü hasarsız ve eksiksiz olarak göndermek alıcının sorumluluğundadır.)

İletişim Kanallarımız;

WhatsApp Hattımız : 05425410816

Telefon Numaramız: +90 224 715 40 54 (PBX)

Mail Adresimiz : [email protected]

İletişim kanallarımızı kullanarak müşteri temsilcisine bilgi vermeniz yeterlidir. Sonrasında en kısa sürede eksik ya da hasarlı parça ile ilgili aksiyon alınacaktır.

İletişim Kanallarımız;

WhatsApp Hattımız : 05425410816

Telefon Numaramız: +90 224 715 40 54 (PBX)

Mail Adresimiz : [email protected]

Teslimat tarihinde olacak olası gecikmeler teslimat tarihinden en geç 2 gün öncesine kadar tarafınıza bildirilecektir. Olağan üstü durumlarda tarafınıza bilgi verilmeden yaşanacak bir gecikme durumunda iletişim kanallarımızı kullanarak siparişinizin teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız;

WhatsApp Hattımız : 05425410816

Telefon Numaramız: +90 224 715 40 54 (PBX)

Mail Adresimiz : [email protected]