Blog

Yemek Odası Takımlarında Trendler Yenilendi

Yemek Odası Takımlarında Trendler Yenilendi

Yeni eve düzenleme hazırlığı içerisinde olan pek çok ailenin dekorasyon için tercih ettiği temel gereksinim ürünler bulunuyor. Bu ürünler hem günlük yaşamda kullanım için değerlendirilmekte hem de şık bir ev dizaynı oluşturmak için önem arz etmekte. Özellikle salon ve yatak odalarında günümüzün trendlerine uygun pek çok mobilya bulunabildiği gibi sıra dışı tasarımlarla kendi çizgisini oluşturmak isteyenler için de alternatifler oldukça fazla.

Genellikle ev düzenleme sürecinde salondan başlayan çiftler için dikkat çeken tasarımların başında yemek odaları geliyor. Siyah, ceviz ve ekru gibi tonların dikkat çektiği bu yılın yemek odası takımlarında her ihtiyaca uygun bir model bulmak mümkün. Beyazın saflığından ve odalarda yarattığı pozitif enerjiden memnun kalanlar için Berrak Beyaz Odası Yemek Takımı hem aydınlık bir ambiyans oluşturuyor hem de evdeki pek çok mobilyayla uyum yakalayabiliyor. Yemek masası, konsol ve sandalyeler ile bir arada tamamlanan takım içerisinden dilediğiniz ürünü çıkarabilme veya arttırabilme olanağına da sahipsiniz.

  Ceviz ve Ekru Salonlarınızı Yeniliyor

Bu yılın trendleri arasında yer alan bir diğer yemek odası takımı da ekru ceviz tonlarından oluşuyor. Özellikle kahverengi, bordo, siyah gibi renklerle uyumlu olan bu takımda da benzer şekilde bir yemek masası, sandalye ve konsol yer alıyor. Oturma üniteleri tamamen kullanıcının konforuna göre tasarlanmış olan Berrak Ekru Ceviz Yemek Odası Takımı evlerinde şık ve dikkat çekici bir görünüm yaratmak isteyen çiftlerin göz bebeği. Konsol ünitesini farklı dekoratif objelerle süsleyerek evlerinizde yeni nesil bir hava yakalamanız da mümkün hale geliyor. Böylelikle yemek odalarınızı klasik çizgilerden ayırarak modernize bir ambiyansla buluşturmuş oluyorsunuz.

  Yemek Odası Takımında Siyah İhtişamı

Siyahın ve grinin iç içe tasarlandığı dizaynlardan biri olan Asos Yemek Odası Takımı salonun ağırlığı ve ihtişamı bir arada yakalamak isteyenlere doğrudan yanıt veriyor. Özellikle bakır tonlarıyla ve kahverengi çiçeklerle oldukça şık bir görünüm oluşturan bu takım benzer tonlardaki halılar ve vitrinlerle de kombin edilebiliyor. 6 adet sandalyesiyle özel günlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz yemek odası takımının sadelikten sıyrılmak isteyenler için iyi bir seçim olduğunu söylememiz mümkün. Siyah perdeler ve beyaz duvarlarla odalarda yakalanmak istenen prestiji bir adım daha öteye taşıyan ürünler evinizin havasını bir anda değiştirebiliyor.

  Beyazın Saflığı Bordonun Sıcaklığıyla Buluşuyor

Yemek odası takımı seçerken aradığı kriterler arasında ikili renk uyumundan hoşlanan ailelere sunulabilecek birçok alternatif var. Bu alternatiflerden biri olan Molten Yemek Odası Takımı bordonun ve beyazın sağladığı renk uyumunu gri ve siyah ev dekorasyon ürünleriyle ön plana taşıyor. Uygun fiyatları ve her ailenin konfor beklentisine yanıt verecek tarzda dizayn edilmiş sandalyeleriyle yemek yeme sırasında geçen vakti keyifli hale dönüştüren ürünler beyazın pürüzsüzlüğüyle de bambaşka bir hava yaratıyor. Genellikle bu yılın trendlerinden biri olan gümüşün çerçeve ve ayna gibi dekorasyon ürünleriyle kombinlendiği bordo-beyaz yemek odası takımları gold tonlarıyla da oldukça şık görünüyor.

  Farklı Dizaynlar, Göz Alıcı Tasarımlar

Contry tarzının gün geçtikçe önem kazandığı salonlarda yemek odaları da yeni nesil ürünlerle keşfedilmesi gereken bir çizgi yakaladı. Bu çizgiye uygun olarak dizayn edilmiş Leona Yemek Odası Takımı salonunuzda sade fakat şık bir hava oluşturuyor. Orta kapaklarında çerçeve kenarlarında işçiliğin en ince ayrıntılarına kadar tasarlanmış olması da misafirleriniz karşısında göz alıcı bir ihtişam yaratıyor. Konsolda yer alan geniş raflar tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verirken mutfak eşyalarınızı da dilediğiniz gibi konumlandırabilmeniz için iyi bir seçim haline geliyor. Güzel anlara tanıklık etmek ve tarzınızı salonunuzla buluştururken kaliteden ödün vermemek için bu şık tasarıma göz atmayı unutmamalısınız.

Ahşabın Kalitesi Yemek Odalarıyla Kombinleniyor

Ahşap kaplama sanatını el işçiliği ile buluşturan ve yemek odası takımlarında zarif bir çizgi yakalamak isteyenler için de modernize edilmiş modeller mevcut. Bu modellerden Curve Yemek Odası Takımı yuvarlak ve kavisli hatları, kendine özgü aydınlatmalı konsol aynası, gösterişli ve zarif sandalyeleri, ceviz ve ahşap uyumunu yansıtan kaplaması ile göz dolduruyor. Kapaklarında fren sisteminin kullanılmış olması ve MDF malzeme kalitesinin ceviz kaplamaya yansıtılmış hali bu takımı ön plana çıkaran bir diğer ayrıntı. Dilerseniz kumaş ve renk seçiminde farklı bir alternatifle de takımınızda klasik çizgilerin dışına çıkabiliyorsunuz.

  Kendi Stilinizi Ön Plana Çıkarın

Yeni bir yemek odası takımı arayışı içinde olan ailelere özgü dizaynlar arasında mermer tarzda dizayn edilmiş masa ve beyaz sandalyelerle adından söz ettiren Nero Yemek Odası Takımı stil sahibi evlere minimalist bir yaklaşım sunuyor. Oturma ünitesinde şık koltukları ve berjerin kadifemsi dokusuyla birliktelik yakaladığı bu modern tasarımlar siyah renkli aydınlatma üniteleriyle de tam puan almayı hak ediyor. Konforuna düşkün misafirleriniz için bu yılın yemek odası trendlerine yönelik iyi bir seçim olma avantajı taşıyan takım, ortamın atmosferini değiştirebilirken odalarınıza ferah bir hava kazandırıyor.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.