blank

Yemek Odaları

Yemek odaları evin hem ailenin hem de gelen misafirlerin bir arada bulunduğu bir alanı olduğu için dekorasyon çalışmalarında da oldukça önem verilen bir konu olmaktadır. Tarzınızı yansıtan, diğer eşyalarınız ile uyumlu olan yemek odası modelleri tercih ederek yemeklerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Web sitemizde bulunan 2022 yemek odası takımı modelleri oldukça fazla sayıdadır ve tarzınıza uygun çizgileri barındıran modelleri bunların içerisinden filtreleme yöntemi ile kolaylıkla seçebilirsiniz. Yemek masasından sandalyesine ve konsoluna kadar yemek odasının her parçasının istediğiniz renk, desen ve malzemeden olmasını sağlayabilirsiniz. Yemeklerinizi göz alıcı bir ortamda yemenizi sağlayacak yemek odası seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Farklı Beğeni ve Tarzlara Uygun Yemek Odaları

Tarzınıza uygun çizgilerden oluşan yemek odası takımı modelleri satın almak için firmamız Berrak Mobilya’nın ürünlerine göz atabilirsiniz. İster sadece yemek masası alabilir, isterseniz de yemek odası takımınızı zevkinize göre seçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip olmakla beraber her müşterimizin tarzına ve zevkine cevap verebilmeyi amaçlamaktayız. Yemek odası takımınızı daha modern bir havaya sokmak istemeniz durumunda aynalı konsol ile odanızı daha ferah hale getirebilirsiniz. Geometrik şekillerin ve dağınık desenlerin hakim olduğu yemek odalarınıza ceviz konsol modelleri ile daha farklı bir hava katabilirsiniz. Özellikle minimal çizgilerin çok daha popüler hale geldiği bugünlerde, beyaz yemek masası modelleri de oldukça popülerdir. Beyaz renklerin hakim olduğu, hem sade hem şık bir yemek odası dekore edilebilmektedir.

Yemek Odalarınızda Zamansız Şıklığı Yakalayın

Uyumlu, şık ve modern çizgiler ile dekore edilmiş olan yaşam alanları; zamansız bir şıklığı yaşamaktadır. Uzun yıllar boyunca sıkılmadan kullanabileceğiniz, mükemmel bir uyum içerisinde olan yemek odalarınızda metal renkleri tercih edebilirsiniz. Metal ayaklı konsol modelleri ile masalarınızı takım yapabilir ve koltuklarınızı da buna göre tercih edebilirsiniz. Salon konsol modelleri seçerken yemek masanız ve koltuk takımlarınız iyi uyumlu modeller tercih ederek zamansız bir şıklık yakalayabilir ve enerjisi yüksek bir odaya sahip olabilirsiniz. Siyah konsol ve yemek masası tercihi ile yemek odanızı modern hale getirebilirsiniz. Beyaz konsol ve yemek masası modellerimiz arasından tercih yaparak ise yemek odalarınızı zamansız bir şıklık ile buluşturabilirsiniz.

Fonksiyonelliği ve Tasarım Çizgisiyle Yaşam Alanlarınıza Uygun Yemek Odaları Seçin

Günümüzde yaşam alanları daha minimal hale getirildikçe yemek odaları da daha fonksiyonel parçalardan oluşturulmaya başlanmıştır. Son trendlere uygun zevkli bir tasarım çizgisi ile işlevsellik birleştirildiğinde oldukça modern ve konforlu yemek odaları elde edilebilmektedir. Evlerde çoğunlukla salon yemek masası tercih edilmekte ve yemek masası salonun belirli bir bölgesine konumlandırılmaktadır. Bu sebeple hem fazla yer kaplamaması hem de salon takımı ile uyumlu olması gerekmektedir. Salonunuzdaki eşyaların tarzı doğrultusunda yemek takımızı seçerken aynı zamanda çekmecesi olan, açılır kapanır modeller ile yemek masasından daha fazla verim alınabilmektedir. 4 kişilik yemek masası görünümlü açılır kapanır yemek masaları ile hem salonlarınızda yerden kazanabilirsiniz hem de daha fazla sayıda misafirinizi daha geniş masalarda ağırlayabilirsiniz. Modern bir yemek odası tasarlayanlar, dayanıklı bir masa istemeleri durumunda ceviz yemek masası tercih edebilmektedirler. Hem modern hem de doğal bir atmosfer oluşturmak isteyenler ise ahşap yemek masası modellerimiz arasından seçim yapabilmektedirler.

Günümüz Dekorasyon Trendlerine Uygun Yemek Odalarına Göz Atın

Dekorasyon trendlerini takip edenler evlerine yeni eşya alacakları zaman son günlerin trendlerini göz önüne alarak alışverişlerini yapmaktadırlar. Günümüzde beyaz yemek odasının yanı sıra masif, renkli ve eğlenceli renklerin hakim olduğu yemek odası takımları da oldukça trend olmaktadır. Taze bahar çiçekleri ile süslenen yemek odalarınızda eğer kalabalık misafirler ağırlayacaksanız ve yemek odanızda da çok geniş bir alanınız bulunmuyor ise; açılır yemek masası modellerimize göz gezdirebilirsiniz. İç dekorasyonda siyah rengin kullanımı da son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Metal ağırlık bir dekorasyon tercih edildiğinde siyah yemek odası takımı tercih edilmelidir ve bu sayede oldukça şık ve uyumlu bir yemek odası elde edilebilmektedir. Yemek masalarında yeni trendlerin ortaya çıkması ile beraber son zamanlarda mermer desenli yemek odası takımı tercih edenlerin sayısı da hızla artmaya başlamıştır. Trendlere göre dekorasyon fikirlerini belirleyenler mermer desenli yemek odaları tercih ettiklerinde bu takımı soft renk ve desenler ile kombinlemektedirler.

Uygun Fiyatlar İle Yemek Odalarınızı Tamamlayın

Yemek odalarınızın her parçasını uygun fiyatlar ile tarzınıza uygun şekilde tamamlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tercih ettiğiniz yemek masasına uygun salon yemek masası sandalyesi seçeneklerine göz atabilir ve ister masanın renginde ister masa ile uyumlu bir renkte sandalye tercih edebilirsiniz. Ahşap yemek masası tercihlerinizde ahşap ayaklı sandalye tercih ederek yemek odalarınızı daha estetik hale getirebilirsiniz. Ayrıca yemek masası sandalyesi tercih ederken fiyatın yanı sıra konfora da önem verilmelidir. Uygun fiyatlı rahat sandalye modellerimize web sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. Yemek odaları modellerimizde bulunan masaları, konsolları ve sandalyeleri kendi zevkinize göre eşleştirebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 9