Blog

Tarzınıza Uygun Kumaş Stili Sunuyoruz!

Tarzınıza Uygun Kumaş Stili Sunuyoruz!

Mobilyalar, yaşam tarzımızı ve zevklerimizi ortaya çıkartmakta olan tasarımlardır. Seçkin modeller, spor tasarımlar, klasik çizgiler ya da modern stilleri üzerinde barındıran her bir parça; doğru kumaş seçimleri ile hayal edilen görüntüye kavuşabilmektedir.

Evin farklı noktalarında farklı amaçlar için tercih edilmekte olan mobilyaların kumaş seçimleri de olabildiğince önemlidir. Sıklıkla kullanılmakta olan bir oturma odasında kullanılan mobilya kumaş özellikleri oldukça önemlidir.

Sıklıkla kullanılan mobilya kumaş özellikleri nasıl olmalı?

  • Yoğun şekilde kullanılan oturma odaları için kullanışlı kumaş seçimi gerekmektedir. Kirlenme oranı daha yüksek olan oturma odası mobilya kumaşları, kolay temizlenebilir olmalıdır.
  • Kolay temizlenebilme özelliğinin yanı sıra yine kolay kolay deforme olmayan bir dokuya sahip olmalıdır. Üzerinde geçen uzun t-yılların beraberinde kumaşa incelme, tüylenme gibi sorunlar yaşanmamalıdır.
  • Defalarca temizleme işlemlerinin ardından kumaş, ilk günkü görüntüsünü sunabilmelidir.
  • Renklerde değişim oluşmamalıdır. Çeşitli sebeplere bağlı olarak mobilya kumaşlarının renklerinde akma solma gibi istenmeyen renk değişimleri yaşanmamalıdır.

blankBerrak mobilya olarak çok uzun yıllardan bu yana mobilya sektöründeki yerimizi almaktayız. Profesyonel personellerimiz aracılığı ile piyasaya bambaşka dokulardan oluşmakta olan kumaş modellerini sunmakta ve mobilyalara farklı bir anlam kazandırmaktayız.

Farklı stillerin buluşma noktasını oluşturmakta olan firmamız, zevklerinize özel kumaşlar ile beğendiğiniz mobilyalarımızı hayal ettiğiniz farklı görüntüye ulaştırabilmektedir.

Firmamız geçmişten bugüne stil sahibi mobilyalar üreterek sektördeki yerini almaktadır. En popüler seçenekleri, mobilya ürün yelpazesine dahil ederken yenilikçi çizgileri  ile tüm yaşam alanlarınıza şıklık kazandırmaktadır. Oldukça sağlam mobilya iskeletlerini tasarlıyor en kaliteli süngerler ile yumuşacık dokuları mobilyalara dahil ediyoruz

Çok zengin ürün çeşitliliğine sahip kumaş kartelasından sizlerin zevklerine hitap edebilen mobilyalara hayat veriyoruz.

Mobilya seçeneklerinin arda arda sıralanmakta olduğu firmamız çatısı altında yüksek kaliteye sahip kumaş türleri kullanılmaktadır. Dokusu ile kolayca fark edilebilir bir kumaş türünü sunarken uzun yıllar sorunsuz kullanıma sahip koltuk kumaşlarını kullanıyoruz.

Firmamız bünyesinde sizler için satışa sunulmakta mobilyaların kumaşlarını değiştirmek  ve beğenilerinize daha uygun bir hale getirmek için sizlere özel bir hizmet sunabilmekteyiz.

Etkili dokuları içine alan ve farklı zevklerin dünyasına ön ayak olan mobilya kumaş koleksiyonumuz ile seçmiş olduğunuz berrak mobilyaları sizler yeni kumaşlar ile hayal ettiğiniz hale getiriyoruz.

Bazı müşterilerimiz Berrak Mobilya seçkin koltuk takımlarını çok beğenirken bazen ev konseptine uygun olabilmesi adına kumaş renkleri ve türlerinde bazı değişimler talep edebilmektedir. Firma olarak çok zengin bir kumaş türünü bünyemizde bulundurarak müşterilerimiz tarafından tercih edilen yeni kumaşlar ile mobilyalar yeniden tasarlanmaktadır.

İstenilen kumaş türleri ile yeniden hayata geçirilen berrak mobilyalar, en kısa süreler içerisinde istenilen adres bilgisine sorunsuz olarak ulaştırmaktadır.

Yaşam sitilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan kumaş türüne karar vermenizin hemen ardından istenilen renk ve desen üzerinden satışa sunmakta olduğumuz koltuk modellerini sizler için yeni baştan oluşturmaktayız.

Yılın popüler renklerini içine almakta olan koleksiyonumuz içerisinden farklı doku ve desene ait birçok mobilya alternatiflerini sizlerde kolayca bulabilirsiniz.

Hayal edilen koltuk modellerine sahip olurken aynı zamanda bütçenize uygun seçenekler de siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Köşe Koltuk Takımı Yenileme

Köşe takımı modelleri, genellikle oturma odası için sıklıkla tercih edilmekte olan tasarımlardır. Evin en çok kullanılan bölümlerini oluşturan bu odalarda zaman geçirirken köşe takımları kısa sürede kolayca deforme olabilmektedir. Özellikle üzerinde zaman geçirilmekte olan kumaş, ilk günkü görüntüsünü kaybedebilmektedir. Çeşitli sebeplere bağlı olarak köşe takımlarını yenilemek isteyen müşterilerimiz için çok özel modellerden oluşan yepyeni modelleri satışa sunmaktayız. Hem çizgileri hem de sahip olduğu özel kumaş türleri ile severek uzun yıllar Berrak Köşe takım modellerine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz hali hazırda satışa sunmakta olduğumuz bir köşe takımını satın alabilir dilerseniz de seveceğiniz farklı renkli kumaşlar ile aynı modeli yeniden tasarlamaktayız.

Sizlerin zevklerini tamamlayan seçkin köşe takımlarını yaşam alanlarınıza dahile edebilmek için çabalamaktayız.

Farklı amaçlara uygun çözümleri bir arada bulundurmakta olan firmamızdan sizlerde memnun müşteriler şeklinde ayrılabilirsiniz.

En modern kumaş türlerinden tutunda; en klasikleşen ve modası hiçbir türlü geçmek bilmeyen kumaşları kullanarak beğendiğiniz köşe takımlarını tasarlayarak satışa sunmaktayız.

Salon Mobilyası Yenileme

Salon mobilyaları, en değerli misafirlerimizi üzerinde büyük bir memnuniyet içerisinde ağırlamakta olduğumuz tasarımlardır. İlk gün beğenerek almakta olduğumuz salon mobilyaları, zamanın geçmesiyle birlikte hepimize oldukça demode gelebilmektedir. Her geçen gün yenilenerek kumaş koleksiyonumuza eklenmekte olan seçeneklerden yararlanarak sizlerde salon mobilyalarınızı istediğiniz görüntüye kolayca kavuşturabilirsiniz. Berrak salon mobilyalarına sizlerde göz atarak en beğendiğiniz modele ekonomik ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz dilerseniz istediğiniz modelin kumaşını değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Deneyimli personellerimiz ve en gelişmiş ekipmanlarımız ile beğendiğiniz salon mobilyalarını en kısa sürede istediğiniz şekilde tasarlayarak istenilen adreslere teslim edebiliriz. Başka yerde bulamayacağınız kaliteli ve seçkin kumaş türlerini firmamız çatısı altında bulurken ekonomik fiyat ayrıcalıklarından da kolayca yararlanabilirsiniz.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.