blank
blank

Yatak Odaları

Yatak odaları her eşyası ve tarzı ile uyum içerisinde olmalıdır. Yatak odası takımları içerisinde bulunan her eşya birbirinin tamamlayıcısı olmalıdır. Karyola, şifonyer, komodin, gardırop gibi yatak odasında bulunabilecek her eşyayı farklı renk ve desen seçenekleri ile size sunmaktayız. İhtiyaçlarınızı tarzınız ile birleştirmenize yardımcı olacak geniş ürün yelpazemiz ile aradığınız yatak odası takımını bulmanıza yardımcı olmaktayız. Bütçe dostu mobilya seçeneklerimize göz atarak yatak odanızı baştan yaratabilirsiniz. Güven veren kalite ve konsept tasarım seçenekleri sunmaktayız. Çizilmelere karşı dayanıklı, kolay temizlenebilen, özgün tasarımlar ile yatak odanızı yenilemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Evinizin Genel Teması İle Uyumlu Yatak Odaları

Günümüzde bütün evi tek bir tema doğrultusunda dekore etmek oldukça popüler bir fikirdir. Bütün eve tek bir ton hakim olabilir veya her odadaki mobilyalarınızın desenleri aynı olabilir. Eviniz için tek bir tema tercih ettiğiniz zaman diğer eşyaları da bu tema doğrultusunda seçebilmek için sitemizden kategori ürünlerini inceleyerek temaya uyan mobilyaları seçebilirsiniz. Evinizi modern bir tarzda döşemişseniz, yatak odanız için gardırop arayışındayken de sürgülü aynalı gardrop modelleri önceliğiniz olabilmektedir. Kıyafetleriniz oldukça fazlaysa ve evinizde giyinme odanız varsa ya da yatak odanız genişse 6 kapılı gardrop satın alabilirsiniz. Klasik tarzın hakim olduğu evlerde büyük gardıroplar odaya daha şık bir hava katmaktadırlar. Yemek odanızda, salonunuzda, mutfağınızda malzeme olarak ceviz kullanılmış mobilyalar tercih etmişseniz; evin genel havası ile uyum sağlaması için gardırop tercihinizi de ceviz gardroptan yana kullanabilirsiniz. Açık tonların hakim olduğu bir eve sahipseniz, beyaz gardrop ile yatak odanızın da ferah olmasını sağlayabilirsiniz.

Zevkinize Uygun Yatak Odası Takımı Modellerine Ulaşın

Yatak odası oldukça kişisel bir alandır ve bu odayı dekore ederken esas alınacak nokta kişisel zevklerdir. Nasıl bir odada uyumak ve nasıl bir odada uyanmak istediğinizi düşündükten sonra firmamız Berrak Mobilya’nın yatak odası takımlarını incelemelisiniz. Bazalı yatak odası takımları ile yerden kazanarak yatağın olduğu alanı daha verimli kullanıp baza altına eşyalarınızı kaldırabilirsiniz. Modern tasarımlardan hoşlanmanız durumunda bunu yatak odanıza da yansıtarak modern yatak odası takımları seçeneklerimiz içerisinden zevkinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Yatak odasının vazgeçilmez detayı aynadır. Kullanım tercihinize, zevkinize, tarzınıza uygun aynalı yatak odası takımı satın alarak odanıza aydınlık bir hava katabilirsiniz. Odanızda geçmişten günümüze gelen esintilerin olmasını tercih etmeniz durumunda; natural ceviz yatak odası takımlarımızı değerlendirebilirsiniz. İsterseniz yatak odanızda sadelik ve zerafetin üstün olduğu beyaz yatak odası takımlarımızı veya spor yatak odası takımları ile modern bir hava yaratabilirsiniz.

Her Tarza ve İhtiyaca Uygun Yatak Odaları

Yatak odaları tarzınıza ve ihtiyacınıza göre dekore edildiğinde, kendinizi daha ait hissettiğiniz alanlar olmaktadır. En sevdiğiniz veya sizi en fazla rahatlatan rengin hakim olduğu bir yatak odası dekore edebilirsiniz. Beyaz yatak odası takımı ile odanızı daha ferah şekilde dekore edebilirsiniz. Siyah yatak odası takımı ile yatak odanızı daha modern hale getirebilirsiniz. Sabah erkenden kalkıp dakikalarca makyaj yaptığınız bir rutininiz varsa farklı renk ve malzeme seçenekleri bulunan aynalı çekmeceli şifonyer modellerimize göz atmalısınız. Ayrıca puflu makyaj dolabı da yatak odanızda ihtiyaç duyduğunuz eşyalardan olmaktadır ve geniş ürün seçenekleri ile Berrak Mobilya olarak tarzınıza uygun olanı bulmanıza yardımcı olmaktayız.

Günün Bütün Yorgunluğunu Atabileceğiniz Konforda Yatak Odası Modelleri

Yatak odaları günün bütün yorgunluğunun atıldığı, kişinin kendisini iyi hissettiği yerler olduğu için oda sahibinin iç dünyasına hitap edecek şekilde dekore edilmesi de oldukça önemli olmaktadır. Farklı tarz ve dekorasyon fikirlerinize uyum sağlayabilecek karyolalar ile yataklarınızın gözünüze de hitap edecek hale gelmesine yardımcı olmaktayız. Yerden kazanmak isteyerek yatağınızın altına da kullanmadığınız eşyalarınızı koymak istemeniz durumunda size çift kişilik bazalı karyola modelleri sunmaktayız. Yataklarınızın daha şık bir görünüme sahip olmasını tercih etmeniz halinde, farklı renk seçenekleri ile düğme başlıklı karyola modelleri web sitemizde satılmaktadır. Yatak odalarında yatağa ek olarak görsel açıdan tamamlayıcı gardırop, şifonyer gibi parçalar kullanılabilmektedir. Bu parçaların seçtiğiniz yatak ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Yatak başlığınıza veya bazanıza göre belirlediğiniz renk ve desende yatak yanı çekmeceli komodin tercih edebilirsiniz. Daha hareketli bir yatak odası tercih etmeniz halinde, yatak başlığı ile zıt renklerde şifonyerler seçebilirsiniz.

Düşük Fiyatlar İle Yatak Odanızı Yenileyin

Satışa sunduğumuz her ürün gibi yatak odaları için de uygun fiyat politikası benimsemekteyiz. Düşük fiyatlar ile yatak odanızı baştan aşağıya yenileyebilmeniz için size farklı renk ve desen seçenekleri ile çok sayıda eşya sunmaktayız. Kıyafetlerinizin ve aksesuarlarınızın sayısına göre gardıroplar tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz renk ve desenlere sahip giysi dolabı satın alabilirsiniz. Odanızın havasını değiştirecek bir tarza sahip şifonyer beğenebilirsiniz. Evinizin, yatak odanızın teması ile uyumlu bulduğunuz komodin modellerimize göz gezdirebilirsiniz. Yatak odası takımının her parçası için bütçenize ve zevkinize uyan bir seçenek bulmayı vaat etmekteyiz.

Gösterilen sonuç sayısı: 8