Blog

En Güzel TV Ünitesi Modelleri 2022

En Güzel TV Ünitesi Modelleri 2022

TV üniteleri yalnızca televizyonların yerleştirildiği mobilyalar olmakla kalmayıp aynı zamanda dekorasyon için de oldukça önemlidir. Farklı zevklere uygun farklı model TV üniteleri 2022 kataloğunda yer almaktadır. TV sehpalarından daha fazla tercih edilen ünitelerin farklı kullanım amaçları bulunmaktadır. Eşyaların depolanması ya da sergilenmesi bu üniteler sayesinde dekoratif olarak gerçekleştirilmektedir. Eğer siz de gerek oturma odalarınızda gerekse de salonlarınızda kullanmak üzere yeni model bir TV ünitesi satın almak istiyor iseniz aşağıda farklı model üniteler ile ilgili açıklamalara erişebilirsiniz.

Lexus Duvar Ünitesi

Lexus Duvar Ünitesi

Lexus Duvar Ünitesi sayesinde hem şık hem de zarif bir oturma odası dekorasyonu yaratabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı eşsiz bir atmosfere dönüştüren bu model, farklı zevklere uygun minimalist geçişleri bünyesinde barındırmaktadır. Her model oturma grubuna uyum sağlayan ünite, özgün tarzı sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Çok yer kaplamayan yapısı sayesinde oturma odalarınızda alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. 2022 akımını ustalık ile taşıyan TV ünitesi modeli, cam kapaklı olması nedeni ile fotoğraf ve biblolarınız için sergileme alanları yaratmaktadır. Modelin üst bloğunda ise led aydınlatmalar mevcuttur. Modelde yer alan kapaklık kısa raflara sahiptir. Raflarda durdurucu özellik söz konusudur. Tüm mobilyalar MDF malzemeden imal edilmiştir.

Diamond Duvar Ünitesi

Diamond Oturma Grubu ile güzel bir uyum yakalayan Diamond Duvar Ünitesi geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da trend listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Doğal görünümü zarif geçişler ile bir araya getiren model, oturma odalarınıza renk katacaktır. Samimi duruşa sahip olan modelin hem fonksiyonel olduğu hem de dekoratif bir tasarıma sahip olduğu bilinmektedir. Modelin stili yalnızca kullanıldığı duvarı değil tüm evi etkisi altına almaktadır. Fazla yer kaplamayan tasarımı sayesinde yaşam alanlarınızda yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Beyaz boyaya sahip model, MDF ile kaplanmıştır. Dijital teknolojiler baz alınarak üretilen modelde led aydınlatmalar alt kısımlarda kullanılmıştır.

Creo Duvar Ünitesi

Creo Duvar Ünitesi dekoratif tasarımı sayesinde oturma odalarınızda hoş bir ambiyans yaratır. Ailenizle gerçekleştireceğiniz keyifli sohbetlerinizde huzur dolu bir ortam sunar. Standart boyutlarda bir oturma odasının ölçüleri düşünülerek üretilmiş bu model, süs eşyalarınızı koyabileceğiniz cam bloğa sahiptir. Cam bloğun çevresi renkli led aydınlatmalar ile donatılmıştır. TV sehpası çekmeceli bir yapıda olup fren sistemi ile kullanışlı bir yapıya sahiptir. Beyaz boyaya sahip olan ürün kısa raflardan meydana gelmektedir. Fren sistemine sahip geniş çekmeceler sizlere uzun ömürlü bir TV ünitesi sunmaktadır. Modelde MDF türü malzeme kullanılmıştır.

Creo Siyah Duvar Ünitesi

Gold geçişleri siyahın asilliği ile bir araya getiren Creo Siyah Duvar Ünitesi evinizdeki odayı göz alıcı hale getirmek için üretilmiştir. Televizyonunuzdan izleyeceğiniz filmleri daha etkili hale getirecek olan bu model, standart oturma odası büyüklüğü baz alınarak tasarlanmıştır. Modelde bir adet cam üst blok yer almakta olup bu blok üzerine fotoğraf çerçeveleri yerleştirilebilmektedir. Modelde yer alan küçük kitaplık ise dekorasyon için bir hayli önemlidir. Kitaplık içerine birkaç kitap koyarak otantik bir görünüm kazanabilirsiniz. Üründe kullanılan kulplar altın rengi olup siyah üzerinde estetik bir görünüm yakalamıştır. Bu ünite modelinde üst blok led aydınlatmalar ile desteklenmiştir.

Assos Duvar Ünitesi

Assos Duvar Ünitesi

Göz yormayan gri tonları sayesinde oturma odalarınıza huzur katacak Assos Duvar Ünitesi modern geçişlere sahiptir. Film izlerken ya da müzik dinlerken kolay konsantre olmanızı sağlayacak bu model, keyifli sohbetlerinize eşlik edecektir. Zarafeti ile adından söz ettiren model, özel tasarım motiflere sahiptir. Modelde genel olarak gri tonlar hâkimse de ahşap desenlerine de yer verilmiştir. Modelin üst kısımlarına dekoratif objeler koyabilir ya da fotoğraf çerçevelerinizi sergileyebilirsiniz. Bu TV ünitesinde üst blok kapaklı olup kısa raflardan meydana gelmektedir. Birinci sınıf MDF ile kaplanan tasarımda CNC kesim desenlerden yardım alınmıştır.

Berrak Ceviz Duvar Ünitesi

Tasarım ödülüne sahip olan ürün ceviz ağacından üretilmiştir. Şık bir görünüme sahip olan Berrak Ceviz Duvar Ünitesi raf ve kapakları oldukça işlevseldir. Çekmecelerde bas aç mekanizması sayesinde kolay bir kullanım hâkimdir. Ürünün tamamı lake boya ile kaplanmış MDF malzemesinden imal edilmiştir. Üründe üst kısım dekoratif desenler ile desteklenmiştir.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.