Blog

En Güzel Geçişlere Sahip Koltuk Takımları

En Güzel Geçişlere Sahip Koltuk Takımları

Ev dekorasyonu yapmak dendiğinde pek çok insan işe oturma odası ile başlamaktadır. Oturma odasına yerleştirilen sehpalardan ünitelere kadar pek çok mobilya göz kamaştırmaktadır. Oturma odasının olmazsa olmazı arasında oturma grupları yer almaktadır. İçerisinde çoğu zaman berjer, ikili ve üçlü gibi koltukların yer aldığı takımlar evlerin başköşesinde konumlandırılmaktadır. Misafirlerin ağırlandığı bu mobilyaların üzerinde çay içilmekte ve sohbet edilmektedir. 2022 ve öncesinde sık kullanılan modellere aşağıda yer verilmiştir. Bu modelleri inceleyerek evinize ve kendinize yakışacak bir tarz ortaya koyabilirsiniz. Modellerde yer alan kreatif detaylar sizleri kendi içine doğru sürükleyecek ve unutulmaz anılarınıza eşlik edecektir.

Lexus Siyah ve Beyaz Koltuk Takımı

Lexus Siyah ve Beyaz Koltuk Takımı

Siyahın asaletinin beyazın sadeliği ile bir araya gelmesinden oluşturulan takımda yaratıcı detaylar hâkimdir. Minimallikten uzaklaşmadan ortaya çıkarılan takımı hem geniş aileler hem de çekirdek aileler kullanabilmektedir. Gümüş renklerin metal esintilerinden fayda sağlayarak oluşturulan takım, sizleri büyüsü altına alacaktır. Lexus Siyah ve Beyaz Koltuk Takımları sayesinde odalarınıza şık bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Takımı hem misafir odalarınızda hem de oturma odalarınızda severek kullanabilirsiniz. Takımın yüzeyi birinci sınıf kalitedeki bir kumaş ile kaplanmıştır. Kumaşın yumuşaklığı sizlere rahat bir oturma deneyim, kazandıracaktır. Takımda yer alan kol detayları büyüleyici etkiye sahiptir. Kol kısımlarında rahatlık açısından süngerlere yer verilmiştir. Modeldeki U berjer verdiği konfor ile sizlerin iyi dinlenmesini sağlayacaktır.

Zeus Kahve Koltuk Takımı

Kahve tonlarının yumuşaklığını oturma odanıza taşımak ister iseniz açık kahve tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca kahve ve beyazın bir arada kullanıldığı Zeus Kahve Koltuk Takımları da sizin için ideal bir seçim olacaktır. Derinin şık görünümünü bünyesinde barındıran bu takım sizlere güzel bir oda tasarımı sağlayacaktır. Takım içerisinde iki adet üçlü kanepe ve bir adet berjer kullanılmıştır. Berjer, güne yorgun gelerek direk dinlenmek isteyenler için idealdir. Kanepeler ise açılıp kapanabilir özelliği ile misafirleriniz geldiğinde kullanabileceğiniz bir kullanışlılığa sahiptir. Bu takımı kullanacağınız odalarınızda 2022 sezonuna uyum sağlayacak geçişler yakalamak ister iseniz oda duvarlarınızı gri ile kaplayabilirsiniz. Grinin koyu tonları ile kahvenin açık tonları arasındaki uyum 2022 için oldukça popülerdir.

Arya Kadife Koltuk Takımı

Görkemli görünüşünün yanında ince pedli tasarımı ile de dikkat çeken Arya Kadife Koltuk Takımı sizler için ekstra konforlu bir yapıdadır. Diş oturuş sırasında gündeme gelen sırt destekleri ve kapitone işçiliği ile dikkat çeken takım sıvı itici bir kumaştan oluşmaktadır. Modeldeki lamineli kumaş ihtişamı ile gözlerinizi kamaştıracaktır. Modelin mekanizmalı olması hem yatak hem de koltuk olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır. Gürgen iskeleti ile dikkat çeken model oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Hyper kaliteli kumaşı modeli uzun yıllar kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Ghost Beyaz Koltuk Takımı

Hem modern hem de lüks bir tasarım anlayışı ile ortaya çıkan bu model, evleriniz için rahatlık sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Model, salon tasarımınıza sportif bir görünüm kazandıracaktır. Ghost Beyaz Koltuk Takımları mobilyalarında ekstra bir oturum rahatlığı sağlayacak minderler bulunmaktadır. Modelin sırt mekanizması hareketlidir. Bu sayede sırta uygun bir şekilde alabilmektedir. Dilendiği zaman yatağa dönüşebilen bu model fonksiyonelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Prada Pudra Koltuk Takımı

Prada Pudra Koltuk Takımı

Evinde sakin ve nitelikli bir mobilya arayanların tercihi Prada Pudra Koltuk Takımı’dır. Prada mobilyaları hem minimal alanlarınız için tercih edebilir hem de geniş odalarınızda kullanabilirsiniz. Samimi detaylara sahip mobilyanın odak noktası berjeridir. Berjerde sırt detayı hareket mekanizması ile tasarlanmıştır. Bu nedenle sizlerin daha çok rahat etmesini sağlayacaktır. Mobilyanın ortopedik oluşu omurga sağlığınız açısından önemli bir paya sahiptir. Sade tasarımı ile hareketli mobilyalarınıza uyum sağlayacak bu ürün sonsuz bir kullanışlılığa sahiptir.

İcon Hardal Koltuk Takımı

İcon Hardal Koltuk Takımı kusursuz bir güzelliğe sahiptir. Dikkat çekici detayları sizleri etkisi altına alacaktır. Takımın muazzam geçişleri sizleri zamansız bir yolculuğa sürüklemektedir. Modern şıklığı yakalamak için bu koltuk takımından yardım alabilirsiniz. Geniş oturum detayları ile sizleri rahat ettirecek takım, odalarınıza sportif bir hava katacaktır. Ayaklarındaki metal detaylar sizlere 2022 yılına ait fikirler vermektedir. Hardal renkli koltuk takımı sayesinde evinizde özgün bir ortam yaratabilirsiniz.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.