Blog

Modern Ve Özgün Çizgiler Berrak Mobilya’da

Modern Ve Özgün Çizgiler Berrak Mobilya’da

Evlerimiz, yaşantımızın çok büyük bir bölümünü sevdiklerimiz ile birlikte geçirdiğimiz özel mekanlar. Bu açıdan evlerimizi dekore ederken kendimizi rahat, huzurlu ve mutlu hissedeceğimiz eşyalar öncelikli tercihimizi oluşturuyor. Bu eşyalar arasında özellikle modern bir tasarım çizgisine haiz ve sektörde güvenilir, kaliteli hizmetleri ile tanınan markaların mobilya ve mobilya grupları satın alınıyor.

Sektörün öncü firmalarında Berrak Mobilya; 1994 yılından günümüze eşsiz deneyim ve uzmanlığı ile hızla büyüyen ve gelişen mobilya sektöründe modern özgün tasarım anlayışı ile farkını yansıtıyor.

 Modern ve Özgün Çizgiler Berrak Mobilya’da

Mobilya sektöründe çok sayıda hizmet veren firma olsa da modern tasarım ve özgün çizgileri ile benzerlerinden ayrılan az sayıda firma bulunuyor. Bu firmalardan biri de yılların tecrübesiyle kaliteli hizmeti ilke edinen Berrak Mobilya. 1994 yılında başladığı İnegöl mobilya sektöründeki kariyerine 2008 yılında Berrak Koltuk ve Mobilya firması olarak devam etmektedir. Koltuk üretiminin yanı sıra 2014’te mobilya üretmeye başlayan seçkin firma, kısa sürede müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine özgün çözümler sunarak kalıcı bir yer edinmiş olup kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir.

 Hizmet Politikası

Berrak Mobilya, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya öncelik veren bir hizmet politikasına sahiptir. Müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına mobilya sektöründeki yenilikleri yakından takip eden profesyonel bir kadro eşliğinde çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Kaliteyi hizmet politikasının değişmez bir parçası olarak benimseyen Berrak Mobilya, müşterilerine özel çözümler önerebilen özgün tasarım anlayışı ile fark yaratan İstanbul Mobilya Fuarı’nda 2015 yılında Özgün Mobilya Tasarım Ödülüne hak kazanan bir firma olmuştur.

 Dünyaya Açılan Vizyon

Berrak Mobilya, yalnızca ülkemizde değil yurt dışında da açtığı mağazalar ve depo alanları ile vizyonun geniş tutarak mobilyalarını dünyaya tanıtan bir vizyona haiz. 2015 yılında 15.000 metrekare üzerine kurulu 7.000 metrekare üretim alanı bulunan yeni fabrikasında yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürürken hız kesmeyerek sırasıyla 10.000 metrekare üretim alanlı İnegöl Mobilyum AVM A Etap ve B Etap‘ta 1’er mağaza, İstanbul Masko Mobilyacılar Çarşısında 1 mağaza, Almanya Köln şehrinde 1 mağaza ve Amerika’da 1 depo ile başarılı bir şekilde dünya çapında da adından söz ettirmektedir.

 Online Alışveriş İmkanı

İnternet üzerinden alışveriş özellikle pandemi dönemi ile birlikte daha fazla tercih edilir hale geldi. İnsanlar günlük koşuşturmanın içerisinde alışveriş yapmak için gerekli zamanı çoğu zaman ayıramazken diğer yandan da istedikleri eşyaları özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek satın almak istiyorlar. Bu ihtiyaçları için en pratik alışveriş yöntemi online alışveriş. Berrak Mobilya da birbirinden güzel ürünlerini resimleri, ürün özellikleri ve uygun fiyatlarıyla www.berrakmobilya.com sitesi üzerinden satışa çıkarıyor. Geniş ürün yelpazesi ile keyifli ve bütçe dostu alışveriş bu sitede.

 Fonksiyonel Kullanışlı Oturma Grupları

Berrak Mobilya, oturma grupları kategorisinde koltuk takımları ve köşe takımları, daha önce hiçbir yerde benzerini göremeyeceğiniz özgün mobilyalar ile göz alıcı bir şekilde yer alıyor. Zarafetleri, şıklıkları, modern çizgileri ve tasarımları ile inceleyenlerin beğenilerini kazanan bu mobilya takımları bazı çeşitlerinde bulunan metal dokunuşlarla da hayranlık uyandırıyorlar.

 Şık, Modern ve Estetik Koltuk Takımları

Berrak Mobilya sitesinde oturma grupları sekmesine tıkladığınız zaman Arya Koltuk Takımı başta olmak üzere son derece şık ve modern koltuk takımları sizleri karşılıyor. Şık ve zarif tasarım çizgilerinden konfora uzanan yolculukta aradığınızı mutlaka bulacağınız koltuk takımları detaylı ürün açıklamaları eşliğinde müşterilerle bu adreste buluşuyor. Kalite ve estetik arayanlar Relax Koltuk takımı gibi özel koleksiyonlara mutlaka göz atmalı.

 Yorgunluk ve Stresle Bu Köşe Takımları ile Vedalaşın

Günün yorgunluğunu atmak ve keyifli zaman geçirmek için L köşe takımları insanların en fazla tercih ettiği mobilya ürünleri. Berrak Mobilya, pek çok alternatif köşe takımı seçeneğini 3’lü mekanizmalı, 3’lü mekanizmasız, 2’li modül, tekli kollu modül, ara modül parçaları ile müşterilerinin beğenisine sitesi üzerinden sunuyor. Bu seçenekler arasında farklı kumaş seçenekleriyle Moon Köşe Takımı öne çıkanlar arasında. Bir diğer beğenilen köşe takımı ise Ares Köşe Takımı, metal dokunuşları ile şıklığı en güzel şekilde yansıtıyor. Yumuşak dokulu nubuk kumaşı da golda rengi ile oldukça çarpıcı.

 Geniş Ürün Yelpazesi

Berrak Mobilya yalnız modern, konforlu ve birbirinden şık koltuk takımları ve köşe takımları ile değil ihtiyaç duyulan pek çok mobilya çeşidini sitesi üzerinden milyonlar ile buluşturuyor. Berrak Mobilya’nın geniş ürün yelpazesinde dikkat çeken ürünlerden biri giysi dolapları. Giysi dolapları Puzzle Giyinme Odası gibi son derece fonksiyonel ürün seçenekleri ile önemli bir ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor. Giysi dolaplarına köşe ve koltuk takımlarının vazgeçilmez tamamlayıcı konumunda olan modern TV üniteleri çeşitleri eşlik ediyor.

TV üniteleri, sitede yer alan modern ve şık yatak ve yemek odaları takımları gibi en fazla ziyaret edilen mobilya ürünleri arasında göze çarpıyor. Evinizde oluşturmak istediğiniz sıcak ve modern köşeler için bu TV üniteleri biçilmiş kaftan. Bu TV üniteleri arasında tasarım ödüllü ve ceviz kaplaması ile Berrak Ceviz Duvar Ünitesi en çok sipariş verilen ürünlerden biri. Berrak mobilya TV ünitelerinin yanı sıra sehpalar, aynalar, bench, çamaşırlıklar ve puflar gibi ürün kategorileri ile de aksesuarlar sekmesinden bu ürünlere ihtiyaç duyan insanlara ulaşıyor.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.